2,3 dobrze ze TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie ma TDI) hehe!!!

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Postprzez SENATOR 4 lip 2008, o 07:45

problem ten nieistnieje po zastosowaniu uszczelniacza do stykow loctita w takiej niby strzykawce kolor czerwony.uzywam tego w pracy do skladania polowek silnikow i nigdy nic niecieknie
Unikatowy SENATOR DEEP BLUE
SENATOR

Twoja Omega: 3rok renowacji Senator B C40XE

Postprzez PWS 4 lip 2008, o 08:27

Ładny Garbus :-D Jedziesz na Garbojamę ?? Daleko nie masz :-P No chyba, że już była (nie znam dokładnego terminu, ale wiem, że jakoś teraz to jest)
PWS

Postprzez bc30se 4 lip 2008, o 08:54

SENATOR napisał(a):problem ten nieistnieje po zastosowaniu uszczelniacza do stykow loctita w takiej niby strzykawce kolor czerwony.uzywam tego w pracy do skladania polowek silnikow i nigdy nic niecieknie

silikon beztlenowy :-)
bc30se

Postprzez BG 4 lip 2008, o 09:11

27.09.2008

jeszcze przed zima renowacja lakieru i poczatek przygotowan do sezonu zimowego :drunk:

jeszcze przed zima demontaż haka--> dla mnie zbędna rzecz--> sprzedany :lol:
Obrazek
i po demontazuObrazek
;-) Obrazek

lekka polerka tez niezaszkodzila :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

hm mm jeszcze konserwacja podwozia i bedzzie miodzio :spoko:
BG

Postprzez BG 27 wrz 2008, o 15:48

Wczoraj 11.10.2008 do czarnych kloszy lamp doszły czarne kierunki ;-) ObrazekObrazek
Ostatnio edytowano 12 paź 2008, o 19:34 przez BG, łącznie edytowano 1 raz
BG

Postprzez BG 12 paź 2008, o 19:33

Obrazek

a w przyszłym tygodniu gleba --> jak się uda to będzie tak jak na zdjęciu :spoko:
BG

Postprzez BG 29 paź 2008, o 18:53

kupilem sobie taka lotke na tylna klape --> wiem ze to diesel ale nie nabijac sie diesel tez moze fajnie wygladac --> i zanim zrobie lotke mam pytanko czy zrobic tak

Obrazek

czy moze zaingerowac wiecej i zrobic cos takiego

Obrazek

co o tym sadzicie? :prosze:
BG

Postprzez kalapan 29 paź 2008, o 19:38

Lotka dosyć masywna - trochę dziwnie wygląda.Na tym drugim zdjęciu nie wygląda to najgorzej - ale będziesz musiał kombinować z oświetleniem tablicy.
Ja też już mam gotową lotkę na swoją babunię i cały czas się waham czy ją montować czy nie - już dwa dni chodzę w koło samochodu i nie mogę podjąć decyzji :-)
kalapan

Postprzez BG 29 paź 2008, o 22:17

jestem w tyle dobrej sytuacji ze mam druga maske nawet ten sam kolor wiec jakk co to bede tylko maski zmienial :-D
BG

Postprzez MV6 30 paź 2008, o 22:20

mi tam osobiscie sie nie widzi ta rejestacja na zderzaku...

zrob tak jak tobie sie podoba a nie pytaj na forum :-P wkoncu to twoj parch
MV6

Postprzez BG 30 paź 2008, o 22:28

pytam bo mi właśnie tez czegoś brakuje na tej masce ale mam druga to w parzyste będzie taka a nieparzyste taka :lol:
BG

Postprzez MV6 30 paź 2008, o 22:30

w sumie jak masz dwie to nie ma dylematu :-P
MV6

Re: 2,3 dobrze ze TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie

Postprzez O_O 8 paź 2009, o 17:49

no wiec po długiej przerwie uzupełnienia;-)

na przodzie nowe robione można rzec na zamówienie sprężyny -80mm super wykute u gościa z 20 letnim doświadczeniem (teraz na zimę będzie wzmocnienie kielichów Macpherson i gicior tak było-->

Obrazek

a tak jest -->

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
do tylu sprężyny były zrobione na -40mm ale niestety za mało(co widac na zdjeciach) i będzie jeszcze -20mm lub nawet -30mm ale to juz przed sama zima ;-)

ogólnie samochód zrobił się sztywny i trzyma się drogi jak przyklejony ,niestety stracił na wygodzie ale to normalka w miejsce haka będzie ślizg metalowy żeby bakiem nie przyorać w jakieś badziewie na ulicy ale to tez później ;-)

zdjęć nie robiłem bo nie myślałem wtedy ze będę jeszcze na forum
ogólnie koszt sprężyn to około 220zl plus flaszka 0,7 ,niestety amorki jeszcze seria --> cierpia ale trudno wytrzymają przez zimę :evil:
O_O

Postprzez kamil 3 kwi 2010, o 10:21

Wiec po długim zesłaniu -temat mogę kontynuować już chyba pod 3 nickiem no ale cóż takie są zasady forum ;)

od października wiele się nie zmieniło prócz tego iż te sprężyny które opisywałem wyżej trafiły do śmietnika z powodów takich ze w zimie zacząłem zabierać pieniądze ZUK-owi i pewnego zimowego poranka przy wysokim mrozie moja misa olejowa nie wytrzymała naporu odgarnywanego śniegu a kołyska pod silnikiem trwale uległa odkształceniu :lol:
dlatego nie polecam tak niskiego zawieszenia na nasze usrane drogi :lol: :lol: :lol: :lol:

Człowiek z czasem mądrzeje -->sam nie wiem kiedy to u mnie nastąpi --> ale postanowiłem doprowadzić mojego klekota do stanu w jakim opuścił fabryk -->tzn.zero dupereli ,wiejskiego tuningu ,po prosty oriomega (nie mowie tu o stanie bez rdzy, ale bez widocznej owszem )

wiec tylne światła które wbrew wszelkim porada zastały przyciemnione (nikt się nie dowalał na przeglądzie ani policja podczas zatrzymań )zyskały nowy blask po potraktowaniu ich papierem 1000(wodny) i narzuceniu 3-warstw ślicznego bezbarwnego lakieru ;)

wiec tak było (sorki ze nic nie widać ale te światła są czarne z tylu )
Obrazek

a tak jest ;)
Obrazek
Obrazek

za niedługo światła z przodu zrobione na black edition ;) wylatują i wpadają nowiutkie lampeczki z chromowanymi wnętrzami i białe kierunki ;)

korzystając z okazji na tylnym zderzaku jak widać nie mam chromowanej listwy ,myślałem żeby kupić taka listwę na metry w motoryzacyjnym odpowiedniej szerokości --> ona niby jest na kleju ale już wiem co to za klej dlatego pytam się o poradę może ktoś już na czymś takie listwy przyklejał ? jeśli tak to czekam na propozycje ;)
kamil

Postprzez Div 3 kwi 2010, o 10:32

Lampy - do dupy i tak i tak. Kup po lifcie lub ostatnio były do kupienia od Soczewy ori dymione clear.
Przód bym zostawił w black.
Listwy - to co u mnie w senatorze. Szpachla i na równo. Choć w seniu to wygląda dobrze. to nie wiem jak w omie na starym zderzaku.

Pozbyj się tego gie z tylniej klapy.... :roll:
"Połączenie teorii i praktyki: nic nie działa, nikt nie wie dlaczego..."
Jest może 200km, dalej wieje nudą.....
Div

Twoja Omega: B 98 3.0 v6 mv6 + Rudy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Omega