Awaryjne otwieranie Drzwi

Usterki mechaniczne w Twojej Omedze, klimatyzacja, zawieszenie, silnik, kody błędów

Awaryjne otwieranie Drzwi

Postprzez Maniieczny 15 lut 2018, o 18:59

Witam, w grudniu gdy wyjeżdżałem za granicę wyjąłem akumulator z mojej omegi. Teraz gdy przyjechałem podszedłem do omegi i chciałem ją otworzyć i ku mojemu zdziwieniu nie mogłem otworzyć drzwi ani od strony kierowcy ani od pasażera. Próbowałem szarpać za klamkę i otwierać ale nic to nie dało. jedynie mogę otworzyć bagażnik. I moje pytanie brzmi czy da radę jakoś wejść przez bagażnik do środka? Jeśli nie to jak mogę inaczej otworzyć drzwi? Dodam że pilota nie mam i zawsze otwierałem z kluczyka
Maniieczny

Twoja Omega: 95 2.0 sedan

Re: Awaryjne otwieranie Drzwi

Postprzez Fracek915 18 lut 2018, o 18:54

W mojej Omedze jest zabezpieczenie że po uzbrojeniu alarmu i wyjęciu akumulatora nie ma możliwości otworzenia drzwi kluczykiem, na szczescie mi sie udalo otworzyć tylną szybę (jest na korbke) i wejść do auta aby otworzyć maskę. Po podłączeniu akumulatora wszystko wróciło do normy. Jeżeli pokombinujesz to na pewno dasz radę wejść przez bagażnik na tyle aby otworzyć maskę, najlepiej miej 2 osobę która podlaczy aku, żebyś nie musiał wracać tą samą drogą :-) Daj znać jak poszło.
Fracek915

Twoja Omega: 1996; 2,5TD; kombi

Re: Awaryjne otwieranie Drzwi

Postprzez Mago104 18 lut 2018, o 20:30

Weź akumulator i kable. Podnieś samochód od strony rozrusznika i zabezpiecz żeby na ciebie nie spadł. Wsuń się pod gablotę i podłącz plus aku do plusa na rozruszniku a masę gdzieś do nadwozia. Otwórz samochód i po zabiegu.
Mago104

Twoja Omega: 2001,3.2 v6 sedan

Powrót do Prośby o porady techniczne