Omega B by Thomas

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Re: Omega B by Thomas

Postprzez jaggi 12 cze 2013, o 08:17

Thomas napisał(a):również pisałem wcześniej, że najważniejsze go doprowadzić do baaardzo dobrego stanu technicznego (nad czym teraz pracuję)

i pierwsze co zrobiłeś to zielone wskazówki zegarów :suicide:

ok, bo znowu wyjdzie, że się tylko czepiam :lol:
czekamy na postępy prac
a z wieśniaczeniem nie przesadzaj, to nie golf czy calibra ;/
wódka jest dla mądrych ludzi.... i piwo...... a nie dla baranów....
jaggi
Morderator

Twoja Omega: Biała Dama C30Se 95'caravan

Postprzez Maro 12 cze 2013, o 18:46

Szczerze... to w pizdę do zainwestowania jest.

Jeżeli chcesz żeby auto wyglądało pomijając oklejanie to trzeba założyć jakieś ładne alu, najbidniej 17" + opony, ksenon + spryski, ewentualnie jakieś dodatki ale ze smakiem.

O silniku nie wspomnę, że do dobrych nie należy ;)

Wiec się dobrze zastanów czy się opłaca czy nie lepiej wydać tą kasę na ostatnie lata produkcji Omegi a nie pchać w pełnoletni złom.

Ale... jak to mówią: kto bogatemu zabroni? ;)
Maro
LED MASTER

Twoja Omega: Cadillac Catera Irmscher

Postprzez Thomas 23 cze 2013, o 22:17

Maro napisał(a):Szczerze... to w pizdę do zainwestowania jest.

Jeżeli chcesz żeby auto wyglądało pomijając oklejanie to trzeba założyć jakieś ładne alu, najbidniej 17" + opony, ksenon + spryski, ewentualnie jakieś dodatki ale ze smakiem.

O silniku nie wspomnę, że do dobrych nie należy ;)

Wiec się dobrze zastanów czy się opłaca czy nie lepiej wydać tą kasę na ostatnie lata produkcji Omegi a nie pchać w pełnoletni złom.

Ale... jak to mówią: kto bogatemu zabroni? ;)

też tak myślę.... może pojezdzić tą omegą aż pójdzie na złom i kupić coś lepszego - Omega B FL 2003 r 3.2 V6 lub Frontera 3.2 V6... ? Tak patrząc diesel to jednak nie wypał, za dużo pali. 10-12 na 100 to jednak przesada jak na 130 KM.... i troche mnie zniechęca, choć jest wygodnie itp ale gnije jak stara k..wa :D Muszę tylko sprawę sądową wygrać z mechanikiem co mi Lancię naprawia i któremu zapłaciłem tyle co FL kosztuje i który nic nie zrobił przez już prawie 2 lata i przez którego ja muszę teraz jeździć starym klekotem cały w długach i kredytach
Thomas

Twoja Omega: Omega B 2,5 TD CD sedan 1995

Poprzednia strona

Powrót do Twoja Omega