ODRADZAM OMEGI!!! A PRZEDE WSZYSTKIM WYNALAZKI 2,5 I 3,0

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

Postprzez Kozik 5 paź 2008, o 19:21

gik napisał(a):ooo :-o pierwszy post i taka wpadka, nie zauwazyłem że jest osobny dział o ASB ..... wstyd....

;-) miłej lektury i bezpiecznej jazdy manualem :lol:
Tu krytyka wytyka błędy, a muzyka zamyka gęby, logika nie tyka tępych, a panika dotyka spiętych
Kozik
OFF-TOP Master

Twoja Omega: x25dt 2000` kombi

Postprzez kriskros2005 1 lis 2008, o 13:27

heheh co za głupoty mechanik ktury pracował w asso ciekawe ile ma lat bo znam takich co pracowali w asso i tylko gadac potrafią ale naprawić cos nie da rady trzeba wymienic na nowe tak zawsze odpowiadaja.Taka prawda że naprawde dobry mechanik z asso istnieje? przepraszam moze kilku sie znajdzie....:) co do omeg mv6 sa dobre ale jak kazdy inny samochod tez ma prawo sie psuć może zachwali ktoś mercedesa hm? po pierwsze musimy zaplacic o wiele wiecej za marke po drugie tez nawalaja!!!! taka jest prawda. i tyle.. mialem kilka aut i co do omeg nie narzekam chociaz tez mialem awarie liczy sie luxus a one to mają! pozdrawiam
kriskros2005

Postprzez Dzemik 1 lis 2008, o 19:22

Brayan napisał(a):Ten temat mi sie podobi !

Też uważam że Omega to nieudany samochód ... ale na inny mnie nie stać !

nieudany hehe smieszne jak masz tak starego zecha to sie nie dziwie za tak o niej piszesz
Dzemik

Postprzez Brayan 1 lis 2008, o 20:08

Dzemik napisał(a):nieudany hehe smieszne jak masz tak starego zecha to sie nie dziwie za tak o niej piszesz

A ty masz chyba problemy ze znalezieniem mózgu. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem to może zrozumiesz. Tatauś ci kupił 3,2 i uważasz ze Pana Boga za nogi trzymasz.Życze ci żeby twoja omega w wieku 13 latek tak sie prezentowała i była doposażona i dopieszczona jak moja. Polecam przet takimi wypowiedziami dział "Twoja omega" .
Brayan

Twoja Omega: Signum Z20NET'03

Postprzez bc30se 1 lis 2008, o 20:11

hehe poczekamy aż ci katalizatory zdechną :mrgreen:
bc30se

Postprzez BG 1 lis 2008, o 21:12

Brayan, co ty sie nim przejmujesz skad wiesz ze ma 3,2 i czy wogole to jego auto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BG

Postprzez MV6 1 lis 2008, o 21:14

Dzemik, kiedy wreszcie sie pochwalisz zirmscherowana omega taty w dziale twoja omega ?
MV6

Postprzez BG 1 lis 2008, o 21:17

no wlasnie szukam i szukam i nie ma --> a moze to wirtualna omega :lol: :lol: :lol: :lol:
BG

Postprzez Brayan 1 lis 2008, o 21:24

BG napisał(a):Brayan, co ty sie nim przejmujesz skad wiesz ze ma 3,2 i czy wogole to jego auto

Strasznie spiety ostatnio chodze i na głupote jestem wrażliwy... pewnie dlatego.
Też bym zerknoł na bestie kolegi z Poznania z przyjemnością
Brayan

Postprzez BG 1 lis 2008, o 21:55

ale chyba nie bedziemy miec przyjemnosci jej ogladac pewnie sie kolega juz nie pokarze na forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BG

Postprzez Brayan 1 lis 2008, o 21:57

N o taki pech rodzynki uciekają z forum :-|
KONIEC OT
Brayan

Postprzez MV6 1 lis 2008, o 21:57

zapewno pokaze... wiesz jak to dzemik ( opozniony jest zdeczka ) i przejrzy te posty dopiero za jakies 2 lata i wtedy pokaze ome taty
MV6

Postprzez Dzemik 2 lis 2008, o 12:04

MV6 napisał(a):zapewno pokaze... wiesz jak to dzemik ( opozniony jest zdeczka ) i przejrzy te posty dopiero za jakies 2 lata i wtedy pokaze ome taty
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dzemik

Postprzez MICHAL_1236 3 lis 2008, o 21:52

kriskros2005 napisał(a):heheh co za głupoty mechanik ktury pracował w asso ciekawe ile ma lat bo znam takich co pracowali w asso i tylko gadac potrafią ale naprawić cos nie da rady trzeba wymienic na nowe tak zawsze odpowiadaja.Taka prawda że naprawde dobry mechanik z asso istnieje? przepraszam moze kilku sie znajdzie....:)

a ja takiego znalazlem(nareszcie). pojechalem do goscia zeby zczytac bleby ( migala kontrolka silnika), on stwierdzil ze przeplywka jest walnieta.(wcale mnie to nie zdziwilo bo kichnol mi pare razy w dolot) i pyta wymienic, czy naprawic? no i naprawil za 70 zl.
MICHAL_1236

Twoja Omega: 1999, x20xev ASB,kombi,LPG.

Postprzez BG 3 lis 2008, o 22:08

a 60 nowa --> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lezy: :lezy: :lezy:
BG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Omege