Preparat XADO.

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

Re: Preparat XADO.

Postprzez puku 12 gru 2010, o 12:35

No dawaj dawaj. Mam starego złoma to może go zrewitalizuje :-D
Pozdrawliaju :)
puku

Twoja Omega: Brak Omegi

Postprzez RAFALSKI 12 gru 2010, o 15:27

Dobra, jutro w robocie będę miał dużo czasu na skanowanie. ;-)
RAFALSKI

Twoja Omega: BMW E36 '97 M43B18

Postprzez Herdi 13 gru 2010, o 14:38

Witam, mam tylko nr 10, brak mi 11 i 12
www.rewitalizant.pl/pdf/xado_automobilista_10_2010.pdf
www.rewitalizant.pl/pdf/xado_rekomendacja_bebenek.pdf

Bębenek na świeżo :)

Div napisał(a):AŻ to zaleje jak skończe swojego, ale jak coś padnie i PZMOT wystawi opinie że jest to związane z dodatkiem do oleju to sie nie pozbieracie :-|

Hahahaha czy ty nas straszysz bo nie wiem czy dobrze rozumiem??
po 1. fizyki nie zmienisz, jeszcze nigdy się tak nie zdarzyło, więc nie ma problemu z odpowiedzialnością
po 2. nikt Ci nie każe anie nie zmusza Cię żebyś stosował w jakimkolwiek swoim pojeździe jakiegokolwiek nasz produktu
po 3. nie czytasz informacji o produkcie - www.rewitalizant.pl/pdf/xado_stage1.pdf - żaden rewitalizant NIE ZMIENIA ABSOLUTNIE ŻADNYCH I JAKICHKOLWIEK WŁAŚCIWOŚCI OLEJU :)
po 4. Serdecznie zapraszam :mrgreen:

Pozdrawiam Tomek
Herdi

Postprzez RAFALSKI 13 gru 2010, o 15:27

Trochę to trwało. Musiałem uzyskać zgodę na publikację skanów u wydawcy oraz u przedstawiciela XADO.
Proszę bardzo. :-D

http://img574.imageshack.us/g/testwstp.jpg/

Skany były za duże, aby umieścić je tutaj bezpośrednio.
W styczniowym numerze będzie następny test. ;-)
RAFALSKI

Postprzez Div 13 gru 2010, o 22:20

Herdi napisał(a):Witam, mam tylko nr 10, brak mi 11 i 12
http://www.rewitalizant.pl/pdf/xado_aut ... 0_2010.pdf
http://www.rewitalizant.pl/pdf/xado_rek ... ebenek.pdf

Bębenek na świeżo :)

Div napisał(a):AŻ to zaleje jak skończe swojego, ale jak coś padnie i PZMOT wystawi opinie że jest to związane z dodatkiem do oleju to sie nie pozbieracie :-|

Hahahaha czy ty nas straszysz bo nie wiem czy dobrze rozumiem??
po 1. fizyki nie zmienisz, jeszcze nigdy się tak nie zdarzyło, więc nie ma problemu z odpowiedzialnością
po 2. nikt Ci nie każe anie nie zmusza Cię żebyś stosował w jakimkolwiek swoim pojeździe jakiegokolwiek nasz produktu
po 3. nie czytasz informacji o produkcie - http://www.rewitalizant.pl/pdf/xado_stage1.pdf - żaden rewitalizant NIE ZMIENIA ABSOLUTNIE ŻADNYCH I JAKICHKOLWIEK WŁAŚCIWOŚCI OLEJU :)
po 4. Serdecznie zapraszam :mrgreen:

Pozdrawiam Tomek

Więc twierdzisz iż jest to osobna substancja unosząca się na oleju, lub olej na niej.
"Połączenie teorii i praktyki: nic nie działa, nikt nie wie dlaczego..."
Jest może 200km, dalej wieje nudą.....
Div

Twoja Omega: B 98 3.0 v6 mv6 + Rudy

Postprzez Herdi 14 gru 2010, o 11:28

Div napisał(a):Więc twierdzisz iż jest to osobna substancja unosząca się na oleju, lub olej na niej.

Oleje czy smary sa tylko i wyłącznie NOŚNIKIEM rewitalizantów po układzie a nie jego integralną częścią. To tak jakbyś do pudełka w piłkami tenisowymi nasypał cukru :) jest pomiędzy ale się nie łączą tak :)
Herdi

Postprzez Div 14 gru 2010, o 14:38

Herdi napisał(a):
Div napisał(a):Więc twierdzisz iż jest to osobna substancja unosząca się na oleju, lub olej na niej.

Oleje czy smary sa tylko i wyłącznie NOŚNIKIEM rewitalizantów po układzie a nie jego integralną częścią. To tak jakbyś do pudełka w piłkami tenisowymi nasypał cukru :) jest pomiędzy ale się nie łączą tak :)

Wybacz, ale mam problemy z tym aby nie zacząć się śmiać. Uważam się za "trochę" wykształconą osobę. Olej to nie galareta co by utrzymała w sobie inne ciało obce.

Cukier poleci na dół. Czyli tak samo powinno być z XADO. Jeśli utrzymuje się w oleju, oznacza jedynie że zmienia jego właściwości (Właściwości są tu ogólnym określeniem związanym z dodatkami producenta, jakością oleju wyjściową i lepkością) Czyli zmieniacie olej.
Div

Postprzez Herdi 14 gru 2010, o 15:19

Oczyweiście,jeśli olej stoidługotorewitalizanty osiadają na dnie, i uprzedzając Twoje nastepone pytanietłumaczę że chyba zbyt jaskrawe porównanie cukier-piłeczka przyjąłem. Będąc osobą wykształconą powinieneś to wiedzieć. Tak więc cząsteczki rewitalizantów nie zmieniają żadnych parametrów czy to oleju czy smaru.
Herdi

Postprzez diobol 14 gru 2010, o 16:33

Div nie wiem czemu ale mam wrażenie że szukasz dziury w całym , gosciu pisze konkrety jak jest , zaprasza na testy , pokazuja i opisuja te specyfik w gazetach dla jednych mniej dla drugich bardziej wartościowych , a Tobie i tak cos nie pasuje ?? Z drugiej strony dyskutujcie może czegoś wiecej sie dowiemy
...razem idziemy,razem giniemy.
diobol

Postprzez Herdi 14 gru 2010, o 16:39

diobol napisał(a):Div nie wiem czemu ale mam wrażenie że szukasz dziury w całym , gosciu pisze konkrety jak jest , zaprasza na testy , pokazuja i opisuja te specyfik w gazetach dla jednych mniej dla drugich bardziej wartościowych , a Tobie i tak cos nie pasuje ?? Z drugiej strony dyskutujcie może czegoś wiecej sie dowiemy

Dzięki za wsparcie, bo tak właśnie jest - jak ktoś chce to zawsze znajdzie dziurę w całym, opakowania też nie muszą się wszystkim podobać ;)
Polemikę z miłą chęcią podejmę ale .... konstruktywną tak :)
Herdi

Postprzez Div 14 gru 2010, o 18:27

Kojarzycie Panowie preparaty zwane ceramizerem? Również opisy w gazetach, tv i wogóle. Niestety działanie tego określiłem jako 0rowe.
Po prostu gazeta z czegoś żyć musi ;)

A ja nie szukam dziury w całym, po prostu czepiam się tego że preparat zmienia właściwości oleju silnikowego, lub nie, skoro nie, więc jest substancją osobną jaka nie może być utrzymywana W OLEJU, więc jest na nim, lub pod nim. Ktoś się z fizyką nie zgadza?
Do wspomy pewnie bym tego nalał, do skrzyni i silnika w życiu.
Div

Postprzez Herdi 14 gru 2010, o 18:41

Div napisał(a):Kojarzycie Panowie preparaty zwane ceramizerem? Również opisy w gazetach, tv i wogóle. Niestety działanie tego określiłem jako 0rowe.
Po prostu gazeta z czegoś żyć musi ;)

A ja nie szukam dziury w całym, po prostu czepiam się tego że preparat zmienia właściwości oleju silnikowego, lub nie, skoro nie, więc jest substancją osobną jaka nie może być utrzymywana W OLEJU, więc jest na nim, lub pod nim. Ktoś się z fizyką nie zgadza?
Do wspomy pewnie bym tego nalał, do skrzyni i silnika w życiu.

A ja mam do Ciebie prośbę, nie porównuj proszę XADO do Ceramizera, Producent Ceramizera pracował dla XADO i stwierdził że zrobić coś swojego ... no i robi tak. :mrgreen:
Jeśli chcesz pierwowzór który wszyscy gonią to masz sposobność, jeśli nie to nikt Cię przecież do niczego nie zmusza :)
Jak sam wiesz, fizyka to fizyka tego oszukać się nie da rewitalizanty działają zawsze, za każdym razem są takie same wyniki, i nie pitole tu teraz marketingowo tylko mówię jak jest. Zanim zacząłem pracować w koncernie, to sam się tym bardzo dużo interesowałem. I jak nie było XADO tu to ściągałem je z Holandii :(
Mamy najnowsze technologie, non stop rozwijane dla przemysłu zbrojeniowego i to co można udostępniane jest cywilom. W tej chwili produkty te są rozwijane specjalnie dla rynku cywilnego jak rodzina 1Stage. Jest teraz i HighWay, i NewCar i Maxximum. Są również i kondycjonery metali oraz turbo na bazie węgla C60 które sprzedaje się w ilościach bardzo dużych. I Turbo jest np. dodatkiem do oleju i idzie wraz z nim do śmietnika, rewitalizanty budują i są jedyne w swoim rodzaju, opatentowane i nikt inny tego nie ma, są tylko produkty podobne.
Herdi

Postprzez RAFALSKI 14 gru 2010, o 20:28

Div napisał(a):Do wspomy pewnie bym tego nalał, do skrzyni i silnika w życiu.

Ja uważam podobnie jak Dioboł. Div, wszystko wskazuje na to, że to naprawdę działa. Testy są obiektywne, jak zapewniał mnie przez telefon człowiek z redakcji. Mówi, że inaczej by się ich nie podjęli. To nie jest szmatławiec w stylu "autoświat" itp. Ja do kolejnego auta zaleję bez obaw. Dlaczego? Bo jestem otwarty na nowe propozycje. Przyjmuję do wiadomości, że coś może mnie pozytywnie zaskoczyć, mimo ogólnych opinii, że się nie da, że to nie możliwe. 8-)
RAFALSKI

Postprzez mgyz 15 gru 2010, o 13:11

sprzątłem....
_____
mgyz
mgyz
Administrator

Twoja Omega: e39 M54B30 kombi '03

Postprzez Herdi 16 gru 2010, o 09:50

RAFALSKI napisał(a):Ja uważam podobnie jak Dioboł. Div, wszystko wskazuje na to, że to naprawdę działa. Testy są obiektywne, jak zapewniał mnie przez telefon człowiek z redakcji. Mówi, że inaczej by się ich nie podjęli. To nie jest szmatławiec w stylu "autoświat" itp. Ja do kolejnego auta zaleję bez obaw. Dlaczego? Bo jestem otwarty na nowe propozycje. Przyjmuję do wiadomości, że coś może mnie pozytywnie zaskoczyć, mimo ogólnych opinii, że się nie da, że to nie możliwe. 8-)

oczywiście że są obiektywne, a artykuły wzięły się z tego że wydawca Automobilisty, gdzieś tam o nas usłyszał, jest pasjonatem starych pojazdów i ich odrestaurowywania. Jest tzw. dłubkiem, człowiekiem który wszystko co robi robi z pasją i do końca w sposób profi. Z natury ciekaw wszystkiego co krąży wokół motoryzacji, chciał sprawdzić i nasze no i sobie sprawdził :), a to że o tym napisał to tylko jego dobra wola. Zrobił to dla wszystkich motoryzacyjnych pasjonatów. Nie są to żadne artykuły sponsorowane. Gdyby tak było to na pewno nie byłoby informacji o tym że się np. sprzęgło stożkowe ślizga - ale z drugiej strony jest to najlepszy dowód na to że rewitalizanty działają.
Działają wszędzie tam gdzie jest bardzo duża temp. ciśnienie i tarcie. Właśnie dlatego nie odkładają się w filtrach kanałach przewodach itd. 100% efektywności, gdyż wszystko idzie tam gdzie iść powinno.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania - piszcie :)
xado.gae.pl to jeden z autoryzowanych sklepów, nie wszystko tam jest ale macie gamę rewitalizantów. Oleje i smary XADO również zawierają rewitalizanty. Polecam również preparat to mycia silników wewnątrz VitaFlush. Zawiera on te same aktywatory które są w rewitalizantach, dzięki czemu ze starego odzyskuje starte cząstki metalu (materiał budowlany) i przykleja je w ubytki. Dzięki temu zabiegowi, jeśli ktoś po myciu stosuje rewitalizację jej efektywność wzrasta nawet o 70% !
Ale pytajcie o wszystko co Was ciekawi :)
Herdi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne