Chwalmy 2.5TD

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

Postprzez CaponeAl 8 paź 2008, o 21:13

Wysokie tzn.:
moja pali w trasie jakieś 6,5 - 7 / 100 km
w mieście 10 - 12 / 100 km :)
CaponeAl

Twoja Omega: 2003, 2.5DTI kombi automat

Postprzez Długi63 9 paź 2008, o 19:08

Dotarły do Ciebie namiary na Krawczyka :?:
BO SĄ KIEROWCY, I SĄ LUDZIE CO MAJĄ PRAWO JAZDY
Długi63

Twoja Omega: m51 sedan'96; 3d sedan`89

Postprzez CaponeAl 9 paź 2008, o 20:49

Yes Sir!!! Dzięki wielkie. Mam parę rzeczy do zrobienia więc napewno do niego się udam. :)
CaponeAl

Twoja Omega: 2003, 2.5DTI kombi automat

Re: Chwalmy 2.5TD

Postprzez Macek. 3 mar 2009, o 18:43

Macek.

Re: Chwalmy 2.5TD

Postprzez jarciu11 11 mar 2009, o 22:20

oj czytam i czytam i przeczytałem . jak kupowałem swoja to była taka w dieslu 98r. chyba. piekna i w manualu . ale tak sobie pomyslałem czas juz pośmigać automatem z czym kolwiek sie to wiąże liczyłem sie ze benzyna 2.0 za słaba ale taki sie trafił zbytnio mnie nie interesowało jaki bedzie silnik trafił by sie 3.0 tez bym wzioł.mowie zawsze moge wrazić gaz i z ktorej strony bym nie liczył wyjdzie taniej.. i wziołem tą bidote lekko puknietą w przód jak na forum sie zalogowałem 1raz to nie pytałem jaki silnik wybrać tylko jak szybko zderzak zdjąc i poprawić zeby do PL na kołach. wrócić. jezdze do de bardzo często w sprawach firmowych i mam tam rodzine wujas szukał dla mnie wozu i powiem wam ze od poczatku miała to byc omega powód za ta kase nie kupił bym tak konfortowego i niezle wyposazonego auta.. zjezdziliśmy mnustwo komisow i cięzko wyłapać omege w dobrym stanie wiekszosć diesli miała albo silnik w bagarzniku albo motor szajber wiec coś w tym musi być . pózniej takie omy trafiaja do polski ozywają i mamy posty na forum jakoś benzyny w bagarzniku nie widziałem....albo zeby silnik od pasata czy audi był uszkodzony wiec jednak chyba prawda ze te 2.5 to szajs tylko moze ich właściciele są zauroczeni komfortem albo faktycznie trafili na dobry egzemplarz.. zaczeliśmy lukac po ogloszeniach i tak sie trafiła.... teraz wiem ze zle nie kupiłem i jestem zadowolony mimo ze to mół i kupa zlomu... mam mały prawdziwy przebieg latam nia na niemcy w dupie z resztą...
jarciu11

Poprzednia strona

Powrót do Kupuję Omege