Strzał z gazu, jaka przyczyna ?

Tu zamieszczamy problemy oraz pytania dotyczące instalcji gazowych

Re: Strzał z gazu, jaka przyczyna ?

Postprzez mgyz 2 paź 2012, o 06:09

No to kosator na zdrowie :piwo:
rob jak uwazasz, uwazaj jak robisz.
_____
mgyz
mgyz
Administrator

Twoja Omega: e39 M54B30 kombi '03

Postprzez kosator 2 paź 2012, o 07:56

ehhh braciuk jest gazownikiem co znaczy że mam dostęp do nowych części.... założyliśmy nowy reduktor BRC pojeździłem godzine i zero różnicy.... i obawiam się że Robo miał rację, ten dolot jest tak duży że bardzo łatwo jest przeoczyć jakąś szczelinkę... na samym spodzie było małe pęknięcie (nie mam pojęcia od czego swoja drogą), zakleiłem taśmą samoprzylepną i problem zniknął, a mgyz mi pisze, że to przez instalację albo reduktor (który dla świętego spokoju sprawdziłem), poza wiem jakie są obiawy jak reduktor się psuje bo 2 lata temu poleciał mi w escorcie,a rok temu braciukowi w mercedesie i głównym objawem były niskie wahające się obroty a w końcu gaśnięcie samochodu poza tym zaczynał chlać jak silnik 5 litrów. Tak więc to co napisał robo nie dawało mi spokoju i wczoraj wyprułem cały układ z samochodu, zatkałem wloty i wje***em do wanny z wodą ;P Mimo wszystko dzięki wszystkim, którzy się udzielili i pozdrawiam.
kosator

Twoja Omega: 1998, 2,5 V6, kombi

Postprzez Damiz1 5 kwi 2013, o 11:38

Witam pytanko :-)
czy podłączenie zwykłej i8nstalacji w dolot do 2,5V6 ( rozączona została przez jakiegoś mechanika , który bał się podjąć podłączenia z powrotem ) może przynieść pożadany skutek czy to tylko strata kasy i lepiej zainwestować w nową sekwencję??
Pytam bo mam możliwość kupić właśnie v6 po remoncie silnika tylko z rozłączoną lpg

z góry dziękuję
Damiz1

Twoja Omega: X20XEV sedan 1997

Poprzednia strona

Powrót do LPG