Przebieg powyżej 400 tys.

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

Re: Przebieg powyżej 400 tys.

Postprzez Mamrot 1 gru 2009, o 19:57

dominiq napisał(a):Chcesz powiedzieć, że zrobiłeś 80tys km po naszych pięknych polskich drogach i nawet nie ruszałeś zawieszenia?
W omedzie to jest niemożliwe.

A jednak możliwe.
Zawieszenie nie tknięte i nie ma najmniejszego luziku.W styczniu będę robił następny przegląd i się okaże czy trzeba coś zrobić czy jednak nie.Stuku najmniejszego nie ma.
Oczywiście rdzy też brak jak do tej pory.
Faktem jest , że bardzo mało kilometrów zrobiłem na dziadowskich drogach - głównie autostrady i drogi szybkiego ruchu.

German-Style napisał(a):blacha tez pewnie jak nowka...
wy i te wasze samochody kupione od dziadkow niemcow ktozi jezdzili w niedziele do kosciola hahahaha... smiechu warte...

Zgadza się - blacha jak nówka tak z zewnątrz jak i na podłodze.
A co do dziadków to śmiać się możesz - dlatego Ty masz pordzewiałe , wybite gówno - a ja nie.Tylko taka różnica.
Mamrot

Postprzez Kozik 1 gru 2009, o 19:59

Mamrot daj fotki swego auta, chetnie popatrze na nie, powaznie
Tu krytyka wytyka błędy, a muzyka zamyka gęby, logika nie tyka tępych, a panika dotyka spiętych
Kozik
OFF-TOP Master

Twoja Omega: x25dt 2000` kombi

Postprzez German-Style 1 gru 2009, o 22:35

Mamrot napisał(a):
dominiq napisał(a):Chcesz powiedzieć, że zrobiłeś 80tys km po naszych pięknych polskich drogach i nawet nie ruszałeś zawieszenia?
W omedzie to jest niemożliwe.

A jednak możliwe.
Zawieszenie nie tknięte i nie ma najmniejszego luziku.W styczniu będę robił następny przegląd i się okaże czy trzeba coś zrobić czy jednak nie.Stuku najmniejszego nie ma.
Oczywiście rdzy też brak jak do tej pory.
Faktem jest , że bardzo mało kilometrów zrobiłem na dziadowskich drogach - głównie autostrady i drogi szybkiego ruchu.

German-Style napisał(a):blacha tez pewnie jak nowka...
wy i te wasze samochody kupione od dziadkow niemcow ktozi jezdzili w niedziele do kosciola hahahaha... smiechu warte...

Zgadza się - blacha jak nówka tak z zewnątrz jak i na podłodze.
A co do dziadków to śmiać się możesz - dlatego Ty masz pordzewiałe , wybite gówno - a ja nie.Tylko taka różnica.

W tym problem ze ja od dziadka nie kupilem... a smieje sie z nich bo nieraz widzialem wyczyny dziadkow swoimi igielkami...
a wiem co kupilem kupilem auto stojace pol roku na parkingu nietykane... ktore po wlozeniu aku odpalilo bez problemu i smiga do dzis...
German-Style

Postprzez korni8808 4 gru 2009, o 20:36

ja jeżdżę teraz autem co ma 780tys km i też nie widać
tylko że jest z 2002r. :-P

w swoim BMW mam 74tys na liczniku tak spokojnie można mu dodać 300-400
bo niby licznik był wymieniany
korni8808

Twoja Omega: ?????

Postprzez KAFARMAN 16 mar 2010, o 12:45

Pierwszy Diesel
Jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa, dopiero cztery piwa to piwo. A na jedno się nie chodzi...
KAFARMAN
Morderator

Twoja Omega: 2001 2.2DTI Kombi 1998 3.0 MV6

Postprzez German-Style 16 mar 2010, o 13:28

Teraz nie mozna ufac nikomu przy kupnie auta... pokaze ksiarzeczke paragony itp itd i co z tego?? teraz idzie wszystko podrobic ze wyglada jak ori... kupisz auto z 2009roku idealne a po tygodniu silnik kleknie...
ile bylo przypadkow ze ludzie kupywali auta z salonu i one byly bite i wogole...
nawet mam kumpla ktory osobiscie kupil Skode Octawie z salonu nowke... i co sprawa skonczyla sie w sadzie gdzie dostal odszkodawanie od firmy itp i kupil L200... a jak kupil L200 odrazu wynajmowal ludzi itp zeby je sprawdzili...
kupisz auto co mialo 54tys km nakrecone a tak naprawde ze 150tys km moze miec...
nie tylko Polak potrafi...
German-Style

Postprzez ARNWR 17 mar 2010, o 19:53

Ja pierdole :-o u mnie za chwile 300 tysi pęknie, a nie dam głowy że nie kręcone ;-) A auto jeszcze jako TAXI pośmiga :lol:
TYLKO OMEGA KOMBI a w planach Alfa 159 2,4JTDm Q4
ARNWR

Twoja Omega: TOYOTA AVENSIS 2.0 4D4 kombi

Postprzez Kozik 17 mar 2010, o 20:32

a to ty wlewasz litr oleju na 1000 km?
Tu krytyka wytyka błędy, a muzyka zamyka gęby, logika nie tyka tępych, a panika dotyka spiętych
Kozik
OFF-TOP Master

Twoja Omega: x25dt 2000` kombi

Postprzez ARNWR 17 mar 2010, o 20:42

Nie :lol: coś mi się pojebało nie odkręciłem posta :lol: dolewam ale to trwa i trwa, nie skojarzę teraz kilometrów, ja bańkę 4-litrową jakiś prawie rok temu jak kupiłem a jeszcze dwa litry są :lol: Musiałbym spisać km, ale wykończe ten mobil i wymienię - albo olej albo motor :lol:czekaj tam jeszcze litr był gratis :lol:
TYLKO OMEGA KOMBI a w planach Alfa 159 2,4JTDm Q4
ARNWR

Twoja Omega: TOYOTA AVENSIS 2.0 4D4 kombi

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne