Rekord 3.0 24v By Div

Dział dla entuzjastów staroci ze stajni Opla

Re: Rekord 3.0 24v By Div

Postprzez pheonix 17 kwi 2009, o 14:50

Jak to czarne, pomalowane na tym taborecie to lampy... to ja pierdole :-?
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Postprzez Div 17 kwi 2009, o 23:36

pheh to są OKLEJONE lampy,efekty zobaczycie, chodzi o wersje lamp jakie miały niektóre wersje reksów/commodore
"Połączenie teorii i praktyki: nic nie działa, nikt nie wie dlaczego..."
Jest może 200km, dalej wieje nudą.....
Div

Twoja Omega: B 98 3.0 v6 mv6 + Rudy

Postprzez pheonix 18 kwi 2009, o 09:09

Wszystko wszystkim ale oklejanie lamp, malowanie, wsadzanie HID-ow do ryfli to dla mnie jest jeden hooj. Czyli mega padaczka i jedno jest dobre w kodeksie o ruchu drogowym ze za to dowod zabieraja ;]
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Postprzez bc30se 20 kwi 2009, o 06:47

Div, sorry ale te auto jest tak cholernie brzydkie, że trzeba byłoby kości nawrzucać, żeby zwróciło ono uwagę chociaż bezpańskich kundli...

tu jest jeszcze od h... roboty, co tu pokazywać i czym się podniecać? Przecież to jest żenada.... zewnątrz trup, w środku po prostu dyliżans z epoki gorączki złota... po prostu masakra... 8-) a ty kurwa lampy malujesz.. normalnie weźcie mnie nie rozpierdalajcie bo powrócę i wypi.... te żałosne wątki o remontach gdzie aspiracje sięgają Chipa Fussa, a kończą się na malowaniu lamp sprayem tak jakby to było najważniejsze na dany moment.... wiesz jeszcze go przedłuż, albo drążki kierownicze pomaluj... będzie zajebiście...

przy okazji grzędy wstaw do tego auta, kurnik z niego będziesz mógł przytulny zrobić to na pewno.. ;/ i jeszcze malowanie tymi sprayami, które się co najwyżej do tipsów nadają ;/

i ty masz odwagę pojawiać się w wątku Chrisa i mówić mu, że jak spiertego to go ubijesz, weź ty się człowieku pier... w łeb... ;/
bc30se

Postprzez Div 20 kwi 2009, o 09:49

macie co byście się od lamp odpier....
Obrazek
Tak wygląda podstawowa wersja lamp.

Obrazek A mi chodzi o takie. Od malowania się odwal, robie to na boku czyli pierdoły czekając aż blacharz weźmie i załata pierdzielone 5dziurek, aby móc zrobić porządek z komorą silnika.

To są pomalowane również seryjnie. Przez środek jest wgłębienie na pasek, i obudowa lamp jest po porstu CZARNA.
Div

Postprzez bc30se 20 kwi 2009, o 11:21

Co mnie obchodzą Twoje lampy DIV? czy ja o lampac mówiłem, czy mówie o tym jak powinno się podchodzić do tematu? No sorry ale zdecydowałeś się na rekorda. opel jest taki jaki był, czyli wszystkie są w zasadzie w danym roczniku takie same niezależnie od modeli. Starym oplom nie brakuje piękna choć piękne nie są. A może to jest wielki plus tych aut... w każdym bądź razie.

Masz strucla to się nim zajmij odpowiednio a nie czekasz bo blacharz pięć dziurek łata.. tylko pięć dziurek?? Reszta to przecież ideał po co ruszać :lol:

Chłopie, chcesz podejść do tematu z jajami to....

1. zrób 100% oryginał i zostaw - tego nie zrobisz bo już jest inny silnik
2. zrób auto z pazurem, pięknie zrobione na oryginał które może zaskoczyć na drodze i wyglądem i osiągami. Ale nie przesadzaj żeby nie wyszedł z tego ostatecznie "zapierdalacz". Najbardziej sensownego znalazłem coś takiego choć to commodor, ale tu chodzi bardziej o styl. W zasdzie pełny oryginał, lakier mógłby być świeższy.. ale co tam.

Obrazek

bądź taki styl

Obrazek

Bądź taki, ale dbałość o szczegóły jeszcze większa, połysk czarny super połysk:

Obrazek

Obrazek

3. Albo jak szaleć to szaleć i skupić się na dłuższą metę żeby wydłubać po latach coś takiego... (kiedyś już na forum była zresztą)

Obrazek

Obrazek

I nie chodzi o auto, chodzi o podejście, jakiś styl, powagę dla tematu, a wy dalej to samo - generalnie SYF SYF SYF.

I chodzicie jeden od drugiego, gówno robicie, szmiry z pod remizy i każecie sobie brawo bić, a ostatecznie się obrażacie. Te twoje lampy DIV są gówno warte choćbyś nawet je moim cudownym moczem spryskał, CAŁOŚĆ PO PROSTU KULEJE!!!!! I w dupie mieć wasz zapał i szacunek do waszych pieniędzy jak i "tego co wy chcecie zrobić" "tego co się wam będzie podobać"
bc30se

Postprzez Div 20 kwi 2009, o 22:28

bc30se, heh Ty nie zczaiłeś co mnie bawi. lampy robie na boku, bo tak, bo i tak bym je zrobił. Samochód idzie wystarczająco w orginał, choć nie ukrywam, tak kilka rzeczy będzie z E2! bo chce elektryczne lusterka i uj. Co, wypomnisz mi hamulce z omegi? - wole sie nie zabić. czy dodatkowe wygłuszenie drzwi i zabezpieczenie od środka?. Szpera też jest ori mały most. Wydech? zgadzam się, nie ori. Nie każę sobie klaskać, chce walnąć obszyty dach na jasno, cóż, taki kaprys. Gazu już nie ma, elektryka cała nowa zrobiona. Nie będzie przecież pasów na samochodzie. Podwozie zostało na nowo zabezpieczone, doskonale wiem o co Ci chodzi. Poczekaj, może sie przekonasz, nie to nie. Krytyka zdrowa jest.
Div

Postprzez milou 22 maja 2009, o 10:01

Div napisał(a):hamulce z omegi?
Z ABS czy bez?
... czy potrzebne mi są trzy samochody? Nie. Dlatego mam jeden jeżdżący i kawałek takiego, co już nie pobryka.
milou

Twoja Omega: MONZA A2 30SE

Postprzez Div 23 maja 2009, o 10:26

Byz.
Div

Postprzez k4414 12 wrz 2009, o 00:07

I killed a man 'cause he killed my goat!
k4414

Twoja Omega: nie mam

Postprzez pheonix 13 wrz 2009, o 11:27

No coz. Nie chce byc zlosliwym bo ja sam nie wiem jak mi pojdzie z moja Oma ale... Kolejny projekt, kolejny fail...
Div albo chcesz wszystko za szybko albo niewiem... Znudzilo Ci sie juz czy masz kolejna wizje :?:
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Postprzez Brayan 14 wrz 2009, o 07:10

pheonix napisał(a):Znudzilo Ci sie juz czy masz kolejna wizje

Stawiam że znudziło się. Może nie do końca chodzi o nudę ale... już kiedyś pisałem. W takich projektach najgorsze jest to ze jak nie strasz kasą to musisz się nastawić na dłubanie przez 3-4 lata. Pierwszy rok góra dwa dajesz radę a potem widzisz tylko dziurę w portfelu i kupkę złomu w garażu.
Dlatego ja nie chciałem wyprawiać cudów z moją 3000 a i tak dostałem kopa bo przez j..ch złodziei jestem na etapie pół roku w plecy i ciężko powiedzieć ile kasy.
Samo czyszczenie auta to 250 pln, dwie opony 18" (sami wiecie ile), zawieszenie do przeglądu (nie wiadomo co wyjdzie) + geometria... no i ciągle się boję że zrobili silnikowi kuku, a jak już go rozbiorę to 2k popłynie. Tak więc .... ja już miałem w lipcu pchać złoma w części ale ... zrobiłem sobie urlop do września i po myciu i małej przejażdżce znowu kocham to auto(ze zjebaną geometrią, chekiem na desce i jednym kołem 175/15 " skilowałem sobie e36 2,5 - mina gościach w "szeleszczących spodniach" bezcenna :lol: ).

A jak masz auto w kawałkach to ciężko znaleźć sens... Div mam nadzieję, że ci przejdzie i jeszcze podłubiesz. Może tylko po prostu zasięg projektu zmniejszyć.
Brayan

Twoja Omega: Signum Z20NET'03

Postprzez SENATOR 14 wrz 2009, o 07:23

A ja pojebany wciaz dokupuje na stosik kolejne nowka orginal czesci za smieszne ale jednak razem spore pieniadze (w tym ten slynny kpl zawais elektryczny)Ciekawe czy bede pamietal co mam i nie zmontuje na strych trudno demontowalnych
Unikatowy SENATOR DEEP BLUE
SENATOR

Twoja Omega: 3rok renowacji Senator B C40XE

Postprzez bc30se 15 wrz 2009, o 12:39

8-) :lol:
bc30se

Postprzez pheonix 15 wrz 2009, o 13:20

i czego miche cieszysz :?:
Nie poszlo to trudno :)
Mercedes-Benz S-klasse