malowanie omegi b r96 sedan

Wszystko co dotyczy nadwozia, konserwacja oraz szeroko pojęte prace blacharskie

Re: malowanie omegi b r96 sedan

Postprzez Bazyl 24 cze 2009, o 22:04

Michal232323 napisał(a):
Bazyl napisał(a):Nie porównuj kręcenia śrub z lakierowaniem auta - to dwa różne światy.

A to niby dlaczego? są goście co za mniejsze pieniądze pomalują ci lepiej furę jak ci co wezmą więcej
Bazyl napisał(a):wolę teraz wałkiem samemu zrobić i wypolerować - ten sam efekt.

Teraz to chyba nie wiesz co pleciesz,chyba jeszcze nie szlifowałeś samochodu malowanego wałkiem :-P

No teraz to rzeczywiście błysnąłeś :lol:
Ale jak każdy masz prawo...
Bazyl

Postprzez Rooodzynek 18 cze 2014, o 13:45

A ja mam takie pytanie, troche poopcierana jest omesia kochana i aż to brzydko wygląda ale mam taki dylemat, na tych przetarciach rdzy nie ma, moge po prostu odtłuścić, szlif, znowu odtłuścić i walnąć na to lakier czy szpachla, podkład, potem lakier ? Chyba nie ma sensu babrać jak nie ma żadnych wgniotek itd nie ? Jak to ogarnąć ? ;-)
Rooodzynek

Twoja Omega: 98r,2.0 16V+LPG,sedan/limuzyna

Postprzez kleryk13 2 wrz 2016, o 12:36

Rooodzynek napisał(a):A ja mam takie pytanie, troche poopcierana jest omesia kochana i aż to brzydko wygląda ale mam taki dylemat, na tych przetarciach rdzy nie ma, moge po prostu odtłuścić, szlif, znowu odtłuścić i walnąć na to lakier czy szpachla, podkład, potem lakier ? Chyba nie ma sensu babrać jak nie ma żadnych wgniotek itd nie ? Jak to ogarnąć ? ;-)

Myśłę, że jest to dobry pomysł, zwłąszcza, jeżeli faktycznie tak jak piszesz nie ma rdzy.
kleryk13

Twoja Omega: 2000rok

Poprzednia strona

Powrót do Nadwozie