Moja radość;]

Pochwal się swoim autkiem bądź zaprezentuj postępy prac nad remontem Twojej Omegi

Re: Moja radość;]

Postprzez wolf 12 lip 2007, o 22:31

u mnie też misz-masz,w Vinie literka V czyli wyprodukowany w 97 roku a gdzie bym nie spojrzał to na wszystkich częściach bite 96
wolf

Postprzez minimetr 13 lip 2007, o 08:23

Robert napisał
PS - Co to za przelaczniki przy lewarku? Pytam bo takich nie mialem ani w 2.0 w manualu, ani w 3.0 w automacie.

To nic wspólnego z lewarkiem tylko z tamtego ujęcia można było odnieść takie wrażenie.

Obrazek

Miałem to już przyklejone jak kupowałem samochód. Jest to taki sobie podręczny jakby licznik lub coś podobnego a nie odklejam tylko z tego względu żeby mi na tapicerce jakas dziwna blaza po tym nie została.
minimetr

Postprzez wolf 13 lip 2007, o 15:33

no to jest proszę ja ciebie licznik zaliczonych panienek na tylnym siedzeniu :roll: 8-)
wolf

Postprzez Robert 13 lip 2007, o 16:42

A jak wlasciciel byl gejem :-o
Robert

Postprzez OBoloG 14 lip 2007, o 12:30

No z tymi gejami to by była porażka jeszcze jakby miał tapicerke zaplamioną :lol: ;-)

Robert a powiedz bo podobno pozbyłeś sie OMEGi na rzecz nowej vectry jakie odczucia opłacało się ?? no i czy Cię serce nie boli że pozbyłeś się moim zdaniem lepszego auta to była poprostu ciekawość czy wola małżonki żeby kupić Vectrę w dieslu ??
OOF NAJLEPSZE
OBoloG

Twoja Omega: 97' Omega B Edition Sport II

Postprzez bc30se 14 lip 2007, o 12:59

a może tak na prv bądź do offtopa obolog?, tu rozmawiamy o aucie kolegi, a Robert chyba ma swój założony wątek...
bc30se

Postprzez OBoloG 14 lip 2007, o 14:54

przepraszam milimetr BC ma racje choc sam często generuje SPAM ;-)
OOF NAJLEPSZE
OBoloG

Twoja Omega: 97' Omega B Edition Sport II

Postprzez minimetr 16 lip 2007, o 08:19

Robert - z tym gejem sprawa raczej odpada bo koleś żonaty był a i tapicere mam czyściutką więc teoria raczej nie trafiona :rotfl:

OBoloG wybaczam Ci tego spama, ale żeby mi to było przed ostatni raz :-P
minimetr

Postprzez hajtaler141 9 wrz 2007, o 13:31

czytam i czytam o tym klimatronikui nie moge sie na dziwic!!!
panowie ! pracuje w serwisie opla i wygrzebalem w katalogach ze klimatronik wychodzil w sierpniu 95roku moja Omega jest z listopada 95 r i ma klimatronik

Obrazek
hajtaler141

Poprzednia strona

Powrót do Twoja Omega