stłuczka przetarcie

Wszystko pobieżnie o Opel Omega, motoryzacji, spraw bieżących, zmian w przepisach dotyczących kierowców itp.

Re: stłuczka przetarcie

Postprzez ravba 11 lip 2007, o 19:57

Co by nie mówić Warta porządna firma....miałem włamanie do golfa w Krakowie w 2002r. Była policja itp itd. Za wyłamany zamek od kierowcy + stacyjka wypłacili 500zł.
Oczywiście miałem AC w Warcie.
ravba

Twoja Omega: trzy litry

Postprzez bc30se 11 lip 2007, o 19:59

mnie warta nacięła na misce olejowej... szczegół....
bc30se

Postprzez krzysss 11 lip 2007, o 20:24

najlepiej zrob nie zalezna wycene w PZM Ty za to placic wiec bedzie to rzetelnie zrobione lub zglos sie do DASa oni potrafia z firmy ubezpieczeniowej wycisnac sporo
krzysss

Postprzez Brayan 12 lip 2007, o 06:42

Ale kombinujecie.
Normalnie jedź na wycene.
Tylko sam dokladnie ogladaj co jest pogięte każdy szczegół zapisz nakartce i pilnuj żeby on to w protokół zapisał. Nie poda ci kwoty od razu bo oni to w jednostkach swoich piszą. Później dowiesz sie kwote i wtedy masz prawo sie nie zgodzić iz ich wycena.
Na później sobie zostaw wycene w PZM czy ASO.
Zostaje jeszcze rzecznik praw konsumenta więc sie nie przejmuj narazie.
A co do warty to koledze nie chcieli wypłacić szkody bo zrobili symulacje i stwierdzili że taki wypadek nie mógł mieć miejsca. Trwało to prawie pół roku ale kase dostał taką jaką chciał.
Brayan

Twoja Omega: Signum Z20NET'03

Postprzez MV6.PL 14 lip 2007, o 00:11

tez jakos dziwnie wyliczają jesli auto ma wiecej niz 10 lat, w ASO sporo ubezpieczyciela skasują wiec nie wiem czy warta pojdzie na taki uklad, słupek faktycznie dostał a wymiana tego to nie jest wymiana błotnika
MV6.PL

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne