Szosa - Opel Omega 2.0 combi

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Re: Szosa - Opel Omega 2.0 combi

Postprzez bodano1102 7 sty 2014, o 17:08

No wystarczy tylko ze starej chromy na klamki przełożyć i będzie gitara
Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
bodano1102

Twoja Omega: Dodge Ram 5.7HEMI 4x4 06 black

Postprzez Maro 7 sty 2014, o 17:48

A jaki byłby postrach na wiosce :DD
Maro
LED MASTER

Twoja Omega: Cadillac Catera Irmscher

Postprzez Szosa 8 sty 2014, o 00:12

Haha, nie dzięki radiowozu nie ma.
Omcia powinna jutro chodzić, przyczyną był imobilajzer prawdopodobnie z tego co mi mówili przez telefon :E :lol:
Szosa

Twoja Omega: 1997, 2.0 16v, sedan

Postprzez Maro 8 sty 2014, o 00:52

To ty nie czuwasz nad nią cały czas? :shock:

Wstydził byś się :ruzga:
Maro
LED MASTER

Twoja Omega: Cadillac Catera Irmscher

Postprzez pancerniak 8 sty 2014, o 09:25

Szosa
przyczyną był imobilajzer prawdopodobnie

:suicide: gdybyś nie zaczął tematu od dupy strony i czytał zamiast pisać, to pewnie znalazłbyś odpowiedź na bolączkę omegi wcześniej i za frajer byś to sobie zrobił
A kombi c20ne-była/niema
B kombi X20se biała-dawca
B kombi X20se biała-opuściła garaż
B sedan 25td zielony potwór - odeszła i niech nie wraca
pancerniak

Twoja Omega: została tylko 25TD

Postprzez drug 8 sty 2014, o 10:00

Jakby ją zezłomował byłby spokój. ;/
drug

Twoja Omega: 1999r, X30XE , kombi

Postprzez Szosa 8 sty 2014, o 11:27

@Maro, jest pod opieka ojca ;)

@pancerniak, moze I tak, ale nie znam sie na mechanice to pewnie I tak bym sam tego nie zrobil. :P

@drug, takie cos juz nie jest zabawne, tylko zalosne.
Szosa

Postprzez drug 8 sty 2014, o 15:26

Szosa napisał(a):@drug, takie cos juz nie jest zabawne, tylko zalosne.

Żałosny to jest ten temat, a mój komentarz nie miał być zabawny.
Ja też nie jestem mechanikiem, ale chłopaki często tak opisują wyjście z problemu, że tylko idiota by się nie połapał, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć skoro tylko piszesz i nie czytasz.
Ciągle jedno i to samo, gleba, irmscher, fele, a potem zmiana - złom, a potem sprzedam, potem jednak nie, potem znów gleba i znów sprzedam, o popsuła się, więc sprzedam lub złom, to jednak immobilajzer, więc jednak gleba, jutro żarówka Ci się przepali i nici z gleby i tak bez końca, aż kupisz transporta lub mega okazjonalną Renię z półrocznym ubezpieczeniem w cenie złomu, którą sprzedasz za 100zł drożej niż kupiłeś no i gwint wtedy, gleba i irmscher, ale uważaj, bo bezpiecznik Ci się przepali i znów jednak sprzedam, a wszystko to dla skurwiałej Omesi z mega wypaśnym 2 litrowym legendarnym najlepszym silnikiem 16V, który idealnie komponuje się z tą glebą, irmscherem i całą gamą wodotrysków, które masz w planach, o ile Omesia się nie zesra.
Ogarnij się chłopaku!!!
drug

Twoja Omega: 1999r, X30XE , kombi

Postprzez wojciechu1224 8 sty 2014, o 16:00

Długo musi mieć OC w niej skoro takie plany :mrgreen:
c20ne 92' - buda nie wytrzymała
x20se 94' - silnik nie wytrzymał
x30xe 00' - 30 m-cy udręki
y25dt 02' - diesel to zło
wojciechu1224

Twoja Omega: 00'/02' Bfl x30xe sedan

Postprzez Szosa 8 sty 2014, o 17:53

drug napisał(a):
Szosa napisał(a):@drug, takie cos juz nie jest zabawne, tylko zalosne.

Żałosny to jest ten temat, a mój komentarz nie miał być zabawny.
Ja też nie jestem mechanikiem, ale chłopaki często tak opisują wyjście z problemu, że tylko idiota by się nie połapał, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć skoro tylko piszesz i nie czytasz.
Ciągle jedno i to samo, gleba, irmscher, fele, a potem zmiana - złom, a potem sprzedam, potem jednak nie, potem znów gleba i znów sprzedam, o popsuła się, więc sprzedam lub złom, to jednak immobilajzer, więc jednak gleba, jutro żarówka Ci się przepali i nici z gleby i tak bez końca, aż kupisz transporta lub mega okazjonalną Renię z półrocznym ubezpieczeniem w cenie złomu, którą sprzedasz za 100zł drożej niż kupiłeś no i gwint wtedy, gleba i irmscher, ale uważaj, bo bezpiecznik Ci się przepali i znów jednak sprzedam, a wszystko to dla skurwiałej Omesi z mega wypaśnym 2 litrowym legendarnym najlepszym silnikiem 16V, który idealnie komponuje się z tą glebą, irmscherem i całą gamą wodotrysków, które masz w planach, o ile Omesia się nie zesra.
Ogarnij się chłopaku!!!

Czlowieku , ale to jest mój samochód i moje decyzje. Po co mam się sam pieprzyć z jakimś gratem , skoro mogę zaplacić mechanikowi i zrobi to za mnie? Wyłącznie moja sprawa czy ją zezlomuje, zglebię czy przerobię na gołębnik , bo przecież to jest mój samochód i moja sprawa ile szrotów jeszcze sobie kupie. Taki jestem i nie zamierzam się zmieniać, lubię się bawić nowymi gratami i nie umiem długo jeździć jednym, więc się przyzwyczaj.

wojciechu1224 napisał(a):Długo musi mieć OC w niej skoro takie plany :mrgreen:

OC dla mnie nie jest problemem.
Szosa

Postprzez pancerniak 8 sty 2014, o 18:22

Szosa
Czlowieku , ale to jest mój samochód i moje decyzje. Po co mam się sam pieprzyć z jakimś gratem , skoro mogę zaplacić mechanikowi i zrobi to za mnie? Wyłącznie moja sprawa czy ją zezlomuje, zglebię czy przerobię na gołębnik

Masz rację. Ale My wcale nie musimy być świadkami twojego wyszukanego gustu, więc może przeprowadzisz się z tematem na inne forum poświęcone omedze ;-)
Szosa
OC dla mnie nie jest problemem.

pewnie że nie, zawsze możesz jeździć bez ważnych opłat. :mrgreen:
w taki sposób jak ty podchodzisz do tematu, tak samo ludzie podchodzą do ciebie. kurwa 15 str pierdolenia o niczym a tu jeszcze na dobre te twoje 16v nie zaczęło pokazywać fochów. Ale tak jak piszesz, twój samochód twoja sprawa jak wygląda.
A kombi c20ne-była/niema
pancerniak

Postprzez Szosa 8 sty 2014, o 18:26

pancerniak napisał(a):Masz rację. Ale My wcale nie musimy być świadkami twojego wyszukanego gustu, więc może przeprowadzisz się z tematem na inne forum poświęcone omedze ;-)

Dokładnie, ja dopiero teraz to zrozumialem i nie będzie tutaj innych szrotów poza omegą. ;-)
A na inne forum nie zamierzam się przenosić, bo zamiast latać po forach z byle powodu to mogę się ogarnąć na jednym. :-|

pancerniak napisał(a):pewnie że nie, zawsze możesz jeździć bez ważnych opłat. :mrgreen:
w taki sposób jak ty podchodzisz do tematu, tak samo ludzie podchodzą do ciebie. kurwa 15 str pierdolenia o niczym a tu jeszcze na dobre te twoje 16v nie zaczęło pokazywać fochów. Ale tak jak piszesz, twój samochód twoja sprawa jak wygląda.

Niee, do tego stopnia to na pewno nie, żeby bez oc jeździć. :-)
Szosa

Postprzez pancerniak 8 sty 2014, o 18:34

Na twoim miejscu napisałbym do moderatora żeby usunął cały temat, i napisałbym sobie od nowa bez zbędnych rzeczy typu kupiłem transita albo komarka. I tyle w temacie. A Drug ma rację bo stajesz jak chorągiewka. Jak omega się nie pierdoli to cacy, a jak coś to na złom. Chyba nie tędy droga. Jak chcesz zostać na forum, to po takim udanym starcie raczej schowaj fochy w kierman, bo znowu będzie 15 str pierdolnika
A kombi c20ne-była/niema
pancerniak

Postprzez Szosa 8 sty 2014, o 18:50

pancerniak napisał(a):Na twoim miejscu napisałbym do moderatora żeby usunął cały temat, i napisałbym sobie od nowa bez zbędnych rzeczy typu kupiłem transita albo komarka. I tyle w temacie. A Drug ma rację bo stajesz jak chorągiewka. Jak omega się nie pierdoli to cacy, a jak coś to na złom. Chyba nie tędy droga. Jak chcesz zostać na forum, to po takim udanym starcie raczej schowaj fochy w kierman, bo znowu będzie 15 str pierdolnika

Tak jak mówisz , tak zrobię ;-)
Napiszę jutro bo teraz za bardzo czasu nie mam, chyba że jakiś moderator to czyta to proszę o skasowanie. :-P
Szosa

Postprzez bodano1102 8 sty 2014, o 19:03

Obrazek
Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
bodano1102

Twoja Omega: Dodge Ram 5.7HEMI 4x4 06 black

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Omega