Zółta kostka od climatronic-a

Tu zadajesz pytania oraz udzielasz rad dotyczących wentylacji kabiny, tapicerki i wnętrza, jego demontażu oraz pielęgnacji

Zółta kostka od climatronic-a

Postprzez aro415 7 paź 2013, o 22:34

Witam!
Jestem nowy, zarówno na forum jak i nowym posiadaczem Omegi. Co prawda miałem już kiedyś Omege ale w TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie ma TDS) (nie był to mój najlepszy samochód, i niby dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ale...) ale teraz zafundowałem sobie pełny wypas z climatronikiem.
Posiadałem już takie cudo w Vectrze B jak i w Jaguarze S-Type, lecz w Omedze oczywiscie musi być z tym problem...
Kupiłem autko, jade kilometr, dwa pięc.... zaczyna słońce zachodzić, wieczór się zbliża... tak więc myślę sobie włącze sobie ogrzewanko! Ale.. zaszaleje i włącze odrazu na HI i na nogi ! :-D
Zimno... Zimno... i tylko zimniej! No a że do domu zostało jakieś 30 km, to już z tym w trasie nie wojowałem, tylko trochę wykląłem zakup i tyle :lol:
Na drugi dzień odrazu reset climatronic-a. Cisza... No to pewnie kostka...
Wyjmuje a tam jedna kostka podłączona, drugiej w ogóle nie ma!!! Czarna od zasilania na miejscu, a zółtej nie ma..
I tu jest moje pytanie. Gdzie można szukać tej kostki? Z której strony powinna wychodzić wiązka?
Czy jeśli ktoś zaszalał i wsadził climatronic do auta, które wcześniej go nie miało to może być tak, że w wiązce jest tylko jedna kostka? Dodam że nie namierzyłem instalacji po manualnym sterowaniu.
aro415

Twoja Omega: '97 2.5 V6 Caravan :D

Powrót do Wnętrze