Książka serwisowa-może być podrobiona ??

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

Kupuje omege

Postprzez marzby 1 lut 2008, o 08:19

Tak ale nie oczekuj cudów.
marzby

Postprzez zetes66 1 lut 2008, o 09:40

Za taką kasę jak się kupuje to tylko do ASO, dlaczego? Mianowicie kolega kupywał RENO (4 letnie), miał książkę z wpisami i przebieg 150tyś .Wszystko super, przebieg się zgadza itd
Ale pojechali do ASO i tam po wklepaniu numerów do kompa i sprawdzeniu w sieci serwisowej wyszło od razu że rok temu na przeglądzie w Holandi autko miało 245tyś km, a na dzień dzisiejszy to pewno ponad 300tyś km.
Ja bym jechał do ASO , albo chociaż same numery sprawdzić w sieci serwisu.
zetes66

Postprzez alfaomega 20 lut 2008, o 14:54

A znacie moze jakis dory serwis w ktorynm sprawdza mi auto przed zakupem w okolicy Namysłowa. nie moge podjechac do opola ani kedzierzyna-koza gdzie sa ASO (auto nie ma ubezpieczenia - jest na zoltych niemieckich blachach ), wiec moze polecicie inne opcje...
alfaomega

Postprzez Drutus 25 lut 2008, o 14:02

mieszkam w Wawie ale w najbliższy weekend będę w Łodzi na urodzinach u znajomków to mógłbym podjechać co ty na to ?? pytanie : jest na razie na tablicach na których jest data już nie ważna , ale ma ubezpieczenie wykupione dodatkowo na miesiąc oddaję mały i duży bref do urzędu celnego i umowę kupna sprzedaży już przetłumaczoną czy mogę w tym czasie jeździć tym autem ?? Do urzędu mam dać przetłumaczone papiery ? a te niemieckie sobie zostawiam czy daję wszystko ?? Co konkretnie potrzebuję aby nią jeździć na tych tablicach , które ma aktualnie?
Drutus

Postprzez sebol 25 lut 2008, o 21:43

kolego na tych niewaznych tablicach i wykupionym na nie ubezpieczeniu to wogole nie mozesz jezdzic a dlaczego to sie przekonasz jak nie daj boze mialbys jakas stluczke :roll:
sebol

Postprzez spoon34 21 lis 2008, o 21:13

z podrabianiem książek serwisowych jest jak z firmowymi ciuchami tak wiec nie sugeruj się papierem tylko jedż do mechanika niech ci go sprawdzi :evil:
spoon34

Poprzednia strona

Powrót do Kupuję Omege