omega czy senator???

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna omegi, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.

Re: omega czy senator???

Postprzez turbox20 27 lip 2012, o 20:41

tam to od siebie z balkonu kamieniem kaczki robie:D
Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach nr gg 1741179
turbox20

Twoja Omega: A(30NE) 89r manual

Postprzez Robo 27 lip 2012, o 20:52

Trochę poukładałem, mam nadzieję że się nie gniewasz ;-)
Nawet jeśli twierdzisz że twoja omega jest niezawodna, doskonała i cudowna to wiedz że tutaj nikogo nie oszukasz.
MASZ OPLA - NAUCZ SIĘ Z TYM ŻYĆ
Robo
Morderator

Twoja Omega: Była B 94 x20xev

Postprzez Div 27 lip 2012, o 23:16

W temacie, jak dobrze kojarzę, to znam pochodzenie tego senia i nie, nie jest zjedzony, ale rudego posiada. Nadkola tył od omegi B wstawione.
Jeśli myślisz że nie dołożysz z miejsca 1klocka w senia, to jesteś marzycielem :P
"Połączenie teorii i praktyki: nic nie działa, nikt nie wie dlaczego..."
Jest może 200km, dalej wieje nudą.....
Div

Twoja Omega: B 98 3.0 v6 mv6 + Rudy

Postprzez turbox20 28 lip 2012, o 11:37

ta co sadzicie?? zostac przy omedze czy szarpac sie na senia?? w A mam zrobione wszystko co miało byc chodzi pieknie myslalem na obklejeniu podsufitki skura bo szmata wisi a poza tym jezdzi sie pieknie juz rok w gazie bez rzadnych problemów:) ale senator to senator:D
Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach nr gg 1741179
turbox20

Twoja Omega: A(30NE) 89r manual

Postprzez michaloo_ 2 sie 2012, o 07:38

turbox20 napisał(a):ta co sadzicie?? zostac przy omedze czy szarpac sie na senia?? w A mam zrobione wszystko co miało byc chodzi pieknie myslalem na obklejeniu podsufitki skura bo szmata wisi a poza tym jezdzi sie pieknie juz rok w gazie bez rzadnych problemów:) ale senator to senator:D

Senator z silnikiem 3.0 NE ok, ale żeby jeździć oszczędnie (zakładając, że to manualna skrzynia) musi być gaz i tylko sekwencja inaczej będzie strzelał i przepływomierz dostanie po "dupie", a to koszta. Blacha (znów koszta) no cóż zrobisz dobrze pojeździsz jakieś 2 lata i znów rudy wyjdzie po zimie. Najważniejsze to czy podłużnice są ok bo jak nie to spawanie tylko u kogoś kto ma o tym pojęcie (znów koszta). I można tak wymieniać dalej...

Najważniejsze to postawić sobie pytanie czy stać mnie na taki "zabytek" ?

Wiem po sobie, że na samym poczatku jest Wielki zapał, ale na końcu już Wielkie rozczarowanie i chyba nie jestem jedynym który tak myśli i jakbym tak na swoim przykładzie policzył ile kasy wpakowałem w Omege 3000 to żal d*pe ściska.

... ale co ja tam mogę wiedzieć ;)
C30NE - 2969cm³
michaloo_

Twoja Omega: 90r. 3.0 L 12V (C30NE) Sedan

Poprzednia strona

Powrót do Kupuję Omege