Ratowanie danych

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

Ratowanie danych

Postprzez Rybka 4 lip 2007, o 19:53

Witam!

Dzisiaj przez przypadek szukałem czegoś co było na forum przez tym co się stało...
Odkryłem, że prawie wszystko co utraciliśmy jest zapisane w Googlach, a raczej w ich kopiach. Jak zwał tak zwał.

Teraz jak to zrobić:
1. Wchodzimy na google
2. Klikamy szukanie zaawansowane
3. Jedno z kryteriów wyszukiwania to " W adresie strony" wpisujemy opelomegaforum.pl
4. W polu szukaj wpisujemy to co nas interesuje (jak damy * to wyskoczy jakieś 36tyś zagadnień)
5. Jak google nam wynajdzie informacje to nie klikamy tak jak zwykle w tytuł tego co sięznalazło tylko poniżej jest taki link "kopia" klikamy i ho ho :)
6. Jeśli w poście są zdjęcie to zapewnie wyskoczy zamiast niego żaba z napisam hotlinking.... Należy wtedy prawym klawiszem skopiować adres do zdjęcia i w nowym oknie/zakładce przeglądarki wkleić ten adres. Jeśli znowu wyskoczy żaba należy dać "odśwież"

To tyle co chciałem zakomunikować:)
Może każdy mógłby odtworzyć poradę z tego co znalazł w ten sposób, żeby forum odzyskało sprawność
Rybka

Re: Ratowanie danych

Postprzez MORFEUSZ 5 lip 2007, o 14:47

NIEGłUPI POMYSł JAK BY SIE DAłO TO MOZNA SKOPIOWAC NASZE DANE SPOWROTEM NA FORUM
MORFEUSZ

Postprzez Pablo82 6 lip 2007, o 10:36

Faktycznie działa !!! są wszystkie posty !! teraz tylko skopiować to co było naprawdę ważne i będzie gites :spoko: BC twoje "referaty" o które tak się martwiłeś też są :beer:

żeby nie było że z mojej strony poijawiła się jakaś wazelina musze dodać że to
"BC twoje "referaty" o które tak się martwiłeś też są "

Napisałem w odpowiedzi na to:

Zostało usuniętych tyle rzeczy że to jest nie do odzyskania, tematy o sprężarce klimatyzacji, wymiana uszczelniacza, mój remont dyfrencjału i inne... w forum ogólnym nie ma nic, jest porażka!!!

:-P
Ostatnio edytowano 6 lip 2007, o 10:46 przez Pablo82, łącznie edytowano 1 raz
Pablo82

Postprzez pheonix 6 lip 2007, o 10:41

Czesciowo masz racje ale jak slusznie zuwazysz nie wyszstkie stony postow dzialaja...
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Postprzez Pablo82 6 lip 2007, o 11:11

pheonix nie bądź takim pesymistą !
Prawdopodobnie ponad 90% postów będzie można odzyskać, co więcej do szczęścia potrzebne ? ;-)
Pablo82

Postprzez pheonix 6 lip 2007, o 11:36

MYsle pozytywnie i dzialam tyle ze tytulow za wielu nie pamietam i malo czasu mam :/
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Postprzez Pablo82 6 lip 2007, o 11:52

Wydaje mi się że jeżeli ktoś zrobił jakiś większy "referacik" na dany temat to na pewno będzie go pamiętał.
Wystarczy dodać w wyszukiwarce GOOGLE jego tytuł albo słowa kluczowe które w nim występowały i referacik pokazuje się sam.
Pablo82

Postprzez milou 6 lip 2007, o 12:02

pheonix napisał(a):MYsle pozytywnie i dzialam tyle ze tytulow za wielu nie pamietam i malo czasu mam :/

... ja obczaiłem taki patent, że wpisując swoją ksywę, znalazłem wszystkie posty, które pisałem, a co najważniejsze ich tytuły... potem to już betka...

a dla GOOGLE :respect:

.
milou

Twoja Omega: MONZA A2 30SE

Postprzez KUSY 6 lip 2007, o 15:33

Ale nie wszystkie się odpalają niestety! :-(
KUSY

Postprzez MV6.PL 9 lip 2007, o 02:28

dodam ze wszystkie posty są w bazie... moze z czasame wpadnie Łysemu albo mi coś ciekawego do głowy zeby to powyciągac....
MV6.PL

Powrót do Forum ogólne