2,3 dobrze ze TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie ma TDI) hehe!!!

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

2,3 dobrze ze TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie ma TDI) hehe!!!

Postprzez BG 19 maja 2008, o 19:28

witam !!!
sorki ze dopiero teraz ale wcześniej albo nie miałem czasu albo nie miałem tela żeby zrobić jakieś zdjęcia>>> moze powiecie ze to zwykła padaka jakich nie mało w szarej rzeczywistości ale dla mnie to to o czym mazylem już dawno,tylko nigdy nie było czasu ani miejsca żeby taka kolumbryne zagarazowac ,a teraz jak juz mieszkam w bloku to se myślę trudno i tak mój wczesniejszy uno stal pod blokiem to i oma znajdzie miejsce (jeszcze wtedy nie myślałem ze jak dla uno starczało 1,5m miedzy autami i 4 metry długości tak tu musi być ze dwa razy więcej no ale cóż trudno już po fakcie )co do silnika - no cóż 2,3 TD* (wymoderowano automatycznie: w omegach nie ma TDI) nie szczyt marzeń ale dobrze ze chociaż turbo jest i tak po przesiadce z uno to ciągnie nieźle. :lol:

:lol: samochód ogólnie w stanie dobrym nie ma jakiś drastycznych znaków korozji, poprzedni właściciel jeździł nim podobno 8 lat i widać ze troszkę o niego zadbał, w wyposażeniu nic nowego :
ABS, WSPOMAGANIE, ALUSY ,EL PRZED.SZYBY, EL LUSTERKA,PODGRZEWANE LUSTERECZKA -DYSZE SPRYSKIWACZY,CENTRALNY ZAMEK, HALOGENY,OBROTOMIERZ, WSZĘDZIE WELUR (NIESTETY BRĄZOWY) I OGOLNIE RZECZ BIORAC RADIO CD (SPADEK PO POPRZEDNIKU)

PISZCIE CO CHCECIE JAKIEŚ SUGESTIE I WOGOLE MILE WIDZIANE !!!
co zmienić o co zadbać przy tym silniku itp,na co zwrócić uwagę!!!

PS: MOŻE KTOŚ JEST Z OKOLIC OSWIECIMIA
ps czy byla taka wersja riwiera u mnie pelno takich znaczkow???? :prosze:

pozdrawiam i czekam na posty ?
zdjecia dodam za chwike
Obrazek Obrazek

WIELKI!!!Obrazek
Ostatnio edytowano 4 lip 2008, o 17:36 przez BG, łącznie edytowano 4 razy
BG

Postprzez pheonix 19 maja 2008, o 20:20

http://http://img395.imageshack.us/img3 ... ga1bw5.jpg

http://http://img368.imageshack.us/img3 ... ga2mb2.jpg

Ty wklejasz takie cos...

A z okienka z nazwa direct
masz cos takiego:

http://imageschacke.us/blablabla

i to sie wkleja

i edytuj posty 8-)
Mercedes-Benz S-klasse
pheonix
WisioR BOSS

Twoja Omega: czarna Suka, Vectra C fl

renowacja zakonczona!!!

Postprzez BG 3 lip 2008, o 20:15

:twisted:
Ostatnio edytowano 12 paź 2008, o 19:57 przez BG, łącznie edytowano 1 raz
BG

Postprzez bc30se 3 lip 2008, o 20:56

fajnie wyszedł i felgi zajebiście pasują
bc30se

Postprzez BG 3 lip 2008, o 21:00

Ostatnio edytowano 12 paź 2008, o 19:56 przez BG, łącznie edytowano 1 raz
BG

Postprzez puku 3 lip 2008, o 21:56

No ciekawie wyszedł Ci ten Garbacz :spoko:

1300 czy 1600 ?
Ostatnio edytowano 3 lip 2008, o 21:58 przez puku, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawliaju :)
puku

Twoja Omega: Brak Omegi

Postprzez bc30se 3 lip 2008, o 21:57

BG, a propo po kiego zakładasz nowy temat jak swój już tutaj masz, wystarczy dodać, próbowałem to scalić i zrobił mi się syf bo scaliły się nie te wątki co trzeba, czy y musicie być tacy uciążliwi?

EDIT: poprawione..
bc30se

Postprzez BG 3 lip 2008, o 22:04

Obrazek
Ostatnio edytowano 12 paź 2008, o 19:59 przez BG, łącznie edytowano 1 raz
BG

Postprzez wolf 3 lip 2008, o 22:13

ja tam mam respekt dla każdego kto z kupy złomu buduje nowe cacko,bez względu na marke,sam gdybym miał trochę więcej czasu to bym wziął się za jakiegoś do zrobienia bo warunki są.Pamiętam jak jakieś 10 lat temu kolega wynalazł w jakiejś stodole autko o nazwie vauxhall victor rok 68 a raczej to co z niego zostało i przez rok czasu składał go aż go skończył.Normalnie byłem w szoku jak go zobaczyłem po odrestaurowaniu,czarna perła,wszędzie chromy,pachnąca skórka w środku....potem kumpel wyjechal na stałe do Stanów i kontakt się urwał ,nawet nie wiem co się stało z tym autem
wolf

Postprzez bc30se 3 lip 2008, o 22:13

a ja bym chętnie takiego garba widział z kompresorem. Ale spoko, masz zajęcie, choć garb super mi się podoba to jazda nim - to nie jest samochód niestety...
bc30se

Postprzez BG 3 lip 2008, o 22:23

Ostatnio edytowano 12 paź 2008, o 19:59 przez BG, łącznie edytowano 1 raz
BG

Postprzez bc30se 3 lip 2008, o 22:33

tak jak w Junaku... tylko że w Junaku to zawsze dmuchało coś :lol:

poza tym to mnie nie dziwi, wiele połączeń fabrycznych w starych sprzętach nie widziało uszczelnień, szczególnie to pamiętam z polówek motocyklowych, ale po pierwszym rozebraniu trzeba było już doszczelniać..
bc30se

Postprzez BG 3 lip 2008, o 22:43

tzn po zlozeniu ponad 30 letniego silnika nawet na silikonie kazdy garbus puszcza olej >>znaczy teren ma sie rozumiec << :lol: i chocby nie wiadomo co robil to na polaczeniu tych dwoch polowek bloku u kazdego kogo znam lekko podcieka , ale to tylko tam ,o przedmuchu miedzy glowica a cylindrem jeszcze sie nie spotkalem :-)
BG

Postprzez bc30se 3 lip 2008, o 22:49

silikon beztlenowy załatwiłby sprawę
bc30se

Postprzez BG 3 lip 2008, o 22:54

nie wiem szczerze to nie spotkalem sie z takim czyms ale mysle ze na pewno ktos juz tak probowal _______>>> a poza tym to taki urok garba ,jak sie kto przyczepi ze mu oleju zostawilem na podjezdzie to mowie ze to nie moja wina tylko garba bo znaczy teren :lol:
wiec jak dla mnie i wiekszosci garbusiarzy! ;-) problemu nie ma ;-)
BG

Następna strona

Powrót do Twoja Omega