Mechanik, omega B 2.0 8V w Radomiu

Tutaj polecamy bądź krytykujemy znane nam warsztaty, z których korzystamy bądź z których usług już zrezygnowaliśmy

Mechanik, omega B 2.0 8V w Radomiu

Postprzez lukaszkalb 3 maja 2010, o 19:12

Witam
Poszukuje mechanika znającego się na omegach, byłem już u kilku i rozkładali ręce. Mam problem polegający na szarpaniu, przerywaniu, braku mocy w swoim samochodzie który istnieje już od kliku miesięcy. może ktoś kogoś polecić ???
lukaszkalb

Re: Mechanik, omega B 2.0 8V w Radomiu

Postprzez gross57 3 maja 2010, o 19:36

lukaszkalb po ilosci postow widze ze nowy jestes.Absolutnie nie bronie Ci szukania i robienia auta u mechanikow. Ale moze uda CI sie samemu zdiagnozowac problem poprzez przeszukanie tematow o podobnej problematyce co Twoja,na forum. A przy okazji chyba Kolega RAFALSKI i Robo sa z radomia
Obecnie w Brnie
areua jaiba
gross57

Twoja Omega: jakies A w dalekich planach

Postprzez RAFALSKI 3 maja 2010, o 21:24

gross57 napisał(a):moze uda CI sie samemu zdiagnozowac problem poprzez przeszukanie tematow o podobnej problematyce co Twoja

Wlasnie, lukaszkalb moze uda Ci sie samemu cos zaradzic, bo z pomoca forum sporo problemow mozna rozwiazac. Jesli jednak zdecydujesz sie na wizyte u mechanika, to polecic moge taki zaklad:
MOTO BAZAR
Bogdan Dominczak
Ul. Kapturska
Firma do najtanszych nie nalezy, jednak znam ludzi od lat korzystajacych z ich uslug i jak do tej pory nie bylo klopotow. Sam tez czasami do nich jezdze. Nie znam niestety telefonu.
RAFALSKI

Twoja Omega: BMW E36 '97 M43B18

Postprzez Robo 4 maja 2010, o 06:14

A ja ci mogę polecić warsztacik na Traugutta. Wjazd jak do starej lokomotywy, w podwórko tam gdzie myjnia. Tam naprawdę konkretni ludzie robią, ceny są spoko i można im furę zostawić.
Nawet jeśli twierdzisz że twoja omega jest niezawodna, doskonała i cudowna to wiedz że tutaj nikogo nie oszukasz.
MASZ OPLA - NAUCZ SIĘ Z TYM ŻYĆ
Robo
Morderator

Twoja Omega: Była B 94 x20xev

Postprzez lukaszkalb 4 maja 2010, o 20:06

szukałem już na różnych postach ale mojego objawu nawet w 80% nikt nie ma, bywały pojedyncze, wymienilem przepływomierz, czujnik wału korbowego, odłączyłem dziś instalacje gazową i troche się polepszyło ze na 1 2 i 3 biegu chodzi normalnie a na 4 powyżej 3000 tysięcy nadal szarpie i przerywa, więc nadal szukam przyczyny, co najgorsze objawy były i sa takie same zarówno na benzynie jak i na gazie, wiec skorzystam i spróbuje odwiedzic mechaników polecanych i zobacze co oni na to.
lukaszkalb

Postprzez Div 5 maja 2010, o 07:05

Cewa. Lub kable idące do cewy.
"Połączenie teorii i praktyki: nic nie działa, nikt nie wie dlaczego..."
Jest może 200km, dalej wieje nudą.....
Div

Twoja Omega: B 98 3.0 v6 mv6 + Rudy

Postprzez lukaszkalb 17 maja 2010, o 22:24

po odłączeniu gazu po 2 dniach problem jak ręką odjął (odpiąłem komputer od gazu i zmostkowałem przewód idący od kompa gazu do sondy lambda) po tygodniu jazdy na samej benzynie podłączyłem gaz i znów problem wrócił umówiony jestem na jutro u gazownika i będziemy szukać przyczyny. jak już naprawie to napisze co było nie tak
lukaszkalb

Postprzez mgyz 18 maja 2010, o 05:46

lukaszkalb napisał(a):po odłączeniu gazu po 2 dniach problem jak ręką odjął

lukaszkalb napisał(a): po tygodniu jazdy na samej benzynie podłączyłem gaz i znów problem wrócił

problem nie raz juz przerabiany... zla emulacja sondy lambda.
_____
mgyz
mgyz
Administrator

Twoja Omega: e39 M54B30 kombi '03

Postprzez lukaszkalb 9 cze 2010, o 15:24

a jak ustawić ta emulacje sondy lambda????
możesz coś poradzić????
lukaszkalb

Postprzez Boxic 9 cze 2010, o 16:35

Jedynie podpięcie pod komputer i ustawienie tego w programie dedykowanym do twojej instalki, ogólnie jak nie masz interfejsu i laptopa, to trzeba jechać do gaziarzy którzy obsłużą twojego kompa od LPG i to ustawią...
Boxic

Twoja Omega: Omcia A 2.0 kombi

Powrót do Warsztaty, Serwisy