Dysputy

Dział dla entuzjastów staroci ze stajni Opla

Dysputy

Postprzez pheonix 20 kwi 2009, o 07:10

bc30se napisał(a):normalnie weźcie mnie nie rozpierdalajcie bo powrócę i wypi.... te żałosne wątki o remontach gdzie aspiracje sięgają Chipa Fussa

I Ty sapiesz do JEMIego :plask:
Rozlicz sie z przeszloscia :starwars: hehe

bc30se napisał(a):albo drążki kierownicze pomaluj...

fajke se pomaluj Janie 8-) Jak chcesz to Ci przesle troche farby ;]

A co do reszty wypowiedzi to cos w tym jest co ten ciagle jadacy na tabsach nabazgral ;]
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Re: Rekord 3.0 24v By Div

Postprzez bc30se 20 kwi 2009, o 07:12

a ty uważasz, że ja już powracam i wywalam? nie bawię się już w tą błazenadę....

a co do drążków..... rzeczywiście coś w tym jest :-?
bc30se

Postprzez pheonix 20 kwi 2009, o 07:23

nie bede z Toba dyskutowal :lol: :ruzga:
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Postprzez bc30se 20 kwi 2009, o 07:25

bo nie ma o czym, potrafisz zauważyć, że Div spieprzył sprawę to popatrz na siebie też... bo wychodząc z Twojego założenia to jest jego sprawa, jego kasa.. jego zajebiste pomysły a wszyscy dokoła są bee itp itp... a siedźcie sobie w tym gównie 8-)

DIV.... SPIEPRZYSZ TE AUTO i zrobisz z niego wóz z pod remizy, spadaj na forum kalibry :evil:
bc30se

Postprzez pheonix 20 kwi 2009, o 13:06

Piedrolisz 8-) Jak jestes taki zajebisty to czemu nic konkretnego nie nie wymodziles :?: Nie pomijam rzecz jasna V8 mariosa czy tam Twoje R6. Ale widzisz jak sie wpieprzysz w gowno to brniesz dalej. A Ty co :?: Wielki ksiaze sika zlotym moczem i zaczyna a nie konczy. W posrebrzana dupe se wsadz te swoje zyciowe madrosci :-|
Jestes pizda i tyle 8-)
Skonczyl sie kurwa dzien dziecka ;]
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Postprzez bc30se 20 kwi 2009, o 14:26

Bo nie wybieram się z motyką na księżyc to raz, po drugie - już raz zjebałem i drugi raz tego nie zrobię - mając tak dobry przykład powinniście coś wywnioskować a nie kurniki składać. Zresztą - zauważ, że ja się na taki projekt jak wy nie porwałem, jedynie co swap i jako taki wyszedł bardzo dobrze - wygląd nie był żadnym priorytetem. Wygląd miał być później, ale odpuściłem - nie zmienia to wcale faktu, że wiem co jak powinno być.

A dupa tak, bo wjebałem się w parcha... i więcej takiego błędu nie zrobie
bc30se

Postprzez pheonix 20 kwi 2009, o 14:56

bc30se napisał(a):Bo nie wybieram się z motyką na księżyc to raz

Ty bez kitu masz jakies zapedy rolnicze... Najpierw kurnik a teraz motyka... Wez se ciagnik zbuduj :-)

bc30se napisał(a):Zresztą - zauważ, że ja się na taki projekt jak wy nie porwałem

jaki projekt :?: Ty na tym forum widzisz jakies projekty :?: Bo ja tylko dostrzegam niskobudzetowe dlubanie hooj wie czego 8-) Tzw hobby dla zabicia czasu

bc30se napisał(a):A dupa tak, bo wjebałem się w parcha... i więcej takiego błędu nie zrobie

ja jebie.. Naczytales sie ksiazek o zabkach i na sile chcesz zainteresowac tym innych 8-) Nie mozesz sobie uswiadomic ze wszyscy juz slyszeli o tym ze parch to to, ze to tamto :?: No, przyjeli do wiadomosci ale robia swoje.
Oswoj sie z tym 8-)

Z reszta przypomnij sobie. Div zrobil Ome A pzred liftem i co :?: Nic, sprzedal i wtedy byl cacy bo robil tak jak Ty chcesz. Kupil Rekorda to juz zle bo robi inaczej niz Ty bys chcial. No do cholery. Nikt nie bedzie robil tak jak Ty chcesz :cwaniak1:

Mi sie wydaje ze lepiej pokazywac kurnik i nie wiem jakies stodoly czy co tam innego niz ogladac seryjne omegi. No sory dla tych co poczuli sie urazeni. Seryjna Omega tez jest fajna ale jest dobrze jak sie cos miedzy nimi przyplata innego :cwaniak1:

Dla mnie te pomalowane lampy sa po hooju ale z klucza nie nazywam calego ata kurnikiem. No sory troche oglady by sie przydalo
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Postprzez bc30se 20 kwi 2009, o 15:35

weź feniks nie chrzań bo nigdy Diva za nic nie chwaliłem... po drugie.. bardzo dobrze że zauważyłeś w końcu, że zrobiłeś to samo co Div tylko jak to do ciebie doszło to zacząłeś się bronić.... no gdzie jest teraz to twoje... "że ten bierze tabletki ma imho rację" - w dupie!! bo sam się przyznać nie potrafisz. Wyjebałeś kase i tyle
bc30se

Postprzez pheonix 20 kwi 2009, o 17:08

Sam wyjebales i kupe z tego masz. Ja do niczego sie nie przyznaje bo nei ma do czego. Sam dlubie jak mi sie podoba i tyle 8-) Znowu zasmiecasz temat. Pozniej to janie bedziesz sprzatal ;]
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Powrót do Monza, Senator A, Rekord, Kadett