Polecam sprawdzony warsztat w Warszawie

Tutaj polecamy bądź krytykujemy znane nam warsztaty, z których korzystamy bądź z których usług już zrezygnowaliśmy

Polecam sprawdzony warsztat w Warszawie

Postprzez gruby730 2 mar 2009, o 11:15

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym polecić sprawdzony warsztat w Warszawie na terenie Wyścigów.

Serwis nazywa się K&K Auto Service

Ul.Puławska 266 (wjazd od ul.Wyścigowej)
Tel. (022) 424 99 88 lub 603 666 006
mechanika, szyby, tłumiki itp.

Chłopcy są mechanikami z powołania a nie z zawodu. Warsztat polecił mi kumpel z pracy, który serwisuje u nich auta od kilku lat i zawsze był w 100% usatysfakcjonowany zarówno z usług jak i ceny więc postanowiłem spróbować i się nie zawiodłem.

Wszystko w mojej klusce (MV6) robiłem właśnie u nich - hamulce, cały układ kierowniczy, zawieszenia, chłodnica, termostat i ostatnio kompletny rozrząd (za rozrząd jako stały klient jedyne 300zł za robociznę). Oprócz prywatnej kluski serwisuję również u nich firmowe Combo - 100% zadowolenia.

Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany wystarczy powołać się na Ernesta i na pewno możecie liczyć na lepsze ceny.
gruby730

Re: Polecam sprawdzony warsztat w Warszawie

Postprzez spiochu 18 mar 2009, o 11:46

fajna reklama...
spiochu

Postprzez arti963 29 mar 2009, o 22:18

no i to mi sie podoba szukałem sensownego warsztatu w wawie (a dieselkami się zajmują?)
arti963

Postprzez gruby730 30 mar 2009, o 06:54

Nie wiem czy mają sprzęt pomiarowy itp.do silnikow diesla, jeśli nie to zapewne polecą jakiś sprawdzony warsztat tego typu. Wiem tylko, że w pewnych dziedzinach współpracują z innymi warsztatami i mają wynegocjowane całkiem niezłe ceny :-)
gruby730

Postprzez Xeriss 25 sie 2009, o 18:38

Witam.
Mam pytanko czy ma ktos jakiegoś dobrego mechanika do 2,5 TD?Bo pardzo pilnie poszukuje...
Xeriss

Postprzez zygi 19 sie 2010, o 22:06

gruby730 napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym polecić sprawdzony warsztat w Warszawie na terenie Wyścigów.

Serwis nazywa się K&K Auto Service

Ul.Puławska 266 (wjazd od ul.Wyścigowej)
Tel. (022) 424 99 88 lub 603 666 006
mechanika, szyby, tłumiki itp.

Wszystko w mojej klusce (MV6) robiłem właśnie u nich - hamulce, cały układ kierowniczy, zawieszenia, chłodnica, termostat i ostatnio kompletny rozrząd (za rozrząd jako stały klient jedyne 300zł za robociznę). Oprócz prywatnej kluski serwisuję również u nich firmowe Combo - 100% zadowolenia.

Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany wystarczy powołać się na Ernesta i na pewno możecie liczyć na lepsze ceny.

Przetestowałem i ich nie polecam. Do prostych rzeczy może się nadają, jak większość mechaników, ale coś bardziej wymagającego to nie na ich głowę i umiejętności. Nie dają gwarancji na swoją robotę i stawki mają kosmiczne.
zygi

Twoja Omega: nie mam omegi :(

Powrót do Warsztaty, Serwisy