Omega na 100-lecie

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Omega na 100-lecie

Postprzez Surt 8 paź 2012, o 12:31

Witam. Rok temu zakupiłem samochód, pierwszego Opla, nie powiem żebym nie był z niego niezadowolony ponieważ dobrze się mi nim jeździ. Wygoda w samochodzie jest jak pewnie wiecie tak duża, że boje się kupować cokolwiek innego i chociaż miałem takowy zamiar to jednak postanowiłem pozostać przy swojej Omedze. Poniżej zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cechy zewnętrzne: hak, ksenony, światła przeciwmgłowe.
Bezpieczeństwo: ABS, poduszki powietrzne, immobiliser.
Komfort: el. szyby, el. lusterka, klimatronic, centralny zamek (domykanie szyb z kluczyka), radio, wspomaganie kierownicy, komputer, kierownica wielofunkcyjna, telefon.

Chciałbym w nią zainwestować, upiększyć, podrasować i cieszyć się nią jeszcze z 3-4 latka. Pytanie do was, od czego powinno się zacząć? Na co zwrócić uwagę, czego unikać podczas takiego procesu. Wiem iż pytania są dość ogólnikowe, ale nie chciałbym nikogo przymuszać do pisania poematu na ten temat, tylko chciałbym wskazówki i porady. Z góry wielkie dzięki.
Surt

Twoja Omega: Kombi, 2.0 Diesel TD*, 1999.

Re: Omega na 100-lecie

Postprzez Robo 8 paź 2012, o 13:04

Witaj, na dobry początek polecam poczytać forum.
Na każde twoje pytanie odpowiedź już była i na pewno znajdziesz dzięki wyszukiwarce.
Więc na razie spokojnie poczytaj a omegą pojeździsz długo jeszcze ;-)

Ps. A masz jakieś fotki nie z otomoto ? :zdziwko:
Nawet jeśli twierdzisz że twoja omega jest niezawodna, doskonała i cudowna to wiedz że tutaj nikogo nie oszukasz.
MASZ OPLA - NAUCZ SIĘ Z TYM ŻYĆ
Robo
Morderator

Twoja Omega: Była B 94 x20xev

Postprzez Surt 8 paź 2012, o 13:13

Dziś zakupiłem aparat, więc wrzucę kilka nowych fotek, tamte są z przed 3 miesięcy. Samochód jest nieco zaniedbany, ale tak to jest 3 tygodnie za granicą i tydzień w domu, nie ma kiedy tego robić, zwłaszcza jak na początku chce się to sprzedać ;) Na pewno jeśli będą zmiany będę stopniowo dorzucał więcej. Tak jak napisałeś, tak zrobię, poprzeglądam sobie nieco więcej forum. Wcześniej nie widziałem chyba wszystkich tematów.
Surt

Twoja Omega: Kombi, 2.0 Diesel TD*, 1999.

Postprzez dedan2412 8 paź 2012, o 14:17

Jeśli chcesz się nią pokulać 3-4 lata to nie inwestuj za dużo,bo nie odzyskasz.Podstawowy serwis wykonaj i ciesz się jazdą.A kasę którą masz na upiększanie i rasowanie,wrzuć na lokatę,będzie z tego większy pożytek. ;-)
P.S na zdjęciach dobrze wygląda :spoko:
V6 czy R6,nic to,ważne że 6 garów
Byłe omegi:
A 3000 12v, A 3000 24v, A 3.0 24v diamant, B 2.0 16v Caravan, A Caravan 24v, A 2.0 GL
dedan2412

Twoja Omega: OA projekt

Postprzez KAFARMAN 8 paź 2012, o 15:20

Popraw profil, lokalizacja też mile widziana ;-)
Pierwszy Diesel
Jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa, dopiero cztery piwa to piwo. A na jedno się nie chodzi...
KAFARMAN
Morderator

Twoja Omega: 2001 2.2DTI Kombi 1998 3.0 MV6

Postprzez zygi 8 paź 2012, o 19:17

dedan2412 napisał(a):A kasę którą masz na upiększanie i rasowanie,wrzuć na lokatę,będzie z tego większy pożytek. ;-)

na Amber Gold :lol:
zygi

Twoja Omega: nie mam omegi :(

Powrót do Twoja Omega