Regenerowane skrzynie automatyczne do omegi

Problemy dotyczące ASB w omedze, eksploatacja i czynności obsługowe

Re: Regenerowane skrzynie automatyczne do omegi

Postprzez antek013 27 wrz 2012, o 20:40

SENATOR napisał(a):sluchaj ze skrzynia jest wpozo a ze dalej nie jedzie to silnik nie ma sily
Sprawdz czy wezyk spod kolektora jest caly i idzie do czujniczka na dzwonie kierowcy
Twoje auto niema poprostu mocy

na tamtej(mielonce) :lol: jak ją nazwałeś udało mi się ją rozpędzić do 2uch paczek, ostatnio też sprawdzałem błędy na spinacz i pokazał mi 15,44,49,88 gdzie:
15- czujnik temperatury płynu chłodzącego zwarcie z napięciem lub przerwa P30 (niby pokazuje normalnie)
44- ciśnienie doładowania za duże lub za małe (to muszę sprawdzić czy czujniki działają)
49- przekaźnik czasu wstępnego grzania silnika K25 (za h... nie wiem co jest pięć z tym przekaźnikiem i gdzie się znajduje)
88- przepływomierz powietrza P44, zwarcie do masy lub przerwa ( to akurat wiem jest wypięty, bo jak jest wpięty to wogóle nie chce jechać
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami.
antek013

Twoja Omega: X25DT ASB kombi 00'

Re: Regenerowane skrzynie automatyczne do omegi

Postprzez SENATOR 28 wrz 2012, o 07:32

44- ciśnienie doładowania za duże lub za małe (to muszę sprawdzić czy czujniki działają)

od tego bym zaczol

To teraz na chlopski rozum.
skrzynia czujesz ze zapiela 4 bieg sie nie slizga (obroty by byly kosmos a auto nie jechalo u ciebie jest inaczej) miekko zmienia bieg.Ogolnie praca skrzyni est OK
a ty jadac 160 majac gaz w podloge uzyskales z silnika 3.5 k rpm. To teraz podaj to komukolwiek i zobacz co on powie.
Powie ze silnik jest slaby
Unikatowy SENATOR DEEP BLUE
SENATOR

Twoja Omega: 3rok renowacji Senator B C40XE

Poprzednia strona

Powrót do Automatyczna skrzynia biegów