Mój rumpel :D Oma A

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Re: Mój rumpel :D Oma A

Postprzez Makaveli 8 kwi 2009, o 21:41

No fajnie, ale ja nadal nie rozumiem, co to ma wspolnego ze sluchaniem muzyki?

Niektorzy lubia takie wrazenia ;P
.LUBLIN.
..::..::..::..::..::..::..
Makaveli

Twoja Omega: Omega B sedan 95r. 2.0 16V

Postprzez Live~M 8 kwi 2009, o 22:51

Dawaj ten dyfer bo mi ta omka w kostke wrosnie :-)
Live~M

Postprzez andrze1983 8 kwi 2009, o 23:16

Fajna omka, wyglada na zadbana. Ja tez swoja juz ujerzdzam ponad 5 lat i jakos nie moge sie jej pozbyc ;-) . Tak na margnesie jak to mowia NO BASS NO FAN. :lol: pozdro
A -2.0 8v RIP :(
B- 2.0 16v ( w garazu w polsce)
C- 2.2 16v(do pracy w szkocji)

Lubie te rozruszniki :)
andrze1983

Twoja Omega: Dwie Omy B i Bfl sedany

Postprzez brain 9 kwi 2009, o 01:16

dominiq napisał(a):No fajnie, ale ja nadal nie rozumiem, co to ma wspolnego ze sluchaniem muzyki? :-|

też nie wiem ale syn mówi że ma dużo to związane ;-)
brain

Postprzez Ludacris 9 kwi 2009, o 10:43

Wot mnie sie kurwa basu wzięli i czepili :farmer:
nie mam hajsu na porzadne glosniki wewnątrz. za lepszej klasy trzeba dac okolo 200zł za sztuke a potrzeba ich 6, zwrotnice kable i wszystko zamyka sie w kwocie co najmniej 1500zł, na razie sa te alphardy po 100 za sztuke i uzywka wzmak, ktory kupilem zepsuty i go naprawiłem. Z czasem chce założyć subwofer ale wyższej klasy ( z pasmem przenoszenia poniżej 23Hz) zamocowany na górze półki coś jak w alfie romeo 156 badz audi a6, a8, lub zrobić zabudowę z laminatu. Niestety też głębokiego brzmienia nie uzyska sie z małego, szerokopasmowego głośnika. A że są basy... co kto lubi. kiedys miałem zalozone do kompa 2 kolumny estradowe i estradowy woofer, lubie jak przy niskich tonach przechodzi dreszcz po plecach. Poza tym nie woże się po wsi z wykręconym regulatorem, zeby wszyscy slyszeli jakie leci dicho.
To ze wystaja takie koryta tez jest czyms uwarunkowane. chcac wyjac glosniki z tub i zalozyc je w cos schludniejszego, jakas skrzynke to tez nie jest hop i juz. glosnik potrzebuje przestrzeni litrażowej. znajomy ma takie cos zrobione z takich samych glosnikow i zamiast basu jest gluche stukanie. musi byc dosyc szczelne zeby nie bylo gwizdów i w odpowiednim miejscu wlot i wylot powietrza. jest zajebista roznica nawet przy zdjeciu uszczelki z bagaznika, gdy dostanie wiecej powietrza. Z czasem ta wieś z bagażnika bedzie zmieniona.

co do mostu, to dzisiaj dzwonil do mnie chlopak z mostem ktory sie teoretycznie zgadza. ma przyjsc paczka do mechanika za pobraniem, wiiec jest szansa ze juz niedlugo oma znowu bedzie jezdzila.

kiedys zrobiłem filmik i jest on na youtubie http://www.youtube.com/watch?v=I4HLiZl5j9g
Ludacris

Twoja Omega: Vento 1.9D

Postprzez pheonix 9 kwi 2009, o 13:51

Teraz widze dlaczego dyfer Ci padl ;)
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

Postprzez dominiq 9 kwi 2009, o 14:33

Hyhy, power rury w akcji :mrgreen:
dominiq

Postprzez Ludacris 9 kwi 2009, o 15:58

pheonix napisał(a):Teraz widze dlaczego dyfer Ci padl ;)

dominiq napisał(a):Hyhy, power rury w akcji :mrgreen:

:-D
Ludacris

Postprzez Makaveli 9 kwi 2009, o 20:18

kiedys zrobiłem filmik i jest on na youtubie http://www.youtube.com/watch?v=I4HLiZl5j9g

co to za nuta w tle?
sorky za spam xD
.LUBLIN.
..::..::..::..::..::..::..
Makaveli

Twoja Omega: Omega B sedan 95r. 2.0 16V

Postprzez Ludacris 9 kwi 2009, o 20:44

Makaveli napisał(a):co to za nuta w tle? sorky za spam xD

Enrique Iglesias - Push
Ludacris

Postprzez Ludacris 11 kwi 2009, o 16:39

Oma już jeździ. Sporo to potrwalo bo od awarii do jazdy testowej minely 3 tygodnie ale jak widze nawet do najpopularniejszej wersji silnikowej nie tak latwo dorwac pasujacy dyfer. Koszty to prawie tysiak. Zmienione tulejki wszystkie, sprezyny, amory, laczniki stabilizatora, skaczacy predkosciomierz, szczeki od recznego i klocki z tylu (tarcze ok), plus dyfer z przesylka 200 i robocizna 200.
Teraz tyl poszedl ostro w gore i sie zrobil sztywny jak deska w porownaniu do stanu wczesniejszego. Jutro odszczurzanko i docieranie dyfra :D
Ludacris

Postprzez maras11111 11 kwi 2009, o 18:10

Witaj miałem taka z tym silniczkiem tylko ze czarna :roll: nie wiedziałem ze tak sie mozna pobawic 115KM :shock: szacuneczek za umiejetnosci,swoja droga mam wielki sentyment do A,mimo 310.000km nigdy mnie nie zawiodła,zawiozła mnie do BERLINA i z powrotem na walnietej uszczelce pod głowica :!: :!: jeszcze raz pełen szacun :!:
maras11111
maras11111

Twoja Omega: sedan 2.5V6 automat 1997r.

Postprzez McF 11 kwi 2009, o 19:24

2.0 a popierd...la jak ta lala. :-D
A piszą że 2.0 to słaby silnik ... może chodziło o Omegę B 2.0 . ;-)
" Robota jest prymitywną formą spędzania wolnego czasu " - Ferdynand Kiepski
McF

Twoja Omega: Omega A 3.0 24V kombi

Postprzez Ludacris 11 kwi 2009, o 19:45

maras11111 napisał(a): Witaj miałem taka z tym silniczkiem tylko ze czarna :roll: nie wiedziałem ze tak sie mozna pobawic 115KM :shock: szacuneczek za umiejetnosci,swoja droga mam wielki sentyment do A,mimo 310.000km nigdy mnie nie zawiodła,zawiozła mnie do BERLINA i z powrotem na walnietej uszczelce pod głowica :!: :!: jeszcze raz pełen szacun :!:

Szkoda tylko ze nie moge sie popisywac na asfalcie badz kostce (no power) :peace: , zostaje tylko cos luzniejszego
Ale ogolnie kiepski raczej ze mnie szoferzyna... Raz mialem kolizje Omą, innym razem dostawczą gazelą, malucha też zdążyłem poskładać, a jak jechałem ciężarówka z 7 tonami taniego wina na plecach omijając pieszych wypadłem z kolein (okolo 90km/h) i prawie poszedłem na czoło ze Scania Topline (cysterna z propanem), twarzy tramtego kierowcy chyba do konca zycia nie zapomne, mnie z fotela prawie wyrzucilo, sie tylko na porzadnie kiery zlapac :-)

Ale dziękuję za ocenę maras11111 :please1: ;-)

a to gibon po moich wojażach (nubira mi w tyle zaparkowala ale wina moja :-D )
Obrazek
Ludacris

Postprzez dominiq 11 kwi 2009, o 22:08

maras11111 napisał(a):nie wiedziałem ze tak sie mozna pobawic 115KM :shock:

McF napisał(a):2.0 a popierd...la jak ta lala. :-D
A piszą że 2.0 to słaby silnik ... może chodziło o Omegę B 2.0 . ;-)

Tylko sie nie posikajcie z wrazenia :lol: Takie rzeczy to sie duzym fiatem robilo ...nie wiem czy zauwazyliscie, ale tam byl piasek, wiec to zaden wyczyn :P
dominiq

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Omega