Omega by Robo

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Omega by Robo

Postprzez Robo 23 lis 2007, o 14:06

Oto moja Oma.
Rok 94
Silnik x20xev
Wersja – CD

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Od siebie dodałem
- Szyby ściemnione
- Lampy soczewki Hella
- Siatex (niestety nie z allegro)
- Felgi 16 na lato na zimę też są Alu, ale 15;-)
- Więcej skóry – kierownica, mieszki, gałeczka
- Lusterka ala M3
- Czujniki cofania
- LPG
- CB
- Ciągła bezsensowna praca nad wymienianiem wszystkiego żeby było lepiej niż za nowości.

Co tu dać do opisu? Oma, jaka jest każdy widzi. Potrzebowałem rodzinnego auta, ale chciałem pdw i rwd, manualna skrzynia najlepiej jak by to było bmw serii 5 z tds-em, no i się trafiła omega. Silnik może mały, ale jakoś już się z tym pogodziłem. Po za typowymi przygodami miałem trochę przejść z gazem, teraz jest już ok. Jeździ się dobrze trasy robie ostatnio coraz częściej, więc doceniam wygodę omy, w mieście nigdy nie narzekałem na wielkość auta. Mam ją 3 lata. Fajna jest i tyle :P
Nawet jeśli twierdzisz że twoja omega jest niezawodna, doskonała i cudowna to wiedz że tutaj nikogo nie oszukasz.
MASZ OPLA - NAUCZ SIĘ Z TYM ŻYĆ
Robo
Morderator

Twoja Omega: Była B 94 x20xev

Postprzez Pawel19 23 lis 2007, o 14:36

NOno...ladniutka ta furka, od razu sie zakochalem jak zobaczylem ta skorke i felasie
Pawel19

Postprzez Robert 23 lis 2007, o 17:12

Ladna, ale lusterka a'la M3 nie pasuja do Omy.
Robert

Postprzez Robo 23 lis 2007, o 17:21

zasada była prosta miały być inne niż wszystkie a że takie udało mi sie znaleźć ;-)
Nawet jeśli twierdzisz że twoja omega jest niezawodna, doskonała i cudowna to wiedz że tutaj nikogo nie oszukasz.
Robo
Morderator

Postprzez Pawel19 23 lis 2007, o 17:25

Aaaaa tam, ja sie w tych felasach zakochalem :zakochany: Panowie wejdzcie w moj topic o mojej Omedze, bo mam maly problem :help:
Pawel19

Postprzez brain 23 lis 2007, o 18:30

Robo, ładna lotka i ładnie przyciemnione szybki ;-)
brain

Postprzez MarBi 23 lis 2007, o 18:41

Ogolny wyglad autka na 5. Podoba mi sie kolorek no i przede wszystkim felgi :-) .
A jesli idzie o lusterka, najwazniejsze, ze Tobie sie podobaja :beer: . Pogratulowac i niech sie sprawuje jak najlepiej :driver:
MarBi

Postprzez puku 23 lis 2007, o 20:30

No zadbana... w życiu bym nie powiedział że to 94 rok :spoko:
A rurke masz ULTER ?;>
Pozdrawliaju :)
puku

Twoja Omega: Brak Omegi

Postprzez Szfagier 23 lis 2007, o 21:45

Omesia pikna. Felunie sliczne zeby tak o rozmiarek wieksze ;-) ale fakt sliczne sa. Autko zadbane no i widze to samo "zboczenie" zeby bylo lepiej niz w nowej 8-)

puku koncowka to na pewno Ulter, mam identyczna :roll:
Szfagier

Postprzez puku 23 lis 2007, o 21:47

Szfagier napisał(a):puku koncowka to na pewno Ulter, mam identyczna :roll:

To jest nas trzech :D
Pozdrawliaju :)
puku

Twoja Omega: Brak Omegi

Postprzez Robo 23 lis 2007, o 22:40

To jest was dwóch. Miał być ulter ale cena 650 zeta mnie odstraszyła i kupiłem zwykły polski tłumik i końcówkę podobną do ultera (miałem ultera w golfie i ciągle tęsknie :cry: ) w omie ma być rodzinnie ale ładnie, teraz to już trochę mniej ale na początku miało być mega rodzinnie ;-) Felga 16 bo to kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem. Udana z resztą moim zdaniem bo na koleinach i dołkach nie walczę z kierownicą - oponki 205/55r16

Jeszcze fotki ze środeczka
- ekranik od czujników
Obrazek
- stanowisko zarządzania (trochę syf w środku :oops: )
Obrazek
Robo
Morderator

Postprzez bc30se 23 lis 2007, o 23:04

felgi są naprawdę ładne i ja takie tez posiadałem, potrzymałem je pół roku w pokoju i sprzedałem nówki... ktoś wziął do vectry C, jednak mają jedną wadę.... na omedze się gubią.

To jest kupia jakiegoś OZ z wyższej półki... firma bodajże hijoin mają piękne felgi w bardzo dobrych cenach, na allegro jest przedstawiciel
bc30se

Postprzez Pawel19 24 lis 2007, o 00:48

BC mozesz podac jakies namiary na niego, bo nie moge znalezc :-?

Znalazlem tylko strone na googlach i nic wiecej
Pawel19

Postprzez bc30se 24 lis 2007, o 08:30

wpisz sobie w googlach wiktor zajkiewicz, ale teraz oferta nie jest za specjalna
bc30se

Postprzez Robo 24 lis 2007, o 09:31

Dokładnie wiktor zajkiewicz, ale felgi dobre są 2 sezon i zero niespodzianek. Wiadomo że nie kupie 18 calowych OZ bo bym dał za nie więcej niż za omege :lol:
Robo
Morderator

Następna strona

Powrót do Twoja Omega