NIGDY W ŻYCIU NIE ODWIEDZAJ TEGO ZAKŁADU

Tutaj polecamy bądź krytykujemy znane nam warsztaty, z których korzystamy bądź z których usług już zrezygnowaliśmy

NIGDY W ŻYCIU NIE ODWIEDZAJ TEGO ZAKŁADU

Postprzez grab_a 20 maja 2010, o 17:40

TOMCAR 83-207 Kokoszkowy ul. Gdańska 6A. nic dodać nic ująć... ręce opadają a w portfelu ubywa kasy i nie ma efektów napraw wykonanych przez ten zakład... po tym co przeszedłem z nimi i co nadal się dzieje dochodzę do wniosku że sam i z pomocą tego forum naprawiłbym auto i by jeździło.... zdecydowanie nie polecam, postawa mechaników oraz szefostwa pozostawia wiele do życzenia,, mam nadzieję że nikt z tego Forum tam nie trafi.. dwa słowa na koniec: LIPA i CHÓJNIA!!!!!!!!!!!!!!!!! (sorry za wyrażenie ale inaczej się nie da)
grab_a

Re: NIGDY W ŻYCIU NIE ODWIEDZAJ TEGO ZAKŁADU

Postprzez pheonix 20 maja 2010, o 21:22

Rozwin z czym konkretnie dali dupy.
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Postprzez ARNWR 20 maja 2010, o 21:36

pheonix
Ja zrozumiałem że we wszystkim, w sumie po takiej reklamie miałbym w dupie sprawdzać.
Na marginesie dodam że nie mam warsztatu we Wrocławiu, który bym polecił, co prawda jest jeden co się nie sparzyłem ale......... jeszcze nie jestem przekonany ;-)
TYLKO OMEGA KOMBI a w planach Alfa 159 2,4JTDm Q4
ARNWR

Twoja Omega: TOYOTA AVENSIS 2.0 4D4 kombi

Postprzez Brayan 21 maja 2010, o 10:47

pheonix napisał(a):Rozwin z czym konkretnie dali dupy.

W technicznym jest opisane co i jak. Musiałby chłopak książkę napisać
Brayan

Twoja Omega: Signum Z20NET'03

Postprzez grab_a 21 maja 2010, o 17:48

Brayan napisał(a):W technicznym jest opisane co i jak. Musiałby chłopak książkę napisać

no masz rację i to co najmniej dwa tomy.
pheonix napisał(a):Rozwin z czym konkretnie dali dupy.

a dali dupy ze wszystkim praktycznie... miesiąc czekałem na auto bo nie mięli czasu, dzwoniłem średnio do nich raz na dwa dni i nic to nie dało. po zdiagnozowaniu auta mięli do mnie zadzwonić ale zapomnieli gdybym sam tego nie zrobił to wcisnęli by mi głowicę inna po okazyjnej cenie mimo iż moją dało się zrobić trzeba było tylko chcieć.. a najlepsze jest to że dzwoniłem dziś żeby zapytać co z omą to nikt nie odebrał tel... tak tak wiem jestem głupi że znowu ją tam postawiłem, ale kurwa tym razem nie popuszczę i mają ją zrobić za darmo w ramach gwarancji a jak nie to pojadę do innego mechanika, zapłacę mu za to żeby zerknął kto dał dupy i wtedy do sądu ich podam szmaciarzy niech się nauczą solidnej pracy....
grab_a

Postprzez RAFALSKI 21 maja 2010, o 19:07

grab_a napisał(a):i wtedy do sądu ich podam szmaciarzy niech się nauczą solidnej pracy....

To widze, ze niezle zdeterminowany jestes. Ale racja niech sie ogarna banany. Ciekawe, jak ta firma sie utrzymuje i kto ich jeszcze odwiedza, skoro taka popeline odwalaja :-|
RAFALSKI

Twoja Omega: BMW E36 '97 M43B18

Postprzez pawel39106 21 maja 2010, o 19:21

grab_a napisał(a):ale kurwa tym razem nie popuszczę i mają ją zrobić za darmo w ramach gwarancji a jak nie to pojadę do innego mechanika, zapłacę mu za to żeby zerknął kto dał dupy i wtedy do sądu ich podam szmaciarzy niech się nauczą solidnej pracy....

Zdecydowanie masz rację. Jak czegoś nie umieją albo im się nie chce to niech się za to nie biorą.
Jak uzbieram na czołg to macie PRZEJEBANE!
pawel39106

Twoja Omega: [*] / Volvo s80

Postprzez grab_a 21 maja 2010, o 20:11

RAFALSKI napisał(a):To widze, ze niezle zdeterminowany jestes. Ale racja niech sie ogarna banany. Ciekawe, jak ta firma sie utrzymuje i kto ich jeszcze odwiedza, skoro taka popeline odwalaja :-|

nie wiem kto ich odwiedza jeszcze ale wnioskuję z tego co przeszedłem że nie znają się na naprawie silników może ludzie robią u nich zawiechy albo wymiany oleju czyli najprostsze rzeczy. a i zapomniałem maja też stację kontroli pojazdów a z przeglądów też jest kasa... wiem że to co piszę jest nie do pojęcia ale taka jest gorzka prawda lub tylko ja mam takiego pecha :-(
grab_a

Postprzez ARNWR 21 maja 2010, o 20:12

Nie tylko, u mnie jest podobnie z tym że nie w jednym warsztacie a w kilku ;-)
ARNWR

Postprzez grab_a 21 maja 2010, o 20:23

ARNWR napisał(a):Nie tylko, u mnie jest podobnie z tym że nie w jednym warsztacie a w kilku ;-)

no tak ale oni i tak dalej działają i trzepią kasę więc o co chodzi??? niedawno nabijałem się z kolega że trzeba otworzyć warsztat, naprawić parę aut dobrze żeby poszła opinia, a dalej można robić lipę, i to chyba jest myśl przewodnia większości mechaników ( podkreślam większości nie wszystkich)... aaa tam będę walczył z nimi i tyle bo nic innego mi nie pozostało :-(
grab_a

Postprzez RAFALSKI 21 maja 2010, o 21:21

A ja zauwazylem, ze dobry mechanik to taki gosc, ktory naprawia sam auta. Jemu zalezy na dobrze wykonanej naprawie, bo jak spieprzy to nie zarobi - prosta sprawa. A w takich duzych firmach gdzie szef wyplaca mechaniorom regularne pensje jest masakra. Chlopaczkom z reguly nie zalezy na solidnej robocie, bo i tak kase dostaja co miesiac, a o reputacje to niech sie szef martwi. Maja w dupie wszystko.
RAFALSKI

Twoja Omega: BMW E36 '97 M43B18

Postprzez ARNWR 22 maja 2010, o 01:16

RAFALSKI tu jednak bym prosił o powściągliwość :-) znam warsztat, z tym ze drogi no i głowy nie dam, ale z tego co wiem to szef dba żeby było cacy ;-) Z tym że kurwa na omegach sie nie zna :lol:
ARNWR

Powrót do Warsztaty, Serwisy