Nie przełącza automatycznie na gaz. LPG BRC JUST JUNIOR

Tu zamieszczamy problemy oraz pytania dotyczące instalcji gazowych

Nie przełącza automatycznie na gaz. LPG BRC JUST JUNIOR

Postprzez noki06 6 kwi 2014, o 18:39

Witam !Nie znalazłem podobnego tematu,więc zakładam swój ,może ktoś pomoże.
Na wstępie opisze instalkę: Centralka w kabinie Samba z z trzema zielonymi diodami i jedna prostokątna trzy kolorową.Komputer pod maską Brc just junior DE806500.Reduktor At -90 oraz krokowiec.

Posiadam interfejs do brc z firmy ccy dokładnie taki http://lpg.ccy.com.pl/infusions/twb_sho ... t=4&sName= ale oczywiście z kwadratowa końcówką.

Za wiele tym fejsem zrobić nie mogę ponieważ w programie just junior 1.0 (just 1.15 nie łączy w ogóle) przy ustawianiu TPS i trzy krotnym nacisnięciu pedału gazu wywala mi błąd .Natomiast za pomocą zworki programowanie jest kończone bez problemu.

I nie pisałbym bym tu w ogóle gdyby nie fakt ,że ostatnio demontowałem konsole w której była zamontowana centralka samba i która to była rozłaczona na całą noc . Na drugi dzień centralka już nie pokazywała zgodnej ilości gazu w butli oraz nie przełącza automatycznie na gaz .Ponowne programowanie za pomoca zworki nic nie dalo dalej nie przełącza . Nawet nie działa w Sambie programowanie za pomocą kombinacji przełącznika ,po prostu nie reaguje. Sygnał TPS dociera ponieważ przy dojściu do 2000 rpm kolor prostokątnej diody zmienia się z czerwonej na pomarańczową.oczywiście ręczne przełączanie działa bez problemów.

Ktoś jest wstanie mi pomóc lub doradzić?
noki06

Twoja Omega: Omega B Sedan X20SE 97r.

Powrót do LPG