gdzie najtańszy kredyt na samochód?

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

Re: gdzie najtańszy kredyt na samochód?

Postprzez najkus 2 wrz 2009, o 07:35

Brayan napisał(a):najkus w kieszeń ci nie chcę zaglądać bo nie o to tu chodzi... ale masz duże wygodne auto...polataj nim jeszcze trochę , odkładaj kasę i jeśli już to kupuj za gotówkę.

chyba tak zrobie bo tak jak pisalem szkoda mi teraz sprzedawac auto w super stanie a co by nie gadac to przy zakupie nowszego i tak trzeba jakas kase wlozyc a żona mi zyc nie daje jak widzi ze szukam na necie auta hehe!!!
najkus

Postprzez MoorPH 2 wrz 2009, o 12:44

Powiem tak, akurat siedzę w kredytach wiec akurat mogę pomóc. Co do kredytu samochodowego to fakt masz zastaw na samochodzie, ale tu jest jeszcze jeden minus.. wiek samochodu + okres kredytowania nie moze przekroczyć 6-8 lat teraz dokladnie nie pamietam. Co do kredytu gotówkowego.. to jest wieksze pole do popisu.. Tu moim zdaniem PKO BP SA bylo by najlepsze.. bo najwiecej mozna tam namieszać.. mimo iż początkowe oprocentowanie mają wieksze.. ale przecież w polsce żyjemy.. i wszystko mozna zalatwić.. :D po ok 3 miesiącach mozna obniżyc oprocentowanie o prawie polowe ;D Ale tu okres kredytowania masz wstępnie na 8lat. :D Załatwienie takiego kredytu tak naprawde to 1 dzień..
MoorPH

Postprzez morro 2 wrz 2009, o 13:03

Jak będziesz sprzedawał to daj znać przynajmniej na forum.
morro

Postprzez Makaveli 2 wrz 2009, o 13:33

phoenix a co ty w takiej goracej wodzie kąpany? :-|
.LUBLIN.
..::..::..::..::..::..::..
Makaveli

Twoja Omega: Omega B sedan 95r. 2.0 16V

Postprzez najkus 2 wrz 2009, o 14:48

morro napisał(a):Jak będziesz sprzedawał to daj znać przynajmniej na forum.

napewno dam znac!!! :-)
MoorPH napisał(a):Powiem tak, akurat siedzę w kredytach wiec akurat mogę pomóc. Co do kredytu samochodowego to fakt masz zastaw na samochodzie, ale tu jest jeszcze jeden minus.. wiek samochodu + okres kredytowania nie moze przekroczyć 6-8 lat teraz dokladnie nie pamietam. Co do kredytu gotówkowego.. to jest wieksze pole do popisu.. Tu moim zdaniem PKO BP SA bylo by najlepsze.. bo najwiecej mozna tam namieszać.. mimo iż początkowe oprocentowanie mają wieksze.. ale przecież w polsce żyjemy.. i wszystko mozna zalatwić.. :D po ok 3 miesiącach mozna obniżyc oprocentowanie o prawie polowe ;D Ale tu okres kredytowania masz wstępnie na 8lat. :D Załatwienie takiego kredytu tak naprawde to 1 dzień..

kiedys bralem kredyt na auto i bylo tak ze polowe wplacilem a polowa to byl kredyt i nie musialem miec AC i nie bylo wbite ze jest zastaw sadowy!!!
najkus

Postprzez JEMI 2 wrz 2009, o 17:44

polecam prowidenta
zajebiste oprocentowanie i nie trza chodzic nigdzie sami przyjda :mrgreen:
nie puszczone bąki unoszą się do mózgu stąd biorą sie posrane pomysły
JEMI
JeremiasZ

Twoja Omega: ASTERKA Gx2 Z18XE i X18XE1

Postprzez wolf 2 wrz 2009, o 20:27

JEMI napisał(a):polecam prowidenta