założyć klimę czy nie ?

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

założyć klimę czy nie ?

Postprzez postim 6 cze 2011, o 17:22

Witam,
zachodzę się z zamiarem założenia klimy i zawsze dochodzę do wniosku czy tak naprawdę warto...
omega 94r. 2.0 115 konna poprzedni właściciel założył klimę od opla z silnikiem 2.5v6 i ponoć to nie za bardzo działało, potem sprzedał mi autko i twierdził że klima dobra tylko trzeba coś naprawić....

usunąłem kable od silnika bo się po asfalcie ciągnęły a sprężarkę odkręciłem bo zamiast pracować to dzwoniła jak zaczynałem jeździć....masakra.

panowie czy warto by założyć tę klimę, może samemu ? skoro kanały od wentylacji powinny być przełożone ? wiatrak drugi i chłodnica jest. .jak włączę teraz klimę - tej której nie ma to słyszę że wiatrak się włącza.
nie mam niestety żadnego znajomego speca od klimy, bo może by się okazało że nie dużym kosztem można by usprawnić moją omcię ?

mam prośbę o pomoc w znalezieniu dobrej osoby od klimy na podkarpaciu, bo w moim mieście Stalowej Woli koleś za próbę uruchomienia klimy w ubiegłym roku zawołał bagatela ponad 1000 zł....

bardzo prosiłbym o pomoc, dziękuję
postim

Re: założyć klimę czy nie ?

Postprzez Matrix 14 lip 2011, o 20:07

kolego klima to nie taki tanii bajer.... ja za znalezienie dziury w klimie zaplaciłem 290 zł tule kosztowały czynniki z kolorem popowania azotem kilka razy i kilkanascie godzin w servisie az wkoncu znalezli dziure........ wiec czasami trzeba zaplacic w kij żeby cos działało
MORFEUSZ=MATRIX
Matrix

Twoja Omega: 2.6 v6 + LPG Sedan 2002r.

Powrót do Forum ogólne