Manualne nawiewy a climatronic.

Tu zadajesz pytania oraz udzielasz rad dotyczących wentylacji kabiny, tapicerki i wnętrza, jego demontażu oraz pielęgnacji

Manualne nawiewy a climatronic.

Postprzez DanielOmega 8 kwi 2014, o 06:02

Witam. To mój pierwszy post na forum, zaczynam swoją przygodę z tymi pięknymi samochodami.

Mam w swoich rękach Omege MV6 z silnikiem oczywiście X30XE, z pełnym wyposażeniem, grzana tylna kanapa, pamięci fotelów, elektryczne lusterko wew, no po prostu wszystko...oprócz climatronica ;p Mam manualne sterowanie nawiewami. I teraz pytanie czy jest możliwość zrobienia przekładki, i wsadzenie w tego byka panelu elektryczego ?
DanielOmega

Twoja Omega: X30XE MV6 Caravan

Re: Manualne nawiewy a climatronic.

Postprzez jaggi 8 kwi 2014, o 07:03

możliwość pewnie, że jest
pytanie :arrow: czy masz tyle zdolności, nerwów i kasy ??
bo zabawa łatwa nie jest.
wódka jest dla mądrych ludzi.... i piwo...... a nie dla baranów....
jaggi
Morderator

Twoja Omega: Biała Dama C30Se 95'caravan

Postprzez DanielOmega 8 kwi 2014, o 07:17

Z nerwami cienko ;p Zdolności są.. Z kasą, jak to z kasą... W sumie napisałem o tym climatronicu, ale mam powazniejsze problemy.. Cały czas się zastanawiam czy brać się za ten samochód.. Można powiedzieć że dostałem go w spadku. Nie ma dokumentów i tablic(no ale to nie jest duży problem) Ubezpieczenie cały czas jest płacone. Samochód stoi już koło 2 lat, silnik jest po remoncie bo jedną panewke przekręciło, uszczelka pod głowicą już robiona była chyba nie jeden raz. Jest to automat. Narazie czekam na kluczyki do niej aby oblukać całą sprawe co z silnikiem.Sprawa rdzy- wielkie zdziwienie, jeden parch tylko na nadkolu tylnym, mam wrażenie że tragicznie zmarły wujek czuwa nad tym samochodem bo to było jego oczko w głowie. Kusi mnie komfort, pełna opcja, wygląd. No ale samochód stał długo, jest sens ?
DanielOmega

Twoja Omega: X30XE MV6 Caravan

Postprzez grzes80808 8 kwi 2014, o 19:27

to ty panie może najpierw doprowadź to do stanu użyteczności technicznej i prawnej a potem zabieraj się za dokładanie wygód 8-)
było
2x omega a 2.0 jedna w automacie druga manualna
2x senator b 2.6 automat jeden jeszcze w stodole
1x omega B 3.0 automat
1x 2.2 dti 2003 rok
grzes80808
Morderator

Twoja Omega: x30xe 2000 rok sedan

Powrót do Wnętrze