Sygnał po Wyłączeniu zaplonu. O co chodzi???

Problemy z elektronicznym wyposażeniem nadwozia oraz elektryką auta

Sygnał po Wyłączeniu zaplonu. O co chodzi???

Postprzez madrapast 29 mar 2009, o 09:49

Witam wszystkich!! :!: Nie dawno kupilem omege c 2.2 16 v ;-) i wczoraj poraz drugi zdzrzylo mi sie ze po wyłaczeniu silnika usłyszalem kilka krótkich dosyc glosnych sygnałów jakby syreny od alarmu, dzwiek wywodził sie z pod maski... O co chodzi :?: :?: :?:
madrapast

Re: Sygnał po Wyłączeniu zaplonu. O co chodzi???

Postprzez mgyz 29 mar 2009, o 12:41

moze cos alarm CI glupieje.
_____
mgyz
mgyz
Administrator

Twoja Omega: e39 M54B30 kombi '03

Re: Sygnał po Wyłączeniu zaplonu. O co chodzi???

Postprzez madrapast 30 mar 2009, o 13:25

Wlasnie nie wiem dziwne to takie troche bo napewno jest to syrena od alarmu, ale dlaczego po wylaczeniu zaplonu, to tak jakby chcialo o czyms zasygnalizowac... Dzis znowu to sie przytrafilo i teraz pamietam ze byly to trzy, krótkie dzwieki ?? Ogólnie nic sie nie dzieje z alarmem poza tym ze jakis czas temu poszedl mi chyba silownik od centralnego bo ten bolec opadl i sie nie podnosi drzwi otwieram i zamykam w trybie awaryjnym, musze tam koniecznie zajrzec ale mam problem z tym boczkiem nie chce nic uszkodzic potrzebuje porady kogos mądrzejszego, jak to zdjac i nic nie polamac :-| Ale wracajac do tematu to nie wydaje mi sie ze awaria centralnego, miala by cos wspólnego z tymi sygnalami z pod maski... Przejrzalem to forum i nic nie moge znalesc na ten temat, tylko na innym forum koles mial podobny przypadek z peugotem 206 ale tez nikt mu nic nie mógl podpowiedziec... Mam to omege od nie dawna i powoli zaczynam sie obawiac ze znow czesto bede goscil w serwisach i warsztatach.... oby tylko nie :-? Pozdrawiam
madrapast

Powrót do Elektryka