Audi A6 2.6 vs Omega B 2,5 V6

Oryginalne broszury Opel Omega, filmy, reklamy, recenzje z gazet, oceny oraz zwiastuny nowych modeli

Re: Audi A6 2.6 vs Omega B 2,5 V6

Postprzez pheonix 7 lip 2007, o 13:23

Wzsystko sie da tylko ze to nie jest takie proste..
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Postprzez PWS 7 lip 2007, o 14:13

Nie oto chodzi, z tego co pamiętam A2 i A8 są zrobione z aluminium. Weź to wyklep
PWS

Postprzez OBoloG 7 lip 2007, o 14:59

PWS u mnie w miescie gośc ma taka A8 jak ta w linku co zapodaliscie tyle że czarną jest to dla niego auto rodzinne wczesniej gosc mial A4 a dziwne jest to ze auto ma zdarta do polowy listwe na drzwiach przednich tak ze nity wychodza i dziure w lewym blotniku o srednicy ok. 20 cm wiec calkiem sporo i nic z tym nie robi jezdzi juz tak z 2-3 miesiace przypuszczam ze dal auto swojej kobiecie i ona je tak urzadzila ale dajcie spokoj jak przyje..ie w np. znak i rozwale zderzak to nie jezdze z takim rozsypanym tylko kupuje nowy i naprawiam a tu wychodzi na to ze gosc zafisiowal ze ma A8 a jedyne na co go stac to ubezpieczenie i paliwo ale jak trzeba cos wymienic to sorry winetu jak mial A4 to mu jakies gnojki kilka razy próbowały sie do niej wlamac i choc nie dali rady to na karoserii ponizej slupka środkowego też miał od łoma takich kilka wgniecen to jezdzil z tym kilka lat dla mnie to jest dziwne.
OOF NAJLEPSZE
OBoloG

Twoja Omega: 97' Omega B Edition Sport II

Postprzez PWS 7 lip 2007, o 17:49

Masz racje, ale np. mój brat kiedyś zleciał z rowera i walną rogiem w drzwi, wgniecenie było średnie, ale dało się wyklepać, a aluminium to tylko super specjalista wyklepie
PWS

Poprzednia strona

Powrót do Omega Media