co wybrac omega 2.0 16V 135KM czy 2.5 V6 170KM

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

Postprzez Kejter 17 lut 2009, o 08:38

panowie litości, to kalapan miesza od początku

chociaż między sobą się nie kłóćmy...

:peace:
OFF-TOP POWER :hyhy:

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu internetowego pod adresem:
www.eko-higiena.com
Kejter

Twoja Omega: chwilowy brak ;)

Postprzez bc30se 17 lut 2009, o 09:17

Brayan, chodzi mi tylko o to, że jak w tym świetle wygląda Twoja obrona kalapana na gg? Że szkoda, że u nas jest tak że ludzie odchodzą bo są bluzgi itp. Jak widzisz... to nie zależy tylko wyłącznie od naszej woli i od tego że MV6 rzuci kilka bluzgów. Kalapan sam sobie dopomaga... zauważ to 8-)

Ponadto Kalapan mówi coś takiego, wygaszenie wątku to okazanie braku szacunku dla osób biorących udział w dyskusji. Tylko dlaczego on nie zauważa, że sam nie wykazuje braku szacunku jak po wielu argumentach z różnych stron ostatecznie stwierdza - i tak nie macie racji bo ja mam 30 lat więcej... gdzie tu ten szacunek??? Sorry Kalapan, ale czasy w których szacunek się należał z samej racji wieku dawno minął...

Gość się powinien leczyć, i takie numery na pewno nie na tym forum... co jak co.. chamstwo mogę znieść, ale nie moherowanie..
bc30se

Postprzez kalapan 17 lut 2009, o 13:08

o jak co.. chamstwo mogę znieść, ale nie moherowanie..

To, że tylko chamstwo Cię bawi i satysfakcjonuje to już mi wiadomo od początku.No cóż - ja osobiście wolę tych którzy dyskutować potrafią, czyli tych - skąd Cię na zbity pysk pajacu wywalili - i mieli rację.Takiego chama i pieniacza jak Ty to ze świecą szukać.Na własnym forum jesteś głównym prowodyrem wszystkich wojen i utarczek słownych.
W sumie prócz chamstwa , tryskania jadem i największego pieniactwa - nic normalnego i pożytecznego na tym forum po Tobie nie pozostaje.
To zaś, co pisałem o gówniarzach tyczyło się wyłącznie Ciebie i nikogo więcej.
Jeżeli jakakolwiek osoba na tym forum źle odebrała moje intencje i poczuła się urażona - to bardzo ją przepraszam - zapewniam , że takiego zamiaru absolutnie nie miałem.
Przychodząc tutaj myślałem , że jest to forum dyskusyjne, że można tu o wszystkim dyskutować - nawet o silniku 2,0.Niestety merytorycznej dyskusji prowadzić tu się nie da , co zresztą widać po długości tematów oraz ich ilości.Forum to trzyma w kupie pare osób, które rzeczywiście mają o czymś pojęcie i chwała im za to, przynajmniej ci, którym pomoc potrzebna w kwestii drobnych napraw czy znalezienia błędu w niesprawnym samochodzie nie pozostają na lodzie.Ale to jest wszystko i nic poza tym.

A co do forumowego pajacyka - szkoda , że nie miałeś na tyle odwagi i samokrytyki żeby i sobie wpieprzyć ostrzeżenie.Akurat Ty najbardziej na nie zasłużyłeś.
Wali mnie ta Twoja czerwona kreseczka - teraz pokaż jaja i dokończ to co potrafisz najlepiej, bo oprócz tego nie potrafisz nic pusty jak baniak człowieczku.
kalapan

Postprzez MV6 17 lut 2009, o 13:11

jak juz nie mam sily na przeklocanie sie z komplekspanem...

chlop jest chory na glowe... zycie mu sie nie udalo i obwinia za to caly swiat... wszyscy sa debilami chujami zlodziejami cipami itd. a on jest cacy... on wie najlepiej, ma najwiecej, jego najlepsze... jest to typowowy 100% zazdrosny wiesniak, nie osiagnal nic bo patrzy na innych a nie na siebie... mi powie ze ja jestem cham itd. ale on sie zachwouje jeszcze gorzej niz my tu wszyscy... co jak co ale naprawde w jego wieku wypadaloby prowadzic rozmowy i zachowywac sie na poziomie
MV6

Postprzez najkus 17 lut 2009, o 13:45

MV6 napisał(a):jak juz nie mam sily na przeklocanie sie z komplekspanem...

chlop jest chory na glowe... zycie mu sie nie udalo i obwinia za to caly swiat... wszyscy sa debilami chujami zlodziejami cipami itd. a on jest cacy... on wie najlepiej, ma najwiecej, jego najlepsze... jest to typowowy 100% zazdrosny wiesniak, nie osiagnal nic bo patrzy na innych a nie na siebie... mi powie ze ja jestem cham itd. ale on sie zachwouje jeszcze gorzej niz my tu wszyscy... co jak co ale naprawde w jego wieku wypadaloby prowadzic rozmowy i zachowywac sie na poziomie

dokladnie,w 100% sie zgadzam,z facetem nie da sie prowadzic rozmowy na zadnym poziomie,kiedys to i ja przez niego mialem ostrzeżenie bo jak mnie besztal to nikt z władzy nie reagował ale jak ja mu pojechałem to juz było zle,ale teraz w koncu wiekszość sie przekonała jaki to jest typ człowieka!!!
najkus

Postprzez zetes66 17 lut 2009, o 14:02

:-o to chłopak wie już co kupić :rotfl:
zetes66

Postprzez Brayan 17 lut 2009, o 14:23

bc30se napisał(a):Brayan, chodzi mi tylko o to, że jak w tym świetle wygląda Twoja obrona kalapana na gg?

Mówiłem o wczesniejszej zaistniałej sytuacji, nie było to całkiem w porzadku bez wzgledu na to o czymi i jak sie dyskutowało.
bc30se napisał(a):Jak widzisz... to nie zależy tylko wyłącznie od naszej woli i od tego że MV6 rzuci kilka bluzgów. Kalapan sam sobie dopomaga... zauważ to

Masz racje, zauważylem.... ale i tak uważam ze czasem warto przemilczeć pewne sprawy niz powiedziec (napisac) za dużo.
Moim zdaniem obaj daliście popis... i skończyło sie tak jak było do przewidzenia bo wszytkie dyskusje w necie tak sie kończą... dlatego ja czasem odpuszczam jesli wy macie na tyle czasu, siły i inwencji to już wasza sprawa.
Brayan

Twoja Omega: Signum Z20NET'03

Postprzez kalapan 17 lut 2009, o 14:55

Brayan napisał(a):Masz racje, zauważylem.... ale i tak uważam ze czasem warto przemilczeć pewne sprawy niz powiedziec (napisac) za dużo.
Moim zdaniem obaj daliście popis... i skończyło sie tak jak było do przewidzenia bo wszytkie dyskusje w necie tak sie kończą... dlatego ja czasem odpuszczam jesli wy macie na tyle czasu, siły i inwencji to już wasza sprawa.

Brayan - z tym, że obydwoje daliśmy popis to prawda.Dzięki , że chociaż Ty jeden to zauważyłeś.Niestety Twój szanowny kolega i tak się z tym nie zgodzi ( on wie lepiej).
Ja wiedziałem jedno lepiej i to napisałem już w pierwszym poście tego tematu.

Jednak nie zgodzę się z Tobą , że wszystkie dyskusje w necie tak się kończą - jest sporo for , na których w zupełnym spokoju można podyskutować.Wiem , bo od wielu lat na nich jestem.Tylko , że tam założyciel - tego właśnie wymaga, tutaj jest dokładnie na odwrót bowiem "szef" jest największym prowodyrem wszelkich utarczek.A co gorsza na nie pozwala.
kalapan

Postprzez bc30se 17 lut 2009, o 15:37

DObra kalapan żegnam Ciebie...
bc30se

Postprzez JOFFA 17 lut 2009, o 17:08

kalapan napisał(a):jest sporo for
No to narazie 8-)
wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami
JOFFA

Twoja Omega: X20XEV 98r. TRUMNOWÓZ

Postprzez Maro 17 lut 2009, o 20:18

No i skończyło sie rumakowanie :(

A tak sie fajnie czytało :)
Maro
LED MASTER

Twoja Omega: Cadillac Catera Irmscher

Postprzez jaggi 17 lut 2009, o 22:06

Maro napisał(a):No i skończyło sie rumakowanie :(

:lol: dobre
rumakowanie z komuchowaniem i jeszcze z moherowaniem :lol:
jakoś mi się mocno skojarzyła dyskusja z kalapanem:
http://www.youtube.com/watch?v=9fVSLFYWTZk
i jak tu z takimi dyskutować??
PS sorry, że nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać :lol:
wódka jest dla mądrych ludzi.... i piwo...... a nie dla baranów....
jaggi
Morderator

Twoja Omega: Biała Dama C30Se 95'caravan

Postprzez McF 17 lut 2009, o 23:03

A o co chodzi ? bo juz nie wiem o co chodzi :shock:
Wyższość 2.0 nad 2.5 lub 3.0 lub odwrotnie ? lepsze lub gorsze koszty związane z użytkowaniem ? jeździć wolno bo szybko nie ma gdzie ? :cry: Bezcelowa dyskusja.
Kupować taki samochód jaki się chce i już. /i na ile portfel pozwala/
" Robota jest prymitywną formą spędzania wolnego czasu " - Ferdynand Kiepski
McF

Twoja Omega: Omega A 3.0 24V kombi

Postprzez ARNWR 17 lut 2009, o 23:06

Ja tam jeżdzę tym co obok, a zmienię na BFL tylko ......... TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie ma TDI)???? czy pozostać przy tym samym????? ale mam jeszcze chwilę czasu spox :lol:
TYLKO OMEGA KOMBI a w planach Alfa 159 2,4JTDm Q4
ARNWR

Twoja Omega: TOYOTA AVENSIS 2.0 4D4 kombi

Postprzez zetes66 18 lut 2009, o 15:15

Ma prawie tyle samo kucy co 2,0 i pod górę pchać nie trzeba :lol:
zetes66

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Omege