Pompa Wodna

Tematy tylko i wyłącznie związane z silnikiem diesla, zasilanie paliwem itp.

Re: Pompa Wodna

Postprzez zam007 25 kwi 2016, o 10:29

Panowie już chyba wszystko wiem, kilka telefonów do znajomych mechaników z zapytaniem o skf, oraz pytania w sklepach z częściami. Wszyscy oprócz mojego mechanika twierdzą, żę pompy skf to chłam- jeden z przedstawicieli intercarsu, powiedział mi nawet że po kilkuset kilometrach od założenia pompy skf, rozwaliła ona silnik w znajomego samochodzie. Podobno od kilku lat w tym temacie robią lipę. Dlatego mnie nie dziwi teraz czemu u mnie raz po wyjezdzie od mechanika, a teraz po 3 tygodniach znowu cieknie. Pompa poprostu jest słaba. Blok sprawdzony jest cały a na uszczelke pod głowicą jak by miało cieknąć to by ciekło cały czas a nie z przerwami 3 tygodniowymi. Teraz wiem żę kupie HEPU bo za dużo już na ten bardziew skf wydałem. Do tego aby było smiesznie HEPU w intercarsie jest nawet prawie 8 zł tańszy, a tą markę każdy zachwala akurat. Dziekuję jeszcze raz za całą pomoc. Odezwe się za jakiś czas jak zamontuję nową pompę i będę widział czy problem zniknął. Serdeczenie pozdrawiam :-)
zam007

Twoja Omega: 2001 r., 2.2 TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie ma TDI), Kombi

Poprzednia strona

Powrót do Dział DIESEL