Omega 94-03 vs E39

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

Re: Omega 94-03 vs E39

Postprzez Makaveli 9 sie 2009, o 22:27

jacb82
powiem ci tak,
decyzja nalezy do ciebie, ja gdymym mial kupic starsze bmw o 2 lata od omegi, wybralbym bmw, gdyby mnie bylo stac na bmw to bym je kupil, ale stac mnie bylo na omege wiec ja mam,
omegi maja to do siebie, ze koncowe roczniki (mowie o B) zaczyna rudy lapac, (moj tez w kilku punktach) ale gdy widze rocznik 98 i powaznie gryzie go rudy, ciesze sie ze mnie tak bardzo nie polubil (jeszcze:P) <95r>
wracajac do tematu, podam ci przyklad drobnych usterek..
skoro myslisz ze to mity, to pewnego razu jechalem sobie i jakis debil jechal za mna na dlugich, wiec naciskam rolete a tu <pyk...pyk...pyk..> :-x , dobra hoooj, jade dalej... na 2 dzien to samo.. na 3 to samo...oki, zjebala sie roleta, a zaznaczam ze uzywalem jej doslownie kilka razy a mam auto od roku, wiec ze jest juz troche stare bo 95r, no ale..
mialem podjechac na szrot po silniczek, ale machnalem reka...
za 2 tyg taka sama sytuacja...znowu mi goscio swieci z tylu...wiec nacisnalem rolete, chociaz i tak wiedzialem ze uslysze to wkurwiajace pykanie..a tu bzium i stoi (roleta :D)
naciskalem 5 razy i juz bla sprawna :D
jade sobie zadowolony, taki banan na twarzy..ale goraco sie zrobilo..no to siegam po przycisk od klimy...
nie widze...mysle co jest?
patrze no jest....ale zarowka sie spalila 8-)

widzish, to nie sa jakies wymysly, ale jednak opel jest gorszy troche od bmw, ale za to tanszy w eksp.
decyzja nalezy do cb...ja kupilem, bo chcialem miec bardzo komfortowe, duze auto, z jako takim wypasem, naped na tyl, tani w ekspl, i zakupie i tak padlo na omege ;*
.LUBLIN.
..::..::..::..::..::..::..
Makaveli

Twoja Omega: Omega B sedan 95r. 2.0 16V

Postprzez neket 9 sie 2009, o 22:54

u mnie z grubsza w 15 miesiecy :

Kima 320
Zawieszenie robocizna 300
"Diagnostyka" 140
Szyba peknieta od rdzy 380
Aku 310
Alternator 150
Sonda lambda 300
Klocki Prz.+tyl 250
Lozyska 140
Loczniki stab 120
Czujniki rozne 40
Oleje filtry (wymieniam sam) 670
Lakiernik (spierdolil sprawe) 450
Przeglady lpg 400

plus w cholere innych rzeczy co nie pamietam a o plastikach, lampkach, poprzecieranych przewodach i zalanych lub niestykajacych wtyczkach nawet nie wspomne

czeka mnie jeszcze zabawa z ogrzewaniem bo cos nie jest tak jak bym chcial no i sprzeglo daje o sobie znac ponadto za 2000km rozrzad i wymiana kabli VN i swiec
LPG: SEKWENCJA BRC; KOMP SEQUENT 24;

http://www.ulgawcierpieniu.pl -> sprawdź może będziesz mógł pomoc :)
neket

Twoja Omega: B kombi 99' 2.0 16V

Postprzez wolf 10 sie 2009, o 08:39

a w moim e39 przez ostatnie 12 miesięcy
-klocki tył 80
-akumulator 280
-olej,filtr 170
-OC na cały rok 340
to tyle w temacie...
wolf

Poprzednia strona