Moja limuzynka Vauxhall Omega 3.0 24v V6 Elite '98

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Moja limuzynka Vauxhall Omega 3.0 24v V6 Elite '98

Postprzez Gość 12 paź 2006, o 21:20

Uwaga przydlugawy opis jak stalem sie posiadaczem omegi:)
No cóż-zawsze podobala mi sie omega B i choc wiedzialem ze jesli stac mnie bedzie kiedys na kupno takowej to pewnie nie predko i bedzie za pewne wiekowa...ot polskie warunki.
Szczesliwym zrzadzeniem losu w czerwcu zeszlego roku znalazlem sie w Anglii-i zobaczylem ze Omega jest tu bardzo popularnym autkiem i mozna kupic na prawde w dobrych cenach(jak wiekszosc vauxhalli). Wiec zalozylem sobie, ze nie dalej jak za rok kupie sobie omege, chcby nie wiem co...i faktycznie trwalo to rok i poltore miesiaca-w miedzyczasie zdobywanie wszystkiego od podstaw, (gdy przyjechalismy z zona mielismy tylko po walizce), nastepnie przeprowadzka... wiec ciagle nie bylo mnie stac na zmiane auta, ale wszelkie okazje, ogloszenia i auta z kartkami bacznie ogladalem...
I pewego razu wracajac z pracy znalazlem inna droge do domu i ciemnozielona omege z kartkami do sprzdania-oczywiscie zatrzymalem sie poogladalem-sliczna byla. Opis wyposazenia zajal cala kartke A-4, slowem szok- i cena nie zla-1500GBP. Ale jak zobaczylem ze silnik 3.0...pojechalem.(miesiac wczesniej wybilem sobie vectre 2.5 bo sie mi duzy silnik wydawal;))
oczywiscie nastepnego dnia znow specjalnie pojechalem ta droga(mimo ze gorsza duzo)i znow ogladalem sobie stojaca omege na prywatnej posesji w miescinie co moze tylko 4 domy na krzyz ma ;-) Omega patrzyla na mnie tymi kocimi oczyma i zdawala sie mowic-kup mnie ;-) Wygladala swietnie,ladny kolor, grill kamei, delikatny spojlerek na klapie irmsher...autko z moich marzen.
i Kolejnego tez jechalem tamtedy :mrgreen: i tak trwalo to tydzien-co dzien ogladalem-auto, okazja-praktycznie pierwszy wlasciciel, komplet nowych opon(rachunek na 450GBP)wyposazenie o jakim mi sie nawet nie snilo,wizualnie kondycja swietna-procz tylnych prawych drzwi na ktorych sa dwa bable rdzy i zepsuty lakier(wyglada na wade fabryczna-zluszczony lakier bezbarwny-zamierzam cale drzwi wymienic) i jedynie brak oplaty drogowej(100GBP/pol roku)...co dzien bardziej przekonany bylem ze ja kupie-musialem jeszcze tylko zone przekonac :oops: :mrgreen:
Do Omegi jako auta nie musialem, bo jej sie tez zawsze podobala, gdy opowiedzialem o wyposazeniu i cenie byla zachwycona..-a;e ale, zadala pytanie: Jaki silnik-po mojej odpowiedzi :3.0 zrobila mi mala awanturke :oops:
odczekalem pol godzinki 8-) i zabralem na przejazdzke pokazujac omege-gdy ja zobaczyla powiedziala: musimy ja kupic :lol: :mrgreen:
I tak tez sie stalo:)
To autko jest po prostu swietne-uwielbiamy je. Do tego stopnia, ze trzymam wciaz dwie astry, bo szkoda mi omega do pracy jezdzic(tylko w weekendy lub po pracy).
Autko wciaz serwisowane, przebieg 110tys mil, kazdy rachuneczek co zrobione bylo, gosc mi wszystko opowiedzial, ze lza w oku oddawal mi autko, pokazal wszystko, opowiedzial o wszystkim-w momencie gdy zadzwonilem i powiedzialem ze przyjade zobaczyc samohod bo bardzo mi sie podoba-posciagal kartki i schowal auto w glab podworka,pomylil sie i przez tel powiedzial ze auto ma jszcze pol roku przeglad-potem sprawdzil i okazalo sie ze juz sie skonczyl-wiec zrobil od razu.autko kupilem z nowym przegladem. Ogladalem i zadatkowalem w sobote, a kupilem we wtorek-musialem czekac na kase-w baku dotankowane bylo 20 litrow specjalnie dla mnie(auto nie bylo juz normalnie uzytkowane bo nie mialo TAXu)....po prostu szok. Z tak rzetelnym sprzedawca jeszcze sie nie spotkalem.
I tak oto jezdze sobie moja omegą i dlugo jej nie zmienie...Poki co autko ma dla mnie same zalety....
Gość

Re: Moja limuzynka Vauxhall Omega 3.0 24v V6 Elite '98

Postprzez bc30se 12 paź 2006, o 21:23

i oby tak dalej, oczywiscie prosimy o fotki, masz problemy z rejestracją na forum że piszesz jako gość?? miałem takie głosy że się nie da czasami...
bc30se

Postprzez Patrick 12 paź 2006, o 21:44

Fotki zalącze wkrótce.
Co do zalogowania, zaczalem pisac zaraz po zarejestrowaniu i nie zauwazylem ze nie jestem zalogowany(chyba myslalem ze automatycznie bede)-przepraszam bardzo. Naturalnie jestem juz zalogowany i wszystko dziala ok.
Patrick

Postprzez Dareks 13 paź 2006, o 10:09

Gratuluję udanego zakupu i nie przejmuj się rdzą takie rzeczy można uniknąć kontrolując stan po zimie. Zresztą w GB nie sypią takiej soli jak u PL.
Dareks

Postprzez QQ 13 paź 2006, o 11:45

normalnie LOVE story :mrgreen:

Gość napisał(a):Omega patrzyla na mnie tymi kocimi oczyma i zdawala sie mowic-kup mnie ;-)

ja tez poleciałem na te oczęta ;-)

a swoja droga.. to Panie jakies foty zapodaj... nio i jeszcze jedno takie małe pyt??

jak ty sie tam poruszasz w tej GB.. dla mnie koszmar byłem tam jakiś czas temu i bałem się do auta wsiąść... :-x
QQ

Twoja Omega: a4 1.8T avant QUATTRO

Powrót do Twoja Omega