Moje przedłużenie męskości ;)

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Re: Moje przedłużenie męskości ;)

Postprzez xb4 31 paź 2006, o 20:12

o w dupę! srebrna omega i cemne szyby źle wygladają?? popatrzcie na to zdjęcie:Obrazek
xb4

Postprzez Immo 31 paź 2006, o 20:29

:suicide:
Ostatnio edytowano 28 paź 2007, o 22:52 przez Immo, łącznie edytowano 1 raz
Immo

Postprzez Dareks 31 paź 2006, o 21:51

8-) widzę że nie widzę popraw może linka do zdjęcia
Dareks

Postprzez bc30se 1 lis 2006, o 23:39

niestety XB4, z popatrz.pl nie wrzucisz nam zdjęcia ponieważ oni nie dają adresu do pełnego JPG, tylko i wyłącznie imageshack bądź hosting który da ci link do formatu JPG może być umiesszczony na forum poprzez funkcje IMG

a kolegi samochód jest tu, więcej fotek prosimy, ale tym razem z hostingu imageshack

http://patrz.pl/?92870

PS
na upartego dokładny adres twojego zdjęcia znajdziesz w "popatrz" klikając na stronie prawym przyciskiem, wybierz właściwości a następnie pasek MEDIA, są tam umieszczone wszystkie obrazki na stronie w tym wypadku adres do twojego jpga to

http://www18.patrz.pl/uplx/img/92870.jpg

i jak wrzucisz w IMG to się dopiero pokarze

Obrazek

ale po co kombinować skoro www.imageshack.us jest tak prosty??
bc30se

Postprzez xb4 2 lis 2006, o 08:26

dzięki - jutro postaram się zamieścić kilka zdjęć dokumentujących przepoczwarzanie się larwy w motyla :-D
xb4

Postprzez MV6 2 lis 2006, o 12:39

omka OK, fele super, ale szybki do srebrnego autka muszą byc albo lustrzane, albo fabryczne, bo tak to wiocha straszna :lol:
MV6

Postprzez Immo 2 lis 2006, o 13:25

Ostatnio edytowano 28 paź 2007, o 22:52 przez Immo, łącznie edytowano 2 razy
Immo

Postprzez xb4 2 lis 2006, o 13:31

no to wyklej sobie ciemną lustrzaną (skoro MUSZĄ takie być) i przedefiluj przed radiowozem.......tylko nie zapomnij zabrać skrobaka......wiocha straszna? hmmm.......masz chyba lekko wypaczony gust...ale każdy ma swoje upodobania........jeden woli dziewczynki drugi chłopców :-P
xb4

Postprzez xb4 2 lis 2006, o 13:40

ups!! mogłem przed wdawaniem sie w dyskusję z kolegą MV6 przeczytać jego posty.....np: no coz, ideal siegnal bruku buraki jezdza omegami - nie ma to jak trochę szacunku dla ludzi z innym zdaniem......widać to gość z najwyższych sfer - sama elita....ale do omegi przesiadł sie chyba z golfa?
xb4

Postprzez bc30se 2 lis 2006, o 15:53

no właśnie... podarujcie sobie takie uwagi na PW bo nieładnie jest śmiecić w poście kolegi......
bc30se

Postprzez 7gsi 5 lis 2006, o 01:31

Immo napisał(a):Gość u którego przyciemniałem szyby proponował mi też m.in. lustrzankę - wg mnie TO jest dopiero remiza-stajling :lol:

heh, mam u siebie 2 auta przciemnione na remiza-stajling :lol:
jedno srebrne - jak zrobiłem na kompie próbkę z ciemnymi, szybko wybrałem lustrzanki :-P
7gsi

Postprzez Immo 5 lis 2006, o 02:10

Ostatnio edytowano 28 paź 2007, o 22:53 przez Immo, łącznie edytowano 1 raz
Immo

Postprzez xb4 5 lis 2006, o 11:13

immo jak byś chciał to moge się zapytać czy w warsztacie gdzie zmieniałem progi maja jeszcze moje stare - orginały do c - tylko były do nich doklejone nakładki od b........
xb4

Postprzez 7gsi 6 lis 2006, o 18:34

Immo napisał(a):No widzisz, Ty masz remizę, ja mam wiochę, ogólnie mamy stajla :lol:
Misiaki nie czepiąją się za lustrzaną tylną szybę?

nie ;-) w omie mam lekko przyciemnione lustrzanki (dostałem w gratisie od ELOB :spoko: ) i widać to tylko pod pewnym kątem. W focusie zrobiłem max ciemne lustrzanki i efekt jest dużo bardziej wyrazisty. Papier na materiał i montaż jest, nikt nie moze się czepić - legal.
7gsi

Postprzez Immo 7 lis 2006, o 12:22

Ostatnio edytowano 28 paź 2007, o 22:53 przez Immo, łącznie edytowano 1 raz
Immo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Omega