saab vs opel

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

saab vs opel

Postprzez xb4 18 lis 2006, o 19:17

kurna....muszę wymienić pasek.....wyczaiłem gościa z trójmiasta który miał jeden kpl na zbyciu...przyjechał saabem - miał też x30xe ale zamontowany w poprzek...tylko japa mi opadła jak powiedział że po mieście pali mu średnio 10.....i do tego fabrycznie ma 215 koni....tylko cały osprzęt już nie od opla tylko saaba.....mój przed kombinowaniem jak i teraz pali 15....kosztowna różnica :cry:
xb4

Re: saab vs opel

Postprzez Jihad 18 lis 2006, o 19:31

2.5 saaba jest też nieco mocniejsze - ponad 180KM.
Co do spalania to saab jednak jest nieco lżejszy od omegi to raz, a że jakakolwiek 3-ka pali w mieście 10 litrów i tak nie uwierzę - to dwa.
Jihad

Postprzez JEMI 18 lis 2006, o 19:54

tez w to nie wieze moje x20xev w aftomacie pali 10 lpg na miescie buehehehehehe :lol:
nie puszczone bąki unoszą się do mózgu stąd biorą sie posrane pomysły
JEMI
JeremiasZ

Twoja Omega: ASTERKA Gx2 Z18XE i X18XE1

Postprzez QQ 18 lis 2006, o 21:50

ma ktos jakies foto takiego motorku sabowskiego?? :-/
QQ

Twoja Omega: a4 1.8T avant QUATTRO

Postprzez Jihad 19 lis 2006, o 02:13

Saabowskie X25XE:

Obrazek
Obrazek
Jihad

Postprzez bc30se 19 lis 2006, o 09:11

ten silnik wygląda tak jak ten z calibry, ma taki sam dolot i stoi odwrotnie bo napęd jest na przód..., myślicie że to rewelacja jakaś?? to taki sam złom na takim samym osprzęcie, cudów nie ma panowie.... bleeee

z ciekawości cadilac montuje do swojego potwora CTS silnik 3.2, który ma tyle samo mocy co ten z OMEGI.. czyli padaka 220 koni

cadilac

ale cadilak oprócz tego że wkłada tam 5.7 z corvetty, to montuje już te nową generacje V6 tek, które pewnie wyprą serie X**XE z produktów GM w Europie w najbliższym czasie. Silnik jest piękny, ma łańcuchy rozrządu i pracuje z 6 biegową skrzynią. Jest aluminiowy, widać go też na powższym linku a także tu

lexus VS cadillac

ale moc, marne 250 koni... optymistyczne jest jedynie to

http://www.gminsidenews.com/naias/saabria/9-6x.shtml

popatrzcie sobie na dół z jakimi opcjami silnikowymi na to wychodzić, wszystkie w wersji turbo a najbardziej rozwojowa 3.6 będzie miała 380 kucy... mniaaam

więc radze już tu nie debatować, tylko zbierać kase i coś wydłubać ze swojego silnika.. bo lepiej z tym co mamy to już nie będzie.... ewentualnie przekładka na coś z BMW albo 5.7 z chevroleta camaro... wyjdzie najtaniej..
bc30se

Postprzez demon79 24 sty 2007, o 20:29

wlasnie wlansnie moj wujaszek mam bme 2.8 i chce ja sprzedac tylko kurde boje sie ze mi ją zwiną pod blokiem bo to fuull wersja ze wszystkim co mozliwe :cry:
demon79

Powrót do Forum ogólne