Moja Angielka

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Re: Moja Angielka

Postprzez bc30se 26 lis 2006, o 22:07

super, zwróćcie uwage kolega ma grill irmiego pod vauxhalla
bc30se

Postprzez killer_OOF 26 lis 2006, o 22:28

a co jest takiego super w tym grillu?

mocy silnikowi przybywa?
wartość auta wzrasta?
a może penis powiększa się włascicielowi? :lol:

grill jak grill
killer_OOF

Postprzez Dareks 27 lis 2006, o 06:58

jeżeli wg ciebie ten grill jest zwykły jak inne to znajdź tak ze 3 zdjęcia om z takim grillem :lol:
zmień trochę ekspresje swojej wypowiedzi bo obrażasz innych ludzi :evil:
Dareks

Postprzez Robert 27 lis 2006, o 16:42

killer_OOF napisał(a):a co jest takiego super w tym grillu?

mocy silnikowi przybywa?
wartość auta wzrasta?
a może penis powiększa się włascicielowi? :lol:

grill jak grill

Chyba kolega nie widział normalnych grilków w omesiach. Według mnie różnica jest duża. To jest moja 2.0 16V CDX

[img][img]http://www.photosy.pl/uploads/1b45ddb93e.jpg[/img][/img]

Inna sprawa że dawali irmiego dla Omegi Elite 3.0 od 1997 roku bez wyjątku. Plus spoiler na tył. Najważniejsze dla mnie że jest w 99% sprawna. Pozdrawiam.
Robert

Postprzez bc30se 27 lis 2006, o 16:44

Robert napisał(a):Omegi Elite 3.0 od 1997

co ty, ni prawda, gdyby tak było mielibyśmy tu masę grilów irmschera na sprzedaż, kolega prowadzi złom i jak dotąd był jeden taki grill i jeden zderzak irmiego, obydwa są już u mnie :-P
bc30se

calkiem calkiem

Postprzez puku 27 lis 2006, o 16:54

no no.... calkiem rześka ta Twoja Oma... strasznie mi sie podoba ten kolor deski rozdzielczej :D gdybym ja mial taka deseczke... :D

Musze sie sprezyc i zrobic fotki mojej omki :D
Pozdrawliaju :)
puku

Twoja Omega: Brak Omegi

Postprzez JEMI 27 lis 2006, o 21:42

no niczego sobie oczywiscie "szkoda ze nie w jedynym slusznym nadwoziu" mosialem to napisac hehe ale prima stary prima a zblizenie tego napisu "elite" mogles sobie podarowac to poglebia moja depresje

wlasciciel x20xev w wersji tylko cd
nie puszczone bąki unoszą się do mózgu stąd biorą sie posrane pomysły
JEMI
JeremiasZ

Twoja Omega: ASTERKA Gx2 Z18XE i X18XE1

Postprzez Robert 28 lis 2006, o 11:12

bc30se napisał(a):
Robert napisał(a):Omegi Elite 3.0 od 1997

co ty, ni prawda, gdyby tak było mielibyśmy tu masę grilów irmschera na sprzedaż, kolega prowadzi złom i jak dotąd był jeden taki grill i jeden zderzak irmiego, obydwa są już u mnie :-P

Niestety chciałbym aby tak było :-D Polecam www.autotrader.co.uk. Jako kod pocztowy możecie wpisać PA1 1YT. Większość ELITE ma irmiego :-(
Robert

Postprzez Kezorm 29 lis 2006, o 21:18

ja w swojej (tez Elite) mam grill Irmiego ale z inna kratka byl, teraz wlozylem takajak ma Robert
Kezorm

Postprzez licznik 1 gru 2006, o 13:46

co ty, ni prawda, gdyby tak było mielibyśmy tu masę grilów irmschera na sprzedaż, kolega prowadzi złom i jak dotąd był jeden taki grill i jeden zderzak irmiego, obydwa są już u mnie

nieprawda ja od tego kolegi mam drugi i jest super
Obrazek
licznik

Postprzez bc30se 2 gru 2006, o 11:01

ładniutko.... pozdro...
bc30se

Postprzez tnwirtu 15 gru 2006, o 20:08

Witam, kolega ma tą angielkę a w UK czy w PL? pytam z Ciekawości bo właśnie też kupiłem angielkę: 98r 2.0 16V CD i chętnie bym się dowiedział więcej o tym aucie ponieważ zaczynam swoją przygodę z vauxhall'em :) mam pare pytań ... pozdrawiam :-)
tnwirtu

Postprzez Robert 15 gru 2006, o 21:11

Autko lata po Szkocji. I chyba dobrze, bo nie wyobrażam sobie wyprzedzania na polskich drogach :-D
Robert

Postprzez tnwirtu 15 gru 2006, o 21:33

dzięki za szybką odpowiedź :) moje trochę niżej pod szkocją :P mam problem: otóż kapie mi olej widać wyraźne kropelki na asfalcie jak stoi, objawy wskazują na uszczelke pod głowicą dziś doszły skoki temperatury silnika ( gdy jechałem w korku) płyn chłodzący na właściwym poziomie, ogrzewanie mam też bez problemu ciepło i zimno jak sobie nastawie, może kolega doradzić coś? i pytanie jaki to koszt zmiana uszczelki pod głowicą ... pozdrawiamObrazek
tnwirtu

Następna strona

Powrót do Twoja Omega