Stachowiak

Tutaj polecamy bądź krytykujemy znane nam warsztaty, z których korzystamy bądź z których usług już zrezygnowaliśmy

Stachowiak

Postprzez Brayan 25 sie 2010, o 10:40

Nie wiem czy to ja mam takiego pecha czy co ale to już po prostu przechodzi ludzkie pojęcie.

Nie wiem co się stało w tej firmie ale ostatnio zamawiam od nich dużo gratów, czasem nawet zamówienia pod 1tys pln.
Realizacja zamówienia bez wzgledu czy przez maila, tel.,czy przelew , czy pobranie... obojętnie jak trwa ponad tydzień.
Ostatnio to już apogeum bezmyślności pracownika, składam zamówienie na konkretne graty i poniżej w mailu podaje adres do wysyłki. Pan mi odpisuje tak
Dziękuję za złożone w naszej firmie zamówienie. Oczywiście nie wcześniej niż w dniu jutrzejszym towar ten zostanie wysłany poprzez firmę kurierską "Siódemka", z formą płatności za pobraniem pieniędzy przy odbiorze paczki na podany nam przez Pana adres.

No więc grzecznie czekam na przesyłkę, ale nie ja jestem pojebany bo Pan mnie obsługujący z uporem maniaka czeka na adres który mu powinienem podać i tak do dziś a mamy 25.

Dla mnie bałagan i poruta, Pan Stachowiak nie dość że nam nie płaci za reklamę na forum to jeszcze kładzie na wszytko ... moim zdaniem ogłoszenie powinno zniknąć.

P.S. Jeszcze mi się przypomniało ... o rabacie tez można zapomnieć jak to mi odpisał Pan "Firma Stachowiak nie prowadzi w tech chwili polityki rabatowej dla prywatnych odbiorców. Wprowadzimy taką po uruchomieniu strony i sprzedaży internetowej" - którą de facto zakładają już dobre 5 lat!
Brayan

Twoja Omega: Signum Z20NET'03

Re: Stachowiak

Postprzez diobol 25 sie 2010, o 12:26

potrafi takie cos wkurzyc jak klient czeka na auto a ty musisz swiecic oczami za debili , i jak tu potem renome złapac jak pójdzie fama że "u Brayana długo sie czeka " i juz kapa , no nic ogólnie współczuje
...razem idziemy,razem giniemy.
diobol

Postprzez Brayan 25 sie 2010, o 14:17

No to mnie najbardziej wqrwia.
Co prawda staram się z wyprzedzeniem zamawiać części, ale zawsze są z opóźnieniem od Stachowiaka.
Aha, dostałem koszty przesyłki gratis w ramach przeprosin. Całe 19 pln. Kto z was czekałby na zrobienie hamulców 2 tygodnie za rabat 19 pln mając w planach wyjazd przez całą Polskę? Bo ja kurwa nie ! Nigdy bym do takiego warsztatu nie wrócił.

No normalnie mi żyłka wyszła na czole i pulsuje :-x
Brayan

Postprzez RAFALSKI 25 sie 2010, o 14:30

Brayan spoko, nie tylko w twojej branży tak w h##a lecą. My też w firmie często czekamy na soczewki dwa lub trzy razy dłużej niż powinniśmy. Okulary nie gotowe, a klienta to nie obchodzi więc zaczyna się świecenie oczkami, tłumaczenie, że to nie nasza wina itp. Poza tym klienci (w wielu branżach) są teraz nauczeni, że nie wiadomo kim są i tylko pretensje mają do wszystkiego i zero zrozumienia. A my w najgorszej sytuacji jesteśmy - między młotem a kowadłem ;/
RAFALSKI

Twoja Omega: BMW E36 '97 M43B18

Postprzez benji 25 sie 2010, o 14:53

Ja też zamawiałem parę rzeczy u niego i niestety ponad tydzień czekania w tej firmie wydaję się być dla nich normą :-?
benji

Twoja Omega: nie mam omegi

Postprzez JEMI 25 sie 2010, o 17:06

a przepraszam
tylko stachowiak istnieje na tym swiecie ???
ludu jak nie jeden to drugi
niektorzy tylko czekaja az zlozysz u nich zamowienie
a sprzedazy internetowej jak nie wprowadzili to juz nie wprowadza
bo to kosztuje i to sporo
a z tego co widze to stachowiak zdaje sie byc firma dziad
nie puszczone bąki unoszą się do mózgu stąd biorą sie posrane pomysły
JEMI
JeremiasZ

Twoja Omega: ASTERKA Gx2 Z18XE i X18XE1

Postprzez jaggi 25 sie 2010, o 19:14

Brayan napisał(a):Dla mnie bałagan i poruta, Pan Stachowiak nie dość że nam nie płaci za reklamę na forum to jeszcze kładzie na wszytko ... moim zdaniem ogłoszenie powinno zniknąć

zniknąć czy nie zniknąć zawsze można dopisać, że wysyłka min tydzień albo dłużej a rabatu ni ma. ;/
Brayan napisał(a):No normalnie mi żyłka wyszła na czole i pulsuje :-x

zajaraj coś dobrego :DD
oopss zapomniałem,że ty nie jarasz :lol:
JEMI napisał(a):a przepraszam
tylko stachowiak istnieje na tym swiecie ???
ludu jak nie jeden to drugi
niektorzy tylko czekaja az zlozysz u nich zamowienie

dokładnie :ok:
wódka jest dla mądrych ludzi.... i piwo...... a nie dla baranów....
jaggi
Morderator

Twoja Omega: Biała Dama C30Se 95'caravan

Postprzez Brayan 25 sie 2010, o 19:28

Gdybyście panowie śledzili forum to byście przeczytali, ze pytałem o konkretną firmę sprzedająca części do wszystkich marek, z krótkim czasem realizacji i cenami na poziomie Stachowiaka. Gdybym dostał konkretną odpowiedź to już by mnie u Stachowiaka nie było. Większość firm daje rabaty ale dla ludzi prowadzących działalność standardowe ceny są średnio 15% większe niż ma stachowiak... więc rady na temat zmiany hurtowni mnie nie interesują bo nie po to napisałem ten post.
Ja tu poruszam temat tego że mamy podwieszoną reklamę Stachowiaka a odczucia większości ludzi są takie jak moje. Pan Stachowiak się dorobił handluje z dużymi a detal ma w dupie...a właściwie nie Pan stachowiak a pracownicy.
Z tego co pamiętam miały być podwieszane linki do sprawdzonych i konkretnych zakładów, sklepów itp. Dla mnie Firma Stachowiak już taka nie jest. Nie jest taka jak w opisie który zamieścił Bc
jaggi napisał(a):zniknąć czy nie zniknąć zawsze można dopisać, że wysyłka min tydzień albo dłużej a rabatu ni ma. ;/

Dokładnie , dajmy mu szansę niech się poprawi, tak jak zrobiliśmy to dla pamiętnego kolegi z Legnicy :lol:
Brayan

Postprzez SENATOR 25 sie 2010, o 21:27

nie mow ze koszalin lezy w temacie dostepu do cen dla dlubaczy.U mnie bez problemu dostaje niskie ceny a firma oni nie wiedza ze jestem ale skoro po raz kolejny przyjezdzam i do innego grata biore to joz z tego mam rabat
Unikatowy SENATOR DEEP BLUE
SENATOR

Twoja Omega: 3rok renowacji Senator B C40XE

Postprzez Brayan 25 sie 2010, o 21:42

Wpadnij Adam na zakupy, to się przekonasz. Gdyby nie LOB-owa karta to w IC bym za filtr oleju musiał płacić 23-30 pln.
Została mi tylko fota do obcykania...jeszcze tam nie dotarłem po prostu.

Dziś dla przeciętnego klienta jest różnica czy klocki kosztują 20 czy 40 pln bo sobie łatwo policzyć że to dwa razy tyle. Już kilka razy dawałem przykłady cen gratów w Koszalinie i porównanie ich do cen z allegro czy Stachowiaka.
Brayan

Postprzez neket 25 sie 2010, o 22:43

ja kupuje tu

http://www.gsi-goszczynski.pl/

bo:

- nie martwie sie czy trafie na podrobe
- duuuuuzo szybciej niz u stachowiaka (dwa razy mnie wku...wili wiec niech spierda....)
- zawsze jest rachunek
- zajebiste ceny za towar i wysylke (ja robie tak ze wysylam maila z czyms co znalazlem na allegro i pytam czy maja taniej :) zazwyczaj maja - kupowalem tak elementy zawiechy, termostat i jakies tam filtry)

wystawiaja sie tez na alledrogo
LPG: SEKWENCJA BRC; KOMP SEQUENT 24;

http://www.ulgawcierpieniu.pl -> sprawdź może będziesz mógł pomoc :)
neket

Twoja Omega: B kombi 99' 2.0 16V

Postprzez Brayan 25 sie 2010, o 23:44

neket napisał(a):ja kupuje tu

http://www.gsi-goszczynski.pl/

No i to jest jakiś konkret, dzięki.
Brayan

Powrót do Warsztaty, Serwisy