Interfejs diagnost. dla 2,5 TD 2000r.

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

Interfejs diagnost. dla 2,5 TD 2000r.

Postprzez jopstons 16 lip 2011, o 19:03

Witam.
Pragnę kupić interfejs diagnostyczny dla Opla Omegi 2,5 TD rocznik 2000.
Jest ich kilka/kilkanaście.
Słyszałem o Opel Scanner i Op-com

Czy może ktoś z Was jest w posiadaniu tego "ustrojstva"? Chcę coś sobie kupić a nie wiem, który z nich będzie obsługiwał mój model. Najlepiej żeby była też opcja kasowania błędów i byłoby fajnie jakby pasował jeszcze do Vectry 2005-2007 rocznik.
Znalazłem coś takiego na Alledrogo
i wyszukałem w zakończonych jeszcze coś takiego Link 2

Czy to godne uwagi, może coś lepszego?
A może ktoś to tutaj na forum ma i może sprzedać, z chęcią kupię wraz z oprogramowaniem ??
;-)
Nowa miłość Omega BFL 2,5 TD.
Choć sentyment został do 3000 24V DUAL RAM SYSTEM.
jopstons

Twoja Omega: 2000r. 2,5 TD Kombi

Re: Interfejs diagnost. dla 2,5 TD 2000r.

Postprzez Kozik 16 lip 2011, o 22:50

Po pierwsze to opuściłeś odpowiedni temat

viewtopic.php?f=22&t=4786&hilit=interfejs

Po drugie to na liście tego powiedzmy "techa" nie ma silników 1.9 cdti więc nie obsługuje szyny CAN( np vectra,astra). Chyba że to jakieś cudo to niech mnie ktoś naprostuje. Nie łudź sie jednak, OpelScanner tez tego nie uciągnie. Gdzieś czytałem że OPCom sobie radzi ale za to jest bardzo ubogi jesli chodzi o funkcje. Do twojej omegi wziąłbym OSa, ceny nowych sa śmieszne a w zupełności ci wystarczy. Odczytasz i skasujesz nim błędy ECU, ABS, idzie cos sprawdzić przy MIDzie i klimatroniku, wyregulujesz obroty (ale tylko w pewnym zakresie) itp itd. Ja mam wersje .65 i na moje potrzeby wystarcza
Tu krytyka wytyka błędy, a muzyka zamyka gęby, logika nie tyka tępych, a panika dotyka spiętych
Kozik
OFF-TOP Master

Twoja Omega: x25dt 2000` kombi

Powrót do Forum ogólne