omega 3.0 24v automat carawan

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

Re: omega 3.0 24v automat carawan

Postprzez Div 9 lut 2010, o 01:21

k4414 napisał(a):Poprzedni właściciel, po kliku próbach sprzedaży przez Allegro (ostatnia cena 2400,- bez OC) sprzedał ją na giełdzie handlarzom za 2200,- Tyle "gminnej legendy".

Div napisał(a):Jestem z Krakowa, podjechać można, byle nie za swoje :lol:

Od razu widać, że z Krakowa. :-D

No caritas nie jestem co by walić 120km w jedną "bo oglądnąć parcha trzeba" A że wszystkie moje wozidła chwilowo trawią tylko PB. to jest drogo. :lol:
"Połączenie teorii i praktyki: nic nie działa, nikt nie wie dlaczego..."
Jest może 200km, dalej wieje nudą.....
Div

Twoja Omega: B 98 3.0 v6 mv6 + Rudy

Postprzez Sakal 9 lut 2010, o 14:43

Na razie dziękuje za wypowiedzi.
Muszę przegryźć temat.
a Jeśli chodzi o ASB to za remont swojego w cosie zapłaciłem 3,500 pln ale warto było. Niestety muszę sprzedać cały samochód i poszukuję czegoś co go mi zastąpi. :-D
Sakal

Postprzez Darex 20 lut 2010, o 19:02

nie kupuj tego... znam tą omegę, jeszcze niedawno była w Opolu, więc widywałem ją n codzień... gościu na allegro sprzedawał ją wiele razy za 2000zł nikt tego nie chciał.. po pierwsze zgnita w chuuu.(drzwi, reperaturki, podłoga pod nogami pasażerów z tyłu i podłużnice chuu...warte!! po drugie jeszcze jak sprzedawał ją na allegro to przebieg był 280 000km,, te 170 000 to lipa w chuj...pozatym chłopak sobie wsadził jakiś pseudosportowy tłumik który robi więcej huku niż można sobie wyobrazić.. hehe- chyba że już to zdemontował bo to katastrofa była... jedyne co to środek zadbany...
poszła chyba za te 2000 hehe
Darex

Twoja Omega: Omega Kombi C30SE & 2.6NE

Poprzednia strona

Powrót do Kupuję Omege