ODRADZAM OMEGI!!! A PRZEDE WSZYSTKIM WYNALAZKI 2,5 I 3,0

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

ODRADZAM OMEGI!!! A PRZEDE WSZYSTKIM WYNALAZKI 2,5 I 3,0

Postprzez karlikkamil 27 cze 2008, o 22:00

Sam jestem nowym posiadaczem Omegi mv6 150000 km, jeżdże nią od mechanika do mechanika, niby to głupoty ale to męczące.

Usłyszałem dzisiaj od mechanika (nie jakiś słaby mechanik, pracował w ASO) że np mój silnik (x30xe) na wyższych obrotach może wyrzucić korbę :]

OMEGI SĄ NAPEWNO WYGODNE, NAPEWNO OGÓLNIE FAJNE, ALE TEŻ NAPEWNO WADLIWE, CHYBA ŻE STANIE SIĘ CUD I TRAFI SIE TA JEDYNA NIEWADLIWA, W CO JA OSOBIŚCIE NIE WIERZĘ.

Na nasze drogi, na naszych mechaników i na nasze paliwo moim zdaniem lepiej kupić coś sprawdzonego i niedrogiego w eksploatacji, do czego jest mnóstwo tanich częsci, coś, co naprawi każdy nawet głupi mechanik!!!
karlikkamil

Postprzez Maro 27 cze 2008, o 22:06

To kup Audi i nie marudź.
Maro
LED MASTER

Twoja Omega: Cadillac Catera Irmscher

Postprzez Predom 27 cze 2008, o 22:24

dokladnie kup audi i bedziesz jezdzil 10 lat bez awarii.
w ogole to oco chodzi ;p
omega jak to omega, psuje sie zawsze, wszedzie i w tedy kiedy nie trzeba, w tym caly urok :>
Predom

Postprzez bc30se 27 cze 2008, o 22:54

e tam pieprzycie, audi sie też psuje tylko jest o tyle lepsze że buda nie koroduje.

a generalnie co ty gościu ameryke odkryłeś? ja już o tym od 2 lat gadam i jakoś nikt nie reaguje na moje apele.. daj se siana :lol:
bc30se

Postprzez Maro 27 cze 2008, o 22:58

bc30se napisał(a):ja już o tym od 2 lat gadam i jakoś nikt nie reaguje na moje apele

bc30se napisał(a):audi sie też psuje

No właśnie dlatego nie reagujemy ;)

Każde auto sie psuje. Mniej lub bardziej.
Mnie trzyma to, że części są tanie a jak są drogie to jest Mr Borówka ;)

I mechaników zmień najpierw. Już ja widzę ich miny jak podnosisz maskę i widzą V-kę. Co oni myśleli? Że wiecznie 8-zaworówki będą naprawiać? na emeryturę niech idą!
Maro
LED MASTER

Postprzez STRONG_POWER 28 cze 2008, o 01:07

Maro napisał(a):Już ja widzę ich miny jak podnosisz maskę i widzą V-kę. Co oni myśleli? Że wiecznie 8-zaworówki będą naprawiać? na emeryturę niech idą!

właśnie mnie to wkurwia, byłem u mechanika, pytam go czy mi kolektor wydechowy wymieni, albo pospawa a on na to "nie, bo to nie jest fajna robota"
no ręce mi opadły ;/
a jak mu mówie ze niedługo kupuje coś z v8 to on "no, ciekawe kto ci to będzie robił"
STRONG_POWER

Twoja Omega: b 97r kombi 3.0 manual

Postprzez puku 28 cze 2008, o 11:50

:lol:

No i o czym ma nas informować ten wątek ? Wszyscy właściciele Omeg mają rzucić je w pizdu i przerzucić się na coś innego ?
Każde auto psuje się mniej lub bardziej. Jedno ma słabe blachy, drugie sypiącą się zawieche a w trzecim siada elektryka, no i co z tego ? Nie ma bezawaryjnych samochodów.

Ja jakoś jeździłem Omegą z wg Ciebie ciulowym silnikiem 3.0 ponad dwa lata i oprócz rdzy nie narzekałem... i wiele osób powie Ci że nie wkładają zbyt wiele w Omege bo nie trzeba, a z drugiej strony inni powiedzą że skarbonka.
Przy każdym modelu opinie będą podzielone. Sporo też zależy od tego jaki egzemplarz się kupiło...

Na nasze drogi, na naszych mechaników i na nasze paliwo moim zdaniem lepiej kupić coś sprawdzonego i niedrogiego w eksploatacji, do czego jest mnóstwo tanich częsci, coś, co naprawi każdy nawet głupi mechanik!!!

To może Poloneza ?

Zycze miłej jazdy :)
Pozdrawliaju :)
puku

Twoja Omega: Brak Omegi

Postprzez bc30se 28 cze 2008, o 12:23

STRONG_POWER napisał(a):właśnie mnie to wkurwia, byłem u mechanika, pytam go czy mi kolektor wydechowy wymieni, albo pospawa a on na to "nie, bo to nie jest fajna robota"
no ręce mi opadły ;/

ma racje, tępić takich janów jak wy. Myślicie że co? w czasie wymiany tych zasranych kolektorów to facet zrobi trzy razy więcej i prostszej roboty i zarobi więcej.

Mój znajomy mechs robi same zbieżności np. Auto wjeżdża średnio na 20 min i gotowe. Za to liczy sobie 50 zł. Aut ma 2 na godzine a kolejka że się zapisywać trzeba z wyprzedzeniem co najmniej na tydzień.

A teraz przy takich zasranych kolektorach trzeba czasem stracić i pół dnia. A niech szpilka pęknie to silniczek do góry.... I co? 100 zł mu zapłacisz za wymianę??? :lol:
bc30se

Postprzez staniu 28 cze 2008, o 16:10

po chuj jest ten temat ? :-? uważasz, że V jest do niczego bo ci zdzisiu nie chciał jej naprawić?
staniu

Postprzez Maro 28 cze 2008, o 16:15

bc30se napisał(a):Mój znajomy mechs robi same zbieżności np. Auto wjeżdża średnio na 20 min i gotowe. Za to liczy sobie 50 zł. Aut ma 2 na godzine a kolejka że się zapisywać trzeba z wyprzedzeniem co najmniej na tydzień.

To już wiem czemu takie koleiny w Hrubieszowie :lol:
A mówią, że to od TIRów jadących na Ukrainę :P

staniu napisał(a):po chuj jest ten temat ? :-?

A tak... żeby było kolorowo :P
Maro
LED MASTER

Postprzez korni8808 28 cze 2008, o 16:17

Taaa bo by maluchy i poldony pewnie chciał do naprawy
ps. znam goscia co pracował w aso opla; a i tak jest lewak
korni8808

Twoja Omega: ?????

Postprzez Grain 28 cze 2008, o 16:28

karlikkamil, to już wiadomo dlaczego omege sprzedajesz :lol:
Grain

Twoja Omega: X30XE 96' KOMBI

Postprzez wolf 28 cze 2008, o 17:39

tak to już jest jak się zarżniętego złoma kupi...od razu wszystkie to złomy ;/
wolf

Postprzez Maro 28 cze 2008, o 17:53

wolf, ale my o tym wiemy ;)
Przede wszystkim o tym świadczy ilość postów (omijając oczywiście Bc... :P )
Kupisz złoma okazyjnie i potem masz wkurwa :D

Ja też narzekam na swoją... narzekałem na Vectrę B, bo żarła olej... i tak samo sie psuła, do tego silnik olejożerny i poniekąd paliwożerny... miałem też Vectrę A z silnikiem 1.6, tam to rzeczywiście nie mogłem nic zarzucić oprócz rdzy... bo tak szczerze nie miało się tam co psuć, bo nic nie miała :P Tyle, że ten silnik był... moze nie z zajebistymi osiągami... ale dawał radę i... nie do zajebania :)
Natomiast... jeśli chodzi o ine marki... bo jak widać ja to tylko Opel ;) ... też chyba nie ma cudów :) ... z tego co słysze od znajomych itp... jak sam nie spróbujesz to sie nie przekonasz....

Bezpośrednio ode mnie: Zajebiście podoba mi się nowy design Audi. Nawet małe A3... ale to niestety nie jest jak na razie w moim budżecie.
Poza tym... może jakiś "japoniec" ale na tych to sie całkowicie nie znam. Ale jak dzisiaj do mnie kolega xb4 podjechał swoją Hondą Accord to mnie zatkało... szczerze z ręką na sercu... ZATKAŁO :-o Fura kosmos szkoda, że napęd niewłaściwy ;)
Maro
LED MASTER

Postprzez JEMI 28 cze 2008, o 18:47

Maro napisał(a):szkoda, że napęd niewłaściwy ;)

no wlasnie mi brakuje tylu troche lipa w tej asterce
a i takie fajne chaslo na ten temat slyszalem
"jakby bog popieral przedni naped to chodzilibysmy na rekach "
a wracajac do tematu moj koles ostatnio musial robic remont przednich zawiasow w audi A4
3000$ chyba bym to gowno na zlom wyjebal a drugiemu nawalilo jakies gowno przy przepustnicy (1.8T) 1700$ za tyle to mam nowy silnik w asterce
nie puszczone bąki unoszą się do mózgu stąd biorą sie posrane pomysły
JEMI
JeremiasZ

Twoja Omega: ASTERKA Gx2 Z18XE i X18XE1

Następna strona

Powrót do Kupuję Omege