W KONCU PRAWDA

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

Re: W KONCU PRAWDA

Postprzez jaggi 11 wrz 2009, o 21:28

http://www.youtube.com/watch?v=TFC7bzuw ... re=channel
najgorsze jest to, że jak się widzi matoła we wstecznym lusterku to lepiej tych pieszych nie przepuszczać to przeżyją
wódka jest dla mądrych ludzi.... i piwo...... a nie dla baranów....
jaggi
Morderator

Twoja Omega: Biała Dama C30Se 95'caravan

Postprzez SENATOR 11 wrz 2009, o 22:22

wlasnie mialem okazje rozjebac auto w drobny mak i tylko to ze nie jest to samochod mojej siostry (hujdaj acent) to tego nie zrobilem.
Koles dajlu lanosem popierdala sobie elegancko zgodnie z kierunkiem ruchu na 2 pasmowce i wszystko bylo by fajnie gdyby nie to ze to 2 pasmowa jednokierunkowa.Wale mu dlugimi mrugam na pas mu wjezdza a on huj jezdzie dalej.Gdybym byl hujdajem to bym mu wylozyl prosto w ten glupi leb.Nawet go nie zdziwilo to ze 50 m dalej te 2 pasy sie schodza(w jego wizji bo normalnie sie rozchodza z 1 w dwa)w jeden.I tak pomknol dalej.IDIOCI
Unikatowy SENATOR DEEP BLUE
SENATOR

Twoja Omega: 3rok renowacji Senator B C40XE

Postprzez Ludacris 31 paź 2009, o 21:18

Fałsz napędza budżet Panowie, tyle w temacie :lol:

EDIT:
Odnośnie nazwy tematu i artykułu - Fałsz napędza budżet Panowie, tak bylo jest i bedzie. Nie oddaje się do rzeźni krowy, która daje dobre mleko. Tyle w temacie

uzywaj przycisku EDYTUJ [mgyz]
Ludacris

Twoja Omega: Vento 1.9D

Postprzez Div 5 lis 2009, o 23:17

Dokładnie JEMI, sorry, powinieneś stać za samochodem, to takie pierdzielone przyzwolenie w tym kraju, walić między samochodami, pojedź do normalnego kraju UE, sorry ale stoi grzecznie i czeka, zresztą ja teraz się śmieje, jak widze takiego idiote (jakiego zresztą puszczam jak tylko mam okazje zrobić mu miejsce) pchającego się ni to na lewym, ni to na prawym, po czym ma halta przez Panów władzę i mandacik. Wyprzedzać Ci wolno tylko z LEWEJ strony i TYLKO w momencie GDY lewy PAS JEST WOLNY.

Uwaga, uwaga łamałem wszystkie te przepisy, przciskałem się itp przez kilka MC życia na skuterze w formie dostawcy żarcia. I teraz sam na siebie klne, bo wiem że ryzykowałem zdrowiem dla porypanej pracy. A tych co dla fanu jadą w korku środkiem - olewam, życzę abyś dojechał do domu.
"Połączenie teorii i praktyki: nic nie działa, nikt nie wie dlaczego..."
Jest może 200km, dalej wieje nudą.....
Div

Twoja Omega: B 98 3.0 v6 mv6 + Rudy

Postprzez KAFARMAN 5 lis 2009, o 23:37

Div napisał(a): pojedź do normalnego kraju UE, sorry ale stoi grzecznie i czeka,

Albo nie wiesz co piszesz albo Francja się nie zalicza do normalnego kraju UE. Tutaj czy to na autostradach czy na peryferyku dookoła Paryża jedziesz między lewym a środkowym pasem beż stresu. Ci na lewym pasie trzymają się maksymalnie lewej strony a na pasie środkowym prawej.jak toś się nie stosuje jest strąbiony, opierdolony, zdarzają się urwane lusterka i kopy na auto. Takie rzeczy też widziałem. Poza tym jak zmieniasz pas to motorki mają pierwszeństwo, jak jebnież motocyklistę to ma pecha fakt ale to twoja wina
Pierwszy Diesel
Jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa, dopiero cztery piwa to piwo. A na jedno się nie chodzi...
KAFARMAN
Morderator

Twoja Omega: 2001 2.2DTI Kombi 1998 3.0 MV6

Postprzez SENATOR 6 lis 2009, o 08:57

Dokladnie bylem w marsyli i okolicach i to co tam sie dzieje na drogach to u nas by chyba policjanci nazwali to apokalipa a nasi kierowcy nie dosc ze by sie zapluli to by na poboczach stali z nie poobijanymi autami ale z rozjebanymi.A oni jakos sobie bardzo elegancko radza.
Najwieksze me zdziwienie bylo gdy wracalem autostrada z nicei do marsyli i jadac sobie spokojnie przepisowe 130 mocno sie zdziwilem gdy mnie z lewej wyprzedzil skuter :shock: i to nie ten duzy
Unikatowy SENATOR DEEP BLUE
SENATOR

Twoja Omega: 3rok renowacji Senator B C40XE

Postprzez KAFARMAN 6 lis 2009, o 09:17

125 polecisz 120km/h musiał byś jakiś 250 albo 500. Piaggio x9 np.wygląda tak samo 125 i 500.
Generalnie Policja wręcz zachęca do przesiadania się z aut na jednoślady żeby ułatwić ruch. Oczywiście psy motorami jeżdzą tak jak wszyscy, a weź spróbuj jemu zajechać drogę. Poza tym na prawko kat. B możesz jeździć motorem czy skutem do poj. 125
Pierwszy Diesel
Jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa, dopiero cztery piwa to piwo. A na jedno się nie chodzi...
KAFARMAN
Morderator

Postprzez JEMI 6 lis 2009, o 20:55

ale tak powiem zeby niebylo ze jestem jakims bojowkarzem ruchu wyzwolenia motocyklistow
duzo kierowcow puszek zaczyna myslec o tym ze sa tez komary
robia miejsce w korkach trzymaja sie skrajnych i chwala im za to
dziekuje im tu ze biora mnie pod uwage na ulicy
znajduje to jako pierwsze oznaki nadchodzacych zmian na dobre

a wracajac do tematu jak sie jezdzi w europie
to koledzy chyba w rzymie nie byli
tam to jest masakra dopiero
i to w pelnym tego slowa znaczeniu
pomine juz tu fakt skuterow bo to one tam rzadza
ale wozki jak sie tluka tam
ludzie ja jakbym tam musial zaczac jezdzic to bym zdechl w kapciach

a w szkoplandii to tak jak z niemiaszkami w kazdym temacie pelna kultura i organizacja
kazdy wie gdzie jego miejsce i ruch sie toczy jak dobrze naoliwiona maszyna
nie puszczone bąki unoszą się do mózgu stąd biorą sie posrane pomysły
JEMI
JeremiasZ

Twoja Omega: ASTERKA Gx2 Z18XE i X18XE1

Postprzez KAFARMAN 7 lis 2009, o 00:45

Pierwszy Diesel
KAFARMAN
Morderator

Postprzez dominiq 7 lis 2009, o 00:58

Osobiście nie widzę problemu
Obrazek
:mrgreen:
dominiq

Postprzez KAFARMAN 7 lis 2009, o 01:43

No chyba że w ten deseń :lol:
Pierwszy Diesel
KAFARMAN
Morderator

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne