Zbieranie złoma w całość, czyli moje graty

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Zbieranie złoma w całość, czyli moje graty

Postprzez bc30se 4 lip 2007, o 20:11

No więc, na razie tak z lekka zaczynam, bo muszę się ku waszej zazdrości pochwalić co wczoraj nabyłem. A przy okazji to coś w końcu napisze o moim gracie.

Więc auto kupiłem już będzie 3 lata.... 2.0 8v, od momentu zakupu auto przeszło wiele łącznie z przekładką silnika o której można poczytać viewtopic.php?t=25

O omedze myślałem zawsze, lecz głównym celem było audi b4 w kombi ze względu na blachy. Jednak nadarzyła się okazja, przejechałem się i podobnie jak i większość z nas, dałem się nabrać na miłość od pierwszego wejrzenia.. tylko że te drugie spojrzenie po tygodniu nie było już takie entuzjastyczne - czyli kupiłem złoma - białego w dodatku:lol:

Od razu się jednak zabrałem do roboty i wymieniam wszystko co popadnie, zawiecha jest nowa, silnik po remoncie, wnętrze pieczołowicie poskładane z plastików w stanie wręcz idealnym, fotele welur recaro i w końcu wygląda to jako tako.....

W dodatku auto ma dołożone już prawie wszystko, regulowaną kierownice, alarm, grzanie dupy, tempomat, nawiewy tylnych szyb itp. Rzeczy których nie ma można na palcach policzyć, a i tak będą to gadgety typu GPS.

Co w planach... blacharka oraz troche elementów z pakietu irmschera. W najbliższym czasie skórzane wnętrze recaro, boczki już są, aha i oczywiście - grzanie tylnej kanapy - bez tego to nawet omega nie jest omegą :rotfl: . Niedługo zamieszczę focie. Czy zamieścić fotki całego auta... no jak założe te moje 17 stki to zamieszcze, na razie się jednak obejdzie. To jest po prostu biały złom...

Teraz tak, czas na pochwalenie się, zderzak przedni irmschera to ja już mam, nie ma się czym chwalić. Ale udało mi się zakupić... PROGI... które są totalnym rarytasem bo po prostu nie idzie tego towaru nigdzie wyrwać, dlatego jestem super zadowolony. Zdjątka:

Obrazek

Obrazek

Tutaj rozjaśniona fotka, próg dopasowany mniej więcej, żeby można było zobaczyć jak wygląda. Ogólnie jest bardzo podobny do progów w omedze 2000, tylko ma na górze linie wtłoczoną.... aha... zapomniałbym dodać.. te zbiorniczki po płynie spryskiwacza na dole należą też do pakietu irmchera :rotfl: wszystko tu jest irmcher nawet pękający betonowy podjazd do garażu to jest irmscher i kosztował 17 tys i nigdy takiego nie będziecie mieć :lezy:

Obrazek

No i kilka fotek wnętrza nie do końca kompletnego bo prace trwają...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 27 lut 2008, o 22:59 przez bc30se, łącznie edytowano 4 razy
bc30se

Re: Zbieranie złoma w całość, czyli moje graty

Postprzez bc30se 4 lip 2007, o 20:12

race idą do przodu, wczoraj byłem u Mariusza i przy okazji zabrałem swoje nowe fotele od tapicera.

Jakość wykonania jak i materiał mnie powalił. Fotele są matowe i mają jasno czarny kolor. Pierwotnie trochę się zmartwiłem bo była wyraźna różnica odcienia miedzy fotelami a boczkami. Ale dzisiaj rano wstałem, wziąłem swój środek do skór, nasmarowałem, skóra zapiła, zabłyszczała a także pociemniała i wygląda to jak trzeba choć i tak mnie korci żeby oddać boczki do regeneracji bo nowa skóra wygląda po prostu pięknie.

Obolog na zaś Ci napisze - zamknij się :lol:

Fotele są wierną kopią oryginału, brakuje tylko napisu RECARO, którego zresztą nie chciałem. Wzór szwy itp. bez komentarza, jak komuś się nie podoba to znaczy że oryginał mu się też podobać nie będzie. A teraz... fotki

Obrazek

Obrazek
bc30se

Postprzez Dębowy 4 lip 2007, o 21:29

dla mnie super miałem kiedyś biłego pasata super bo nie widać kurzu a moja granatowa laluchna to straszna fleja stale zakurzona :spoko:
jeszcze niedawno Foks3
Dębowy

Postprzez Dareks 4 lip 2007, o 21:30

progi pościągałeś aby czasem nie porysowaly się w trakcie montażu foteli ? :mrgreen:
Dareks

Postprzez bc30se 4 lip 2007, o 21:53

Dareks napisał(a):progi pościągałeś aby czasem nie porysowaly się w trakcie montażu foteli ? :mrgreen:

o tak, strzał w 10!! zawsze tak robie, choć ostatnio suwnicą porysowałem próg.. ale czort z tym, od razu zrobiłem zaprawkę a auto i tak idzie do malowania;)
bc30se

Postprzez bc30se 5 sie 2007, o 15:28

A więc mam już uszyta nową tapicerkę na kanapę, a po powrocie autku doszły dosyć ładne felgi, aktualne fotki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
bc30se

Postprzez pheonix 5 sie 2007, o 17:14

Teraz to juz zaczyna jakos wygladac ;)
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Postprzez minimetr 6 sie 2007, o 07:33

Robi MAX wrażenie !!! 8-)
minimetr

Postprzez OBoloG 6 sie 2007, o 08:26

Przyznam Bc że się mi podoba bo faktycznie jak kombi to albo białe albo czarne. Jeszcze jakiś ładny wypolerowany wydech, listwy boczne i zderzak tylni + przedni od irmiego, lotka na tylnej klapie i lol Pan samochodzik jak się patrzy. :prosze:
OOF NAJLEPSZE
OBoloG

Twoja Omega: 97' Omega B Edition Sport II

Postprzez bc30se 6 sie 2007, o 09:16

no dzięki :-)
bc30se

Postprzez nthx 6 sie 2007, o 09:40

Ladne te felgi. Takie ciemne i "lekkie" - zadziorne :)

A ten prog co masz Irmiego, to bedzie czarny, czy go bedziesz na bialo robil?
nthx

Postprzez bc30se 6 sie 2007, o 09:54

próg i reszta czeka na całą blacharkę auta
bc30se

Postprzez Brayan 6 sie 2007, o 10:26

Przestańcie mu ta słodzić lizusy paskudne :]

A tak powaznie to widac że białe też moze sie podobać.
Brayan

Twoja Omega: Signum Z20NET'03

Postprzez Robo 6 sie 2007, o 12:53

szyby byś se przyciemnił w tej padaczce :-P
Nawet jeśli twierdzisz że twoja omega jest niezawodna, doskonała i cudowna to wiedz że tutaj nikogo nie oszukasz.
MASZ OPLA - NAUCZ SIĘ Z TYM ŻYĆ
Robo
Morderator

Twoja Omega: Była B 94 x20xev

Postprzez QQ 6 sie 2007, o 13:41

i jak się śmiga wozem drabiniastym :lol:

aaa... i jeszcze by sie przydały czarne migacze boczne... wtedy miodziaśnie by to wyglądało :spoko:
QQ

Twoja Omega: a4 1.8T avant QUATTRO

Następna strona

Powrót do Twoja Omega